Masum 336. Bölüm Özeti 21 Şubat Mira Kaçırıldı

Masum dizisinde Gopi yeniden Modi evine gelmiştir. Koki Urmi’den ayrılırken duygusal anlar yaşanır. Kinjal Gopi’nin gelmesinden oldukça rahatsızdır ve bunu açık açık söyler. Gopi Kinjal’in Dawal ve Papu için Urmi’nin evine gitmesini ister. Kinjal sen benim annem misin de beni düşünüyorsun diye tepki gösterir. Masum 21 Şubat Özeti devam ediyor.

Masum 336. Bölüm Özeti

Koki 10 yılın ardından Modi evine gelir ve etrafı incelerken duygusal anlar yaşanır. Herkes Ahem’i merak ederken Ahem küçük Raşi ile birlikte görünür. Paridi’nin gülümsemesi kaybolur. Kokila geleneklere uygun olarak Modi evine girer. Kinjal Mira’yı bir kenara çeker ve planını uygulayacağını söyler. Tüm aile poja yaparken Kinjal Gopi’nin terliklerine yağ döker. Mira ya düşüp büyük bir yaralanma olursa ne olacak dese de Kinjal bir şey olmayacağını söyler.

Koki Kinjal’in eve dönmesi gerektiğini söyler. Kinjal bir şey duymamış gibi ona sarılır ve geldiği için mutlu olduğunu söyler. Koki Kinjal’in elindeki yağı fark eder. Gopi terliklerini giyer. Düşmek üzereyken onu Ahem ve Pari tutar. Koki Kinjal’e gelir ve okkalı bir tokat atar. Herkes şok olurken Koki Kinjal’in elindeki yağa dikkat çeker ve Kinjla’in her zaman aileyi bölmeye çalıştığını söyler. Kinjal’in bu evden gitmesini ister. Hetal Kinjal’İn değiştiğini düşünüyordum ancak yanılmışım derken Kinjal gitmeyi reddeder.1 14

Koki senin yerin kocan ve oğlunun yeridir der ve Pari’den çantaları hazırlamasını, Gopi’den de taksi çağırmasını ister. Gopi çoktan Dawal’a haber vermiştir. Biraz sonra geleceğini söyler. Kinjal gideceğini söyler ancak Mira’nın da Gopi’yi kovmak için birlikte plan yaptıklarını söyler. Ahem Mira’yı tokatlamak ister ancak Gopi onu durdurur. Kinjal şimdi Mira ile ne yapacaksınız diye bağırırken Koki onu biz düşünürüz der ve evden çıkmasını ister.

Ahem Mira’ya döner ve değiştiğini düşünüyordum diye tepki gösterir. Mira beni öldürsen de Gopi hakkındaki fikirlerim değişmeyecek diye söyler. Gopi’ye bakarak katil diye bağırır. Ahem ve Koki Gopi’den özü dilemesini isterken Mira hayatım boyunca ondan nefret edeceğim diyerek bağırmasını sürdürür. Pari Kinjal’in bavulunu kapının önüne fırlatırken Kinjal Gopi beni kovduğu gibi seni de Raşi’den dolayı kovacak diye dalga geçer. Dawal gelir ve Kinjla’i götürür.2 14

Raşi Pari’den odasını sorar. Pari kendin bul diye bağırınca Jigar sinirlenir ve çocuğa iyi davranmasını ister. Aile yemek için bir araya gelirken Mira ortada yoktur. Ahem Mira’yı arar ve kapının önünde olduğunu öğrenir. Mira Gopi’nin yüzünü görmek istemediğini söyler. Bu sırada ciple gelen 4 kişi Mira’yı kaçırır. Tolu/Molu motorla, Ahem/Jigar da arabayla serserilerin peşine düşerler ancak adamlar kaçmayı başarır. Ahem ve yanındakiler eve ulaşır.

Gopi Mira’nın kurtarılmasını isterken telefon çalar. Serserilerin başı Mira’nın ellerinde olduğunu, polise haber vermeleri halinde onun öleceğini söyler. Ahem telefonu kapatır ve polise haber vereceğini söyler. Gopi adamın söylediklerini hatırlatır ve polise gidemeyeceklerini belirtir. Koki kapıda bulunan kameraya bakmayı önerir. Kamera kayıtları incelenirken Ahem Mira’nın eski erkek arkadaşı Sanskar ile buluştuğunu fark eder. Vidya onları uyardığını ancak Mira’nın dinlemediğini söyler. Ahem kendisine haber verilmediği için Vidya’ya kızar.3 14

Koki Sanskar ile Mira’nın ortak arkadaşı var mı diye sorar. Vidya Saloni diye birinden bahseder. Vidya Saloni’yi arar ve bir şey olmamış gibi Sanskar’ı sorar. Saloni Sanskar’ın arkadaşlarına bir parti vereceğini söyler. Masum 21 Şubat Özeti sona erdi.

 

Masum 336. Bölüm Özeti 21 Şubat Mira Kaçırıldı (1 Yorum)

  1. Tutku diye bir hint dizisi (beyhadh) başlıyacakmış. Özetlerini verecek misiniz?