Kanlı Yayın Neslihan Kimdir? Bergüzar Korel Biyografisi Dizileri

Exxen de yayınlanacak olan Kanlı Yayın dizisinde oyuncular ve karakterleri açıklanmaya devam ediyor. Daha önce Bergüzar Korel’in dizi de oynayacağını duyurmuştuk. Dizide Neslihan Korel Neslihan karakterini oynayacak. Kanlı Yayın Neslihan kimdir ile ilgili bilgiler yazımızın devamında.

Kanlı Yayın Neslihan karakterini ise ünlü oyuncu Bergüzar Korel oynayacak. Bergüzar Korel son olarak Azizler filminde eşi Halit Ergenç ile birlikte oynamıştı. Bilindiği üzere Exxen; dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programı farklı yaş grupları ve ilgilere göre kategorilere ayrılmış. Platform için 1500 kişilik bir ekip çalışıyor. Bu kadar yatırımın yapıldığı platformda kaliteli dizi ve programların olacağı da aşikar. Özellikle diziler ve oyuncularının özenle seçilmesi bekleniyor.

Kanlı Yayın Neslihan Kimdir?

Exxen platformda yayınlanacak olan dizide Bergüzar Korel’in rol alacağı Neslihan karakteri ile ilgili şu anda fazla bir bilgiye sahip değiliz. İlerleyen zamanlarda buradan gerekli güncellemeleri yaparak sizleri bilgilendireceğiz.

Bergüzar Korel Kimdir?

Bergüzar Korel Tanju ve Hülya çiftinin çocukları olarak 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Arnavut ve Rumeli kökenlidir. Profesyonel klüplerde volaybol oynayan Korel Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuk hayatı boyunca bir çok kısa film ve oyunda yer aldı. Nicole Kidman ve Tom Hanks’ın oyuncu koçluğunu yapan Susan Baston ile çalıştı.berguzar

İlk dizi deneyimi Kırık Hayatlar olmuştur. Ardından Kurtlar Vadisi Irak filminde Leyla karakterini babasının hasta olmasına rağmen oynamış ve çok başarılı olmuştur. Filmin gişe rekorları kırması onun da ününe ün katmıştır. Aynı yıl Zeytin Dalı dizisinde İklim karakterini oynadı. Onun asıl çıkışı 2006 yılında Kanal D’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Binbir Gece dizisinde Şehrazat karakteri ile olmuştur. Buradaki oyunculuğundan dolayı 2006 Altın Kelebek En Başarılı Kadın Oyuncu ödülünü almıştır.berguzar evli

Sosyal Sorumluluk projelerinde adı sıkça geçen ünlü oyuncu, voleybol, rüzgar sörfü, buz pateni, dans ve piyano eğitimleri aldı. 2009 yılında Halit Ergenç ile evlenen Bergüzar Korel’in Ali ve Han isminde iki çocuğu bulunuyor.

Bergüzar Korel Dizileri

Bergüzar Korel; Kırık Hayatlar, Cemalim, Zeytin Dalı, Binbir Gece, Bitmeyen Şarkı Muhteşem Yüzyıl, Karadayı ve Vatanım Sensin gibi önemli dizilerde rol almıştır. Onun oyunculuktaki üstün başarısı ödülleri de beraberinde getirmiştir.