Ali Toptaş Kimdir? Kaç yaşında? Gönül Dağı İsmet

Çocuk oyuncu Ali Toptaş Trt 1’in sevilen dizisi Gönül Dağı  dizisinde İsmet karakterine hayat veriyor. Başarılı oyunculuğu ile daha dizinin ilk haftasında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İsmet sempatikliği ve tatlılığı ile geleceğin çocuk yıldızlarından da biri olmaya aday.

Gönül Dağı İsmet Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde İsmet Zahide’nin en küçük oğludur. Sedef ve Erkan’ın küçük kardeşleri olan İsmet abisi ve ablasından çok farklı bir çocuktur. Daha 7 yaşında olmasına rağmen 70 yaşında ki bir insan kadar hayatı iyi yorumlayan İsmet büyümüşte küçülmüş gibidir. Dayısı Taner’i çok seve İsmet dayısını kendisine örnek alır. Gonul Dagi Ismet

Ali Toptaş Kimdir?

Çocuk oyuncu Ali Toptaş 2013 yılında Ankara’da doğmuştu. İlk okul 2. sınıf öğrencisi olan Ali Toptaş Ankara’da eğitimine devam etmektedir. Oyunculuk yetenekleri daha küçük yaşta ortaya çıkan ve çok zeki bir çocuk olan Ali Toptaş ailesinin isteği ile oyunculuk eğitimleri almıştır. Yeni sezonda TRT 1’de yayına giren Gönül Dağı dizisinde İsmet karakteri ile hafızalara kazınmıştır. Ali Toptaş ilk kez Gönül Dağı dizisinde oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

Tatlı oyuncu Ali Toptaş’ın Menajerliğini ise Cast Ajans Ankara şirketinden  Tansu Ensari üstlenmektedir.

Ali Toptas resimleri oyuncu

Ali Toptaş Kaç Yaşında?

Ali Toptaş 2013 doğumludur ve Gönül Dağı dizisinde İsmet karkaterine hayat verdiği sırada 7 yaşının içindedir.

 

Yorum yaz