Reha Özcan Mucize Doktor’dan Neden Ayrılıyor? işte Cevabı

Reha Özcan Mucize Doktordan neden ayrılıyor sorunun cevabı belli oldu. Reha Özcan Mucize Doktor dizisinde MF Yapım’ın aldığı küçülme kararı nedeniyle ayrılıyor.

Mucize Doktor Adil Hoca Ölecek mi?

Mucize Doktor Adil Hoca Ölecek mi? sorusunun cevabı ne yazık ki evet. Vurulan Adil hoca ölecek ve Reha Özcan Mucize Doktordan ayrılacak.

Mucize Doktor dizisinin 11 şubat 2020 perşembe akşamı ekranlara gelecek 49. bölümünde beklenmedik bir olay meydana gelecek. Dizi de Reha Özan’ın hayat verdiği Adil Hoca karakterine bir silahlı saldırı yapılacak ve Adil hoca karnından vurulacak.

Olay hastanede meydana geldiği için Adil Hocaya çok hızlı müdahale edilecek ancak giren kurşun Adil Hocanın midesini parçalamıştır. Ameliyata alınan Adil hocanın midesi dahi alınacak ancak Adil Hocanın zayıf vücudu ne yazık ki bu ağır yükü kaldıramayacak ve Adil hoca ölecek.

Reha Özcan Mucize Doktordan Neden Ayrılıyor?

Reha Özcan’ın Mucize Doktor dizisinden ayrılmasının sebebi ne yazık ki reytingler. İlk sezonda Bir Zamanlar Çukurova dizisinin bile üzerinde 10 ve üzeri reytingler alarak Mucize Doktor dizisi ilk sırada yer almaktaydı; ancak ikinci sezonda Mucize Doktor dizisi beklenen reytinglerin altında kaldı ve Bir Zamanlar Çukurova dizisinin gerisinde kaldı.

Mucize Doktor dizisi ilk sezondan sonra Fox TV’den büyük bir zam almıştı. Oyuncuların da ücretlerinde çok önemli artışlar yaşanmıştı. Fox TV düşen reytinglerden sonra yapımcıya ödediği parayı tekrar azalttı ancak oyucular bölüm başı aldıkları ücretlerde tekrardan indirime gitmedi. Bu durum karşısında zarar etmek istemeyen yapımcı MF Yapımda senaryoda ağırlığı çok fazla olmayan ama yüksek ücret alan oyuncular ile yollarını ayırmaya başladı. İlk olarak dizide Güneş karakterine hayat veren Korhan HERDURAN diziden ayrılmıştı. Şimdi de Reha Özcan Mucize Doktor dizisinden ayrılacak.

Mucize Doktor Reha Özcan Ayrılıyor Fragmanı

Yorum yaz