Aşk Bir Rüya 97. Bölüm Özeti 26 Mayıs Duruv Tapki İle Dans Eder

Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki ve Bihan’ın evlenmesine az bir zaman kala Duruv şakınlık derecesinde şeyler yapmaya başlar. Tapki’nin sangetisi yapılacaktır. Duruv ve Bihan siyak renkteki takımlarını giyerek aşağıya inerler. Preti sangetiden önce herkesin dans edeceğini söyler. Ayrıca herkes maske de takacaktır. Aşk Bir Rüya 26 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 97. Bölüm Özeti

Tapki her tarafa kamera yerleştirmiş ancak Duruv hepsini bozmuştur. Preti herkesi odasına gönderir ve maskelerini takıp geri dönmelerini ister. Duruv Bihan’la aynı maskeyi alır. Tapki bu durumu fark eder ve Bihan’a belirleyici olsun diye parfüm sıkar. Duruv da bunu fark eder ve aynı parfümü sıkmak için harekete geçer. Ancak parfüm şişesine su katıldığını anlar. Tapki gelir ve evliliğimizi neden durdurmak istediğini sorar.

Duruv bu evliliğin gerçekleşmeyeceğini söylerken Tapki’nin gizlice yerleştirdiği kamera ortaya çıkar. Bu kayıt cihazının gerçeği ortaya çıkaramayacağını, gerçeğin Tapki’yi sevdiği olduğunu ve bu evliliğin yapılmayacağını söyleyerek gider. Tapki o giderken gülümser ve asıl kayıt cihazının bu bilgisayar olduğunu söyler. Duruv üstüne değişik spreylerden sıkar. Amacı Bihan’ın kokusunun karışmasını sağlayarak Tapki ile dans etmektir. 11 46

Bihan Tapki’yi çağırır ve ona bir şey göstereceğini söyler. Duruv Tapki’nin elinde bilgisayar görünce şok olur. Tapki, Bihan’a bilgisayardan görüntüleri göstermek ister. Tam görecekler, Duruv keçiyi onların odasına gönderir ve elindeki meyve suyunu bilgisayarın üzerine döker. Bilgisayar kullanılamaz hale gelir. Çiftler dansa başlar. Duruv Tapki ile dans ettiğini zannederken omzuna Tapki dokunur ve Şada ile güzel göründüğünü söyler. Duruv şok olurken Tapki Şada gibi giyindiğini söyler.22 45

Tapki Bihan için sürpriz hazırlamış ve Preti’den Bihan’ı göndermesini istemiştir. Bihan bir adamın yiyecek çaldığını görür ve elini tutar. Adama yiyecek verip gönderir. Tapki depoda süslemeleri yaparken Preti Bihan’ı küpesinin depoda kaybolduğunu söyleyerek gönderir. Duruv onları duyar ve Bihan’ı depoya göndermez. Eline beyaz bir eldiven giyer ve depoya gider. Maskesini de takar ve Tapki ile dans eder. Bihan da depoya gelir. Tapki Bihan’ı görünce şok olurken Duruv da maskesini çıkarır. Bihan yumruklarını sıkar.

Bihan onları suçlamak yerine maske taktıkları için Tapki’nin karıştırmasının normal olduğunu söyler ve maske takmadan Tapki ile romantik bir dans eder. Duruv yine mort olmuştur. Tapki Bihan’a her şeyi açıklamak ister. Ancak Duruv ona Bihan’ın bir adamı azarlayıp yemek vermediği videoyu gösterir. Bu videoyu bütün dünyaya göstererek Bihan’ın rezil olmasını sağlayacağım der. Tapki yine vazgeçmek zorunda kalır. 33 45

Vasu Bihan’ın başını kan içinde görür ve uyanır. Sabah olunca eve gelen pandite rüyasını anlatır. Pandit Bihan üzerinde kara bulutların gezdiğini ve poja yapmaları gerektiğini söyler. Bihan için poja yapılacaktır ancak Duruv yakılması gereken odunları ıslatmıştır. Pojanın iptal olması istenirken Tapki daha fazla odun getirir ve ateşi yakmayı başarır. Poja tamamlanır.

Duruv Tapki’ye bu gün ilk tanıştığımız gün diye gül verir. Bu sırada Bihan gelir. Duruv gülü Bihan’a verir ve Tapki için vermesini ister. Bihan böyle bir alışkanlığının olmadığını söyleyerek gülü alır ve Tapki’ye verir. Duruv Bihan’ı öldürmekle Tapki’yi tehdit eder ve kendisiyle buluşmasını ister. Aşk Bir Rüya 26 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 98. Bölüm Özetini Youtube Kanalımızdan Yayınlanmadan Sesli Olarak Dinleyebilirsiniz

Aşk Bir Rüya 97. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz

Aşk Bir Rüya 97. Bölüm Özeti 26 Mayıs Duruv Tapki İle Dans Eder (2 Yorum)

  1. Diziseti biraz Aşk Bir Rüya dan özet verebilirmisiniz? Lütfen herşey için teşekkür ederim.