Sizce Survivor 2020’yi Kim Kazanır? (Büyük Anket)

Survivor 2020’yi Cemal Can Canseven Kazandı

Survivor 2020 14 temmuz 2020 de tamamlandı ve Survivor 2020’nin kazananı Cemal Can Canseven oldu. Son haftalara kadar en büyük desteğin sahibi olan Barış Murat Yağcı ikinci ve Yasin Obuz üçüncü oldu. Yeni Survivor şampiyonu Cemal Can Canseven’i tebrik ediyoruz. Cemal Can Canseven son haftalarda insanlığını öne çıkararak kazanmayı başardı. 

Survivor 2020’de 11. haftayı geride bıraktık ve 12. haftaya başladık. Yaklaşık 6 aylık bir serüven olan Survivor’u giriş, gelişme ve sonuç bölümleri olarak 3’e ayırmak gerekirsek artık Survivor 2020’de sonuç bölümüne girdik. Haziran sonu temmuz başı final yapacak olan Survivor 2020’de artık izleyicilerin de bir kanaati oluştu.

Survivor 2020’de final temmuz ayının biraz daha ilerisinde olacak. Tahminimize göre Survivor 2020 finali 7 veya 12 temmuz 2020 de Türkiye’de yapılacak. suvivor 2020 finali temmuzda

Survivor 2020’de her ne kadar Aycan 11. haftanın sms birincisi olsa da Aycan Survivor’u kazanacak bir oyun performansı sergilemiyor.

Bir çok izleyici Barış Murat Yağcı’nın hem sms sıralamasına bakıp hemde oyun performansına bakıp Survivor 2020’yi kazanacağını düşünüyor; haklı da olabilirler ancak Barış’ın ciddi rakipleri de yok değil.

Berkan Karabulut her ne kadar iyi performans gösterse de Survivor’u kazanmanız için sms desteği şart. Cemal Can da sms desteği olan ancak performansı olmayan isimler. Nisa ise hem performansı hemde desteği olan bir kız ama bence psikolojisi Survivor’u daha fazla kaldıramayacak gibi.

Benzer şekilde Mert Öcal da Survivor da desteği olup performansı yeterli olmayan bir isim ancak Survivor finaline daha iki hafta var. Sms desteği çok fazla değişmese de hafta hafta yarışmacıların performansları artacaktır. Ben Evrim Keklik’i hem sms desteği hemde performans olarak finale yakın görüyorum. Mert ise zeki olmasına rağmen finali hak eden bir isim değil. Yunus Emre evet yakışıklı ama ne performansı var ne de yeterli desteği. survivor 2020yi kim kazanacak resimleri

Bizde sizlere bu konumuzda Survivor 2020’de kimin şampiyon olmasını istiyorsunuz diye soracağız ve sayfamızın altına yerleştireceğiniz anketimizde desteklediğiniz en çok iki isme oy vermenizi isteyeceğiz. Tabi ki Survivor eskisi gibi değil sms sonuçları ve sıralaması artık izleyici ile paylaşılıyor ancak her hafta sms de sonuçlarda oldukça oynamalar oluyor.

Anketimize cevap verdikten sonra lütfen kimin neden şampiyon olabileceğini veya kimin neden şampiyon olamayacağını yorumlar kısmına yazmayı unutmayın.

Anketimiz sonuçlanmıştır oy kullanan ziyaretçilerimize yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. anketimizden çıkan sonuçlara göre toplam oyların %44’ünü alan Barış Murat Yağcı en çok oyu alırken Cemal Can Canseven ise toplamda %18 oy aldı. Nisa Bölükbaşı %7 Evrim Keklik %4 ve Elif Yıldıırm Gören %3 Yasin Obuz ve Sercan Yıldırım ise %2 oy aldu. Bu sezn Survivor 2020’yi çok büyük bir şansızlık olmaz ise Barış Murat Yağcı kazanacak gibi.

Survivor 2020yi Kim Kazanır anket sonucu

Etiketler

Sizce Survivor 2020’yi Kim Kazanır? (Büyük Anket) (4 Yorum)

  1. Biri şampiyon olacaksa eğer Elif olmalı iyi bir yarışmacı duruşu güzel mızmız değil inşallah bu sene kadın yarışmacı birinci olur o da Elif olsun