Bengü Gürses Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Bengü Gürses 2020 de Yemin dizisinde hayat verdiği Pelin karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Peki kimdir Bengü Gürses

Bengü Gürses Kimdir?

1 ağustos 1994’de İstanbul’da dünyaya gelen Bengü Gürses 26 yaşındadır. Tiyatro eğitimi almayan ancak “Alaylı” olarak tabir ettiğimiz bir eğitim tarzı ile bir çok özel tiyatro oyuncu olarak yer alan Bengü Gürses oyunculuğu üniversitede değil ama mutfağında yan, sahnelerde öğrenmiştir. 

Bengü Gürses oyuncu ve ressamdır.

17 yaşından beri tiyatro yapan güzel oyuncu Bengü Gürses üniversite eğitimini ise çok sevdiği Geleneksel Türk Sanatları üzerine almıştır. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk sanatları bölümü mezunu olan Bengü Gürses oyunculuğun yanında Geleneksel Türk Minyatür Ressamı ve Aktris olarak da tanınmaktadır.Bengü Gürses yemin dizisi pelin

Kamera önü ilk ekran deneyimini Kanal 7’nin Yemin dizisi ile yaşayan Bengü Gürses’in projelerinin devamı gelecek.

Temel atış, olimpik yay ve At binme eğitimi alan Bengü Gürses sadece drama değil aynı zamanda da tarihi ve aksiyon dizilerinde de yer alabilecek bir kapasiteye sahiptir.

bengü gürses yemin dizisi

Bengü Gürses’in oyunculukta ki en önemli avantajları ise genç ve güzel olması. Oyunculuk yeteneklerini de Yemin dizisinde yer aldığı her bölümde daha da geliştiren Bengü Gürses yapımcı Nazmiye Yılmaz’ın gözde oyuncularından biri.

Yapımcı Nazmiye Yılmaz bir çok oyuncu adayı arasından Yemin dizisinde ki Pelin karakteri için Bengü Gürses’i seçmiştir. Nazmi Yılmaz’ın yeni projelerinde ilerleyen zamanlarda Bengü Gürses’in de başrol olarak yer alması bekleniyor. Daha önce Sıla Türkoğlu Yemin dizisinde Suna karakteri ile yer almış ve Nazmiye Yılmaz’a kendini beğendirince yeni dizi Emanet’te kadın başrol olarak geçmişti. Biz de çok yakında Bengü Gürses’i yeni bir günlük dizi de başrol olarak görebiliriz.

Sanata ve doğaya çok ilgili olan Bengü Gürses aynı zamanda da gezmeyi çok sevmektedir. Yurt dışında oyunculuk eğitimi de alma planı da olan Bengü Gürses bitmek tükenmek bilmez enerjisi ile sanat hayatının her an içinde olmayı istemektedir.

Bengü Gürses Kaç Yaşında?

1 ağustos 1994 doğumlu olan Bengü Gürses 26 yaşındadır. Bengü Gürses aslan burcudur.

Bengü Gürses Boyu Kilosu

Bengü Gürses 1.72 cm boyundır ve düzgün bir fiziğe sahiptir.

Bengü Gürses 23 25 yaşında

Bengü Gürses’in Sevgilisi Var mı?

Bengü Gürses’in bilinen veye açıkladığı bir sevgilisi yoktur.

Bengü Gürses’in Muhteşem Oyunculuğu Yemin Dizisi

 

engü Gürses Geleneksel Türk Minyatürü, Ressam ve Aktris olarak yer almaktayken oyunculuk eğitimi alarak Kanal 7’nin Yemin dizisinde Pelin karakterine hayat vermiş genç oyuncudur. Daha önce bir tiyatro oyununda yer almayan Bengü Gürses’in tek oyunculuk deneyimi Yemin dizisi olmuştur. 

sosyal medyada bir çok kez profesyonel fotoğraf çektirdiği görülmektedir. Bengü Gürses’in Yemin dizisinde ki partneri Can Verel 38 yaşında. Günlük dizilerde partnerler genelde gerçek hayatta da bir birlerine aşık olsalar da Can Verel  ile Bengü Gürses arasında yaklaşık 15 yaş fark var böyle bir aşk şimdilik zor görünüyor.