Güneş Mucize Doktor’dan Ayrılacak mı? Korhan HERDURAN Neden Ayrıldı?

Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosunda önemli bir ayrılık yaşanacağı kulislerde en çok konuşulan konu; peki Korhan HERDURAN Mucize Doktor’dan ayrılacak mı?

Güneş Mucize Doktor’dan Ayrılacak mı?

Mucize Doktor dizisinde Güneş kız arkadaşı Gülin gibi oyuncu olmak istiyordu; hayallerinin peşinde olan Güneş Berhayat hastanesi kendisini işten çıkarmadan kendi isteği ile ayrılmaya karar veren ilk hemşire oldu. Peki başka isimlerde Berhayat hastanesinde ki görevinden ayrılacak mı? Güneş yeniden Berhayat hastanesine dönecek mi?

Mucize Doktor dizisinde tüm cerrahi asistanlar hastane de devam edebilmek adına maaşlarının yarıya indirilmesini kabul etti ve hastanede kalmayı garantiledi ancak hemşirelerde durum böyle değil; hastanenin kaybettiği dava sonrası Berhayat hastanesi önemli bir maddi çöküş olmuş ve asistanlardan sadece birini seçmek zorunda kalmıştı; ancak Tanju hoca geri adım attı ve tüm asistanlar hastanede kalırken ayrılan tek kişi Güneş oldu.

Korhan HERDURAN Mucize Doktor’dan Neden Ayrıldı?

Mucize Doktor dizisinde Korhan HERDURAN bir kaç bölüm daha dizi de yer alacak. Mucize Doktor dizisinde Güneş  karakteri şuana kadar ayrılmadı sadece Güneş dizi de ki hemşirelik görevinden ayrıldı; ancak bir kaç bölüm sonra Güneş’in Mucize Doktor dizisinde ki sahneleri bitecek . Bu durumda kesin olarak Korhan HERDURAN için Mucize Doktor’dan ayrılacak. ilerleyen dönemlerde Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosundan bir kaç isim daha diziye veda edecek.

Korhan HERDURAN Mucize Doktor’dan senaryo gereği ayrıldığını açıklasa da kendisini seven izleyicilerine de yeni dizilerde görüşmek dileğiyle veda etti; 2020’yi bu kadar başarılı geçiren Korhan HERDURAN Mucize Doktor dizisinden sonra muhtemelen yeni bir hikaye ile yeni bir dizi de izleyicisi karşısında olacaktır. İşte Korhan HERDURAN Mucize Doktor’dan ayrılığı sonrası sosyal medyada yaptığı açıklama

 

Güneş Hemşireliğe Geri Dönecek mi?

Mucize Doktor dizisinde Güneş Hemşire hemşireliği bırakmak istemedi ancak hastaneden biri ayrılacaksa bunun kendisi olması gerektiğini düşündüğü için hastaneden ayrıldı; ilerleyen haftalarda Güneş Berhayat hastanesine ne yazık ki tekrar dönemeyecek. Belki başka bir hastanede hemşire olabilir ancak Güneş’i artık bizi izleyemeyeceğiz.

 Mucize Doktor Güneş ve Gülin Ayrılacak mı?

Mucize Doktor dizisinin senaryosunu kimse bilemez sadece ayrılan oyuncuları bilebiliyoruz; ancak Güneş ve Gülin’in dizi de ayrılıp ayrılmayacağını bilmiyoruz; belki de Güneş olmadan Gülin ona olan aşkını devam ettirebilir.

Yorum yaz