Mucize Doktor Nazlı Ölecek mi? Nazlı Gülengül Diziden Ayrılacak mı?

Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor 53. bölümü ile 11 mart 2021 de  izleyicisi ile buluştu. Mucize Doktor’un son bölümünde Nazlı’nın başına inanılmaz talihsiz bir olay geldi. Nazlı sevdiği adam Ali’yi Ezo’dan kurtarmaya çalışırken kendisi Ezo’nun hain bir planı ile karşı karşıya kaldı. Peki Nazlı kendini kurtarabilecek mi? İzleyicilerimiz Mucize Doktor Nazlı Ölecek mi? Nazlı Gülengül Mucize Doktor’dan Ayrılacak mı? sorularını soruyor. İşte bu soruların en net cevabı

Mucize Doktor Nazlı Ölecek mi?

Mucize Doktor dizisinde hastaneden çıkan Nazlı eve giderken hastanenin önünde ağlayan bir kadın görür. Perişan durumda ki kadına yardım etmek isteyen Nazlı kadının saldırısına uğrar. Hasta kadın Nazlı’yı boğarak öldürmeye çalışır. Nazlı kurtulmaya çalışırken kadın Nalzı’ya “Bunların bedelini ödeyeceksin” der. Peki ne oldu da kadın Nazlı’ya saldırdı. Kadının Nazlı ile ne alıp veremediği var?

Mucize Doktor Nazli Olecek mi resimleri

Bilindiği üzere Mucize Doktor dizisi The Good Doctor dizisinde uyarlama. Orijinaline sadık kalarak uyarlanan Mucize Doktor dizisinde şuanda Nazlı karakterinin ayrılması gibi bir durum yok. Muhtemelen Kadın Nazlı’yı öldü diye bırakacak ancak Nazlı nefes almayı başardığı için ölümden dönecek. Nazlı’yı kurtarmaya gelenler onu hemen hastaneye kaldıracak ve Nazlı kurtulacak; bir çok izleyici saldıran kadının psikolojisinin bozuk olduğunu düşünse de gerçekte Nazlı’ya saldıran kadının Ezo ile direk bağlantısı ortaya çıkacak ve Ezo’nun gerçek yüzü ortaya çıkacak.

Nazlı Gülengül Mucize Doktor Dizisinden Ayrılacak mı?

Mucize Doktor dizisinden şuanda herhangi bir oyuncu ayrılmayacak. Dizinin çekimleri pandemi kuralların da devam ediyor. Daha önce Mucize Doktor dizisinden Seda Bakan ve Reha Özcan’ın ayrılacağını sizlere haftalar öncesinden bildirmiştir. Önümüzde ki günlerde dizinin oyuncu kadrosuna bir çok konuk oyuncu dahil olacak ve Nazlı Gülengül dahil hiç bir ana cast oyuncusu diziden ayrılamayacak.

Nazli Gulengul Mucize Doktordan ayrilacak mi

Mucize Doktor dizisine yeni gelen ve Mucize Doktor  dizisinden ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayınız.