Mucize Doktor Ezo Kimdir? Ali Vefa’nın Komşusu

Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosu genişliyor. 2. sezonda oyuncu kadrosuna Doktor Ferda karakteri ile Seda Bakan’ı ve Doktor Doruk karakteri ile Hakan Kurtaş’ı dahil eden yapım şimdi de Ezo karakteri ile ile güzel oyuncu Ezgi Asaroğlu’nu kadrosuna dahil edecek.

Mucize Doktor Ezo Kimdir?

Mucize Doktor dizisinde Ezo Ali Vefa’nın komşusudur. İlk andan itibaren Ali Vefa’ya tutulan Ezo Nazlı’nın da en büyük rakibi olacak. Oldukça tatlı ve zeki bir kız olan Ezo Ali Vefa’yı elde etmek için de elinden geleni yapacak. Biraz farklı bir kız olsa da aslında Ezo hayat dolu ve iyi bir insandır. Mucize Doktor Ezo resimleri

Ezo Ali Vefa’nın hayatına girer girmez hastane de başta Doruk olmak üzere herkes Ali Vefa ile Ezo arasında bir aşk yaşandığını düşünecek. Doruk’un durmayan ağzı Ali Vefa’nın başına iş açacak.

Normal olmayı çok isteyen ve bunu bir türlü başaramayan Ali Vefa da Nazlı’ya yük olduğunu onun daha iyi ve sağlıklı bir erkeği hak ettiğini düşünerek nispeten Nazlı’dan uzaklaşacak. Bu fırsatı çok iyi değerlendiren Ezo’da Ali Vefa’ya yaklaşacak ve onun saf yanını çok iyi kullanacak.

Daha önce Ezo karakterine hayat vermesi için Sera Kutlubey ile görüşmeler yapılmış ancak Ezo karakterinin daha saf görünmesi için yapımcı tercihini Ezgi Asaroğlu’ndan yana kullanmış. Ezgi Asaroglu mucize doktor

Ezgi Asaroğlu Kimdir?

Daha önce Masumlar Apartmanı dizisi ile görüşen ancak rolü son anda Farah Zeynep Abdullah’a kaptıran Ezgi Asaroğlu Mucize Doktor dizisine dahil oldu. Bir çok izleyicinin O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği Bahar karakteri ile tanıdığı Ezgi Asaroğlu 18 Haziran 1987 İstanbul doğumludur ve 33 yaşının içindedir. Oyunculuğun yanı sıra model olarak podyumlarda da boy gösteren Ezgi Asaroğlu İstanbul Üniversitesi Antropoli bölümü mezunudur. 165 cm boyunda ve 55 kg ağırlığında olan Ezgi Asaroğlu şimdilerde yalnızdır ancak daha önce Ushan Çakır ve Cansel Elçin ile ilişkisi olmuştur.

Son olarak Hatırla Sevgili dizisinde yer alan ve uzun dönemdir ekranlarda yer almayan Ezgi Asaroğlu izleyicinin ekranlarda görmek istediği ve özlediği yüzlerden. Leyla İle Mecnun’un Leyla’sı olan Ezgi Asaroğlu bakalım Mucize Doktor’da Ali Vefa’nın Ezo’su olarak kendini kabul ettirebilecek mi?

Mucize Doktor Ali Vefa ve Ezo Aşkı Olur mu?

Bilindiği üzere Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa ve Nazlı arasına kara kediler girmiş Ali Vefa ve Ferman gönüllerini aşka kapatmışlar ve kendilerini işe vermişlerdi. Ne yazık ki Ali Vefa ve Nazlı’nın arası biraz daha bozuk kalacak bu anlarda da diziye Ezo girecek ve Ali Vefa’ya aşık olacak. Sizce Ali Vefa Nazlı’sız olabilir mi?

mucize doktor ezo 1

Sera Kutlubey İle Ezo Görüşme Yapılıyor

Tüm Türkiye’de izlenme rekorları kıran ve bir çok ülkeye de satışı yapılan Mucize Doktor dizisinde Ezo karakterine son olarak Zalim İstanbul dizisinde Cemre karakterine hayat vererek büyük bir çıkış yakalayan Sera Kutlubey hayat verebilir. Sera Kutlubey son dönemlerde  Mucize Doktor dizisinin yapımcısı MF Yapım ile defalarca görüşme yaptı. Mucize Doktor dizisinde Ezo karakteri senaryo da kalıcı bir karakter olacağı için özenle seçiliyor.

Mucize Doktor dizi setine Sera Kutlubey çıkmadıkça dizi de Ezo karakterine hayat verip vermeyeceğini bilemeyiz. Mucize Doktor’un bu hafta çıkılacak 42. bölüm çekimlerinde Ezo karakterine kimin hayat vereceği kesin olarak belli olacaktır.

Sera Kutlubey Kimdir?

Sera Kutlubey 19 Nisan 1994 de İstanbul da hayata gözlerini açmıştır. 256 yaşının içinde olan Sera Kutlubey oyunculuk eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. İlk olarak Kehribar dizisinde yer alan Sera Kutlubey asıl çıkışın İsimsizler dizisinde hayat verdiği Seher karakteri ile yaşamıştır.  Sera Kutlubey 52 kg ve 167 cm boyundadır.mucize doktor ezo

Mucize Doktor Ezo Kimdir? Ali Vefa’nın Komşusu (1 Yorum)