Alev Alev Ali Kimdir? Toprak Can Adıgüzel Biyografisi

Alev Alev dizisinde Ali karakterine son olarak Kadın dizisinde izlediğimiz ve çok beğendiğimiz genç oyuncu Toprak Can Adıgüzel  hayat verecek. 28 yaşında ki genç oyuncu Toprak Can Adıgüzel  dizi de Çiçek karakterine hayat verecek ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü ile partner olacak.

Netflix’in Fransuz Le Bazaar De La Charite dizisinden uyarlanacakAlev Alev dizisinde İstanbul’un ünlü sosyetele kadınlarının katıldığı bir yardım kermesi sırasında çıkan otel yangınını anlatacak. Çıkan yangında 150 kadın yaşam mücadelesini kaybetse de yaşayan kadınlar için ise hayat çok farklı bir yerden yeniden başlayacak.

Alev Alev dizisinde Ali ile partner olacak Çiçek karakteri de bu otelde bulunan ve yangın ağır yara alarak kurtulan bir kız olacak. Bu yara Çiçek’in hayatını tamamen değiştirirken Ali için de büyük bir sınav olacak.

Alev Alev Ali Kimdir?

Alev Alev dizisinde Ali 28 – 30 yaşlarında oldukça yakışıklı bir gençtir. Yıldırımlar ailesinin bir çalışanı olan Ali çoğu zaman Rüya’nın hem arkadaşı hem öze özel şoförlüğünü yapmaktadır. Çiçek ile ilişkisi olan Ali Çiçek’in çıkan yangında ağır bir yara almasında sonra oldukça zor zamanla geçirir.  Kariyeri ile birlikte ilişkilerine de önem veren Ali Çiçek’e deliler gibi aşıktır. Çiçek ile güzel bir ilişkisi olan Ali yaptığı bir hata ile Çiçek’in kalbini kırar; bakalım Ali Çiçek’e kendini affettirebilecek mi?alev alev dizisi ali

Toprak Can Adıgüzel Biyografisi

Toprak Can Adıgüzel 16 ocak 1982 İzmir doğumludur. İstanbul Aydın Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan ve konservatuvar mezunu olan Toprak Can Adıgüzel. 2017 de mezun olan Toprak Can Adıgüzel 3 yıldır tiyatro ile yakından ilgilenmektedir.Alevlerin Ardindan Ali resimleri

Aysa Prodüksiyon’un oyuncusu olan Toprak Can Adıgüzel Kadın dizisinin final bölümünde İsmail karakteri ile yer almış ve çok beğenilmişti. 2020 yazında bir sinema filmi ile ekranlarda olan Toprak Can Adıgüzel 2020’nin sonunda ise Alev Alev dizisi ile ekranlarda olacak.

Alev Alev Dizisinde Ali ve Çiçek Aşkı Geliyor

Alev Alev dizisinde Ali ve Çiçek aşkı 2020 2021 sezonun en çok sevilen ve desteklenen aşkı olacak gibi. Sizce Hazar Ergüçlü ile Toprak Can Adıgüzel  yeni sezonun sevilen çiftlerinden olur mu?

Alevlerin Ardindan Dizisinde Ali ve Cicek Aski

Toprak Can Adıgüzel Kaç Yaşında?

Toprak Can Adıgüzel 38 yaşındadır.

Toprak Can Adıgüzel’in Sevgilisi

Toprak Can Adıgüzel’in bilinen bir sevgilisi yoktur.