Alevlerin Ardından Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri 2020

Eylül 2020 de Show TV ekranlarda olacak Alevlerin Ardından dizisinin yönetmeni Ahmet Katıksız olurken senaristi ise son olarak Kuzgun dizisini yazan Burcu Görgün Toptaş olacak. Alevlerin Ardından dizisi oyuncu kadrosunda Demet Evgar Hazar Ergüçlü ve Berker Güven gibi önemli isimler yer alacak.

Alevlerin Ardından dizisinin yönetmeni Ahmet Katıksız Ay Yapım’ın kadrolu yönetmenlerinden biri. Ay Yapım’ın son projeleri Aşk 101, Şampiyon ve Çarpışma dizilerinde de Ahmet Katıksız yönetmen olarak yer aldı. Alevlerin Ardından dizisi Fransız Le Bazaar De La Charite dizisinden uyarlanacak.

Alevlerin Ardından Dizisi Konusu: Alevlerin Ardından dizisi bir yangın sonrası değişen hayatları anlatacak. İstanbul’un en sosyete kadınların katıldığı yardım gecesinde çok büyük bir yangın çıkar. Yangında 150 kadın ölür bir o kadarı da yaralı olarak kurtulur ancak yangından sonra tüm hayatlar değişecektir.

Alevlerin Ardından Oyuncu Listesi

  • Demet Evgar (Cemre)
  • Cem Bender (Çelebi)
  • Dilan Çiçek Deniz (Rüya)
  • Berker Güven (İskender)
  • Cihangir Ceyhan (Ömer)
  • Hazar Ergüçlü (Çiçek)
  • Toprak Can Adıgüzel (Ali)

Alevlerin Ardından Dizisi Oyuncuları

Demet Evgar (Cemre)

Annelik Suçu dizisinin gecikmesi ile kadrodan ayrılan Demet Evgar Ay Yapım yetkilileri ile Alevlerin Ardından dizisinde yer almak için görüşmeler yapıyor. 19 mayıs 1980 Manisa doğumlu olan Demet Evgar İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur ve oyunculuk becerilerin bir çoğunu tiyatro sahnelerinde kazanmıştır. Güneşi Gördüm filmi ile ilk kez beyaz perdeye iş yapan Demet Evgar en büyük çıkışını 1 Erkek, 1 Kadın programı ile gerçekleştirmiştir. Demet Evgar ismini Avlu dizisi ile dünyaya duyurmayı başarmıştır. Demet Evgar çıkışını Alevlerin Ardında dizisi ile devam ettirmek istemektedir.

Cemre eşinden boşanmak isteyen ancak eşi tarafından çocuğunu göstermemekle tehdit edilen fakir bir kadındır. Yangın sırasında kermeste çalışması gereken Cemre o gün işe gitmez ama Cemre’nin aklına bir plan gelir. Cemre kendini de yangında öldü göstertir ve kendine yeni bir hayat kurmak için harekete geçer. demet evgar Alevlerin Ardından dizisi oyuncusu

Cem Bender (Çelebi)

Gülperi dizisinin Seyit’i olarak tanıdığımız Türkiye’nin en sevilen oyuncularından Cem Bender Alevlerin Ardından dizisinde Demet Evgar’ın partneri olacak. 1965 Trabzon doğumlu olan Cem Bender 55 yaşındadır. Uzun yıllar tiyatro ile ilgilenmiş deneyimli oyuncu son olarak Hakan Muhafız dizisinde rol almıştır. Cem Bender ilk defa bir dizi de erkek başrol oyuncusu olacaktır.

Çelebi Cemre’ye aşık ve ondan asla vazgeçmek istemeyen yakışıklı bir adamdır. 

Cem Bender Alevlerin Ardından dizisi oyuncusu

Dilan Çiçek Deniz (Rüya)

Çukur dizisinin Sena’sı Sivaslı güzel Dilan Çiçek Deniz Alevlerin Ardından dizisi ile anlaştı. 28 Şubat 1995 doğumlu olan Dilan Çiçek Deniz 25 yaşındadır. 2014 de kazandığı Miss Turkey’den sonra oyunculuk kariyerine başlayan Dilan Çiçek Deniz Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile büyük çıkış yaşamıştır. Daha sonra Güneşin Kızları ve Bodrum Masalı dizilerinde ki etkili oyunculuğu ile dikkat çeken güzel oyuncu Çukur dizisi ile bir dünya yıldızı olmayı başarmıştır. 2018 de Garanti Bankasının reklam yüzü olan Dilan Çiçek Deniz 2020 de hem Alevlerin Ardından dizisinde hemde Yarım Kalan Aşklar dizisinde yer alacak.

Rüya zengin bir ailenin kızıdır. Çıkan yangında Rüya da vardır ve son anda Ömer isimli bir adam tarafından yaralı olarak kurtarılacaktır. Alevlerin Ardında dizisi İskender ile evli olsa da hayatını kurtaran adama aşık olacaktır. 

Dilan Çiçek Deniz Alevlerin Ardından dizisi

Berker Güven (İskender)

Zalim İstanbul dizisinde hayat verdiği Nedim karakteri ile bir anda ülkenin en çok sevilen başrol oyuncularından olan Berker Güven aslında Vatanım Sensin dizisinde hayat verdiği Aleksi karakteri ile dikkat çekmişti 1994 İstanbul doğumlu olan Berker Güven oldukça fit bir vücuda sahiptir. 26 yaşında olan Berker Güven Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan Berker Güven ilk olarak deneyimli oyuncu İpek Bilgin’in kızı Çağ Çalışkan ile yaşadığı aşk ile dikkat çekmiştir. Kendisinden 10 yaş büyük bir kadın ile aşk yaşayan Berker Güven önce İpek Bilgin’in sonra da yapımcılara ismini duyurmayı başarmıştır. İlk olarak Babam filminde yer alan Berker Güven bu filmde Arif karakteri ile dikkat çekince Sadri Alışık ödüllerinde ödül almış ve yükselmesine devam etmiştir. Berker Güven, 1.80 metre boyunda, 77 kilodur.

İskender Rüya’nın eşidir. 

berker güven Alevlerin Ardından oyuncusu

Cihangir Ceyhan (Ömer)

Çukur’un Azer’i Cihangir Ceyhan Çukur dizisinden ayrılarak Alevlerin Ardından dizisine dahil oldu. Sıfır Bir dizisi ile milyonlarca genci peşinden sürükleyen ve Cio karakteri ile tanınan Cihangir Ceyhan 15 Ekim 1989 Adana doğumludur ve şuanda 31 yaşının içindedir. Oyunculuk eğitimini dışarıdan alan Cihangir Ceylan ilk ekran deneyimini Yusuf filmi ile yaşamıştır. Oldukça girişimci bir oyuncu olan Cihangir Ceyhan 177 cm boyunda 75 kg ağırlığındadır. Medya da tanınmayan bir bayan ile sevgilisidir.

Ömer Rüya’yı yangından canı pahasına kurtaran ve onu hayata bağlayan korkusuz bir adamdır. 

Cihangir Ceyhan alevlerin ardindan dizi oyuncusu

Hazar Ergüçlü (Çiçek)

Son dönemde en çok kendisinden 21 yaş büyük Onur Güçlü ile yaşadığı aşk ile konuşulan Hazar Ergüçlü son olarak yine Ay Yapım’ın Hakan Muhafız dizisinde yer almış ve çok sevilmiştir. Analar Anneler ve Hayat Sırları dizilerindeki başarısızlığın ardından uzun zamandır televizyona dizi çekmeyen Hazar Ergüçlü Alevlerin Ardından dizisinde oynaması için gelen teklifi değerlendirmektedir.

Zengin bir kadının yardımcısı olarak çalışan Çiçek maddi zorluklar içinde hayatını devam ettirir; Çiçek çıkan yangında ağır bir yara alır ve bu yangın Çiçek’in hayatının tamamen değişmesine neden olur; Çiçek’in karşısına Ali çıkar. 

hazar ergüçlü Alevlerin Ardından dizisi oyuncusu

Toprak Can Adıgüzel (Ali)

Son olarak Kadın dizisinde İsmail karakteri ile yer alan Toprak Can Adıgüzel 26 Ocak 1992 İzmir doğumludur ve 28 yaşındadır. İstanbul Aydın Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Toprak Can Adıgüzel  aktif olarak tiyatro yapmaktadır.

Ali Çiçek’e aşık olacak ve her şartta Çiçek’e destek olacaktır. Ali yangından sonra büyük bir travma geçiren Çiçek’in her zaman yanında olmayı bilmiştir. 

Toprak Can Adıgüzel alevlerin ardından oyuncusu

Fatih Çetintaş (Komiser Taner)

Salt Talent Agency akademinin oyuncusu olan genç oyuncu Fatih Çetintaş ilk ekran deneyimini Alevlerin Ardından dizisi ile yaşayacaktır.

Komiser Taner dizi de çıkan yangının kim tarafından çıkarıldığını araştıran polis ekibinde olacak. Alevlerin Ardından Komiser Taner

Berkay Ateş

Cihangir Ceyhan’ın Çukur’dan ayrılıp Alevlerin Ardından dizisine geçmesinden sonra bir başka Çukur oyuncusu Berkay Ateş’de Alevlerin Ardından dizisi ile sözleşme imzaladı. Çukur dizisinde hayat verdiği Mahsun karakteri ile çok sevilen ve ayrıldıktan sonra yeniden Çukur’a dönebilen tek oyuncu olan Berkay Ateş 19 şubat 1987 İstanbul doğumludur ve 33 yaşındadır. Anne dizisi ile ünlenen Berkay Ateş Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro mezunudur. Son dönemde Alef dizisinde de yer alan Berkay Ateş oyuncu Funda Eryiğit ile evlidir ve 1.80 uzunluğunda ve 77 kg ağırlığındadır.berkay ates

Ergün Metin

Ergün Metin Unit Talent ajansın oyuncusudur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Aktif olarak tiyatro yapmaktadır ve Ergün Metin’in yer aldığı ilk dizi projesi Alevlerin Ardından dizisidir.

Ergun Metin resimleri

Rüzgar Diricanlı

9 şubat 2006 doğumlu olan Rüzgar Diricanlı 14 yaşının içindedir.İlk olarak Vatanım Sensin dizisinde rol alan Rüzgar Diricanlı Hande Aytar Ajansın oyuncusudur. Son olarak Mücadele Çıkmazı filminde rol alan Rüzgar Diricanlı şimdi de Alevlerin Ardından dizisine seçildi. Rüzgar Diricanlı daha önce Çukur ve İkizler Memocan dizilerinde de yer almıştır. ruzgar diricanli Alevlerin ardindan dizisi

Eylül Ela

Eylül Ela Yusuf Güney Gün ajansın oyuncusudur. Eylül Ela’nın ilk dizisi Alevlerin Ardından dizisi olacaktır.

eylul ela oyuncu

Kaan Şener (Atlas)

Hande Aytar ajansın başrılı çocuk oyuncularından olan Kaan Şener daha önce Kadın dizisinin Tunç’u ve Kimse Bilmez dizisinin Küçük Pilot’u olarak ekranlarda yer almıştır. Şimdi de Alevlerin Ardından dizisinde Atlas karakterine hayat verecektir. kaan sener oyuncu alevlerin ardindan dizisi

Ada Mina Küçük

Daha önce Yemek Sepeti. Com reklamlarında oynayan Ada Mina Küçük şimdi de ilk dizisi olan Alevlerin Ardından dizisinde yer alacaktır. ada mina kucuk cocuk oyuncu

Ay Yapım Alevlerin Ardından dizisi için oldukça güçlü bir kadro kurdu.

Alevlerin Ardından Dizisinden Ayrılan Oyuncular: Sema Keçik Tomris karakteri ile Alevlerin Ardından dizisinde yer alacaktı; ancak çıkan anlaşmazlıktan sonra Sema Keçik’in yerine yeni bir isim aranmaya başlandı. 

Sema Keçik

1965 Ağrı doğumlu olan Sema Keçik 55 yaşındadır. Oyuncu Halil İBrahim Kurum ile aşk yaşayan ve bu aşk ile dikkat çeken Sema Keçik Mimar Sinan Üniversitesi Ses ve Ritim bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Opera ve Balesi dansçısı olan Sema Keçik Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Daye Hatun karakteri ile ilk çıkışını yaşamıştır. Sema Keçik’in asıl tanınması ise Aşk Yeniden ve Yeni Gelin dizileri ile olmuştur. Sema Keçik’i bir çok izleyici Yeni Gelin dizisinde hayat verdiği Möhteber olarak tanır.sema keçik alevlerin ardından dizisi

Alevlerin Ardından dizisi kesin olarak itfaiyeci  dizisi olmayacak. daha önce Limon Film İzmirli kadın itfaiyecilerin hikayesinin anlatılacağı Ateşe Koşanlar dizisi için çalışma yapmış ancak dizi yayına alınamamıştı.

Alevlerin Ardından Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri 2020 (1 Yorum)

  1. Netflix orijinal dizisi alevlerin ardından işe aynı senaryo mu. Umarım değildir. Bir fransız dönem dizisi taklidi hata olur.