Ramo Şerif Kimdir? Ne Zaman Ölecek? Amacı ne? Emre Kınay

Ramo da Emre Kınay’ın hayat vereceği karakterin adı Şerif oldu. Böylelikle Ramo Şerif Kimdir? sorusunun da cevabı belli oldu. Ramo da Yıldırım bey konseyi tekrar bir araya getirmiş ve konseyin başına Mazhar’a getirmişti. Ramo’yu öldürmeyen Yıldırım bey Ramo’yu kullanıp işi bittikten sonra öldürmeye karar vermişti. Ramo dizisinde Şerif de yeni kurulan konseyin yeni ve en güçlü üyesi olacak.

Daha önce konseyin en en etkili üyesi Cihangir’in işini bitiren Ramo her şey bitti sansa da aslında her şeyin yeni başladığını Cihangir’in ise sadece bir başlangıç olduğunu görmüş ve yıkılmıştı. Sibel’in komadan çıkamaması sonrası bir kez daha ile yıkılan Ramo Sibel’i kurtarmak için elinden geleni yapmış ancak bir kez daha başarısızlığı tatmıştı. Ramo’nun başında sanki hiç iş yokmuş gibi şimdi bir de Şerif Ramo’nun başına bela olacak.

emre kinay ramo resimleri

Ramo Şerif Kimdir?

Ramo dizisinde Şerif İstanbul’un en büyük mafya babalarından biridir. Oldukça zeki ve korkusuz bir adam olan Şerif kimseye güvenmez ve her işini kendisi yapar. Çok iyi silah kullanan ve çevresinde iyi bir ekibi olan Şerif silah kaçakçılığı işi yapmaktadır. Ramo’nun Cihangir’i bitirmesinden aslında memnun olan Şerif Ramo’yu şimdilik sevse de Ramo’nun işine taş koyması ile Ramo’yu başına bela olmadan yok etmeye çalışacak.

Ramo Şerif’in Amacı ne?

Ramo da Şerif’in amacı daha çok para kazanmaktır. Şerif Ramo’yu kullanmak istemektedir. Onun sokakta ki etkisinin gücünü fark eden Şerif onu kendi tarafına çekmek ve gücünü arttırmak ister ancak Ramo kimsenin adamı olamayacak kadar fevri ve güçlü bir adamdır.

Ramo Şerif Ne Zaman Ölecek?

Ramo da Şerif karakterine hayat veren Emre Kınay Ramo dizisi yapımcısı BKM Film ile 2021 haziran ayına kadar sözleşmesi var. Bu durumda Ramo dizisine Şerif en erken sezon finalinde ölecektir. Tabi Ramo da Şerif’in ne zaman öleceği şuanda belli değil ancak Adana’ya dönmeyi düşünen Ramo’nun başına Cihangir’dan daha çok bela olacak ve Ramo’nun sevdiklerine zarar verecek.

ramo serif resmi

Emre Kınay Kimdir?

1970 İstanbul doğumlu olan Emre Kınay 51 yaşının içindedir. Duru tiyatronun sahibi ve oyuncusu olan Emre Kınay ismini Yılan Hikayesi dizisi ile duyurmuştur. Daha sonra Güneşi Beklerken  ve Güneşin Kızları  dizisinde büyük başarılara imza atan Emre Kınay son olarak yer aldığı Sevda’nın Bahçesi ve Vurgun dizilerinde başarısızlık yaşamıştır. Son olarak Kırmızı Oda’ya konuk olmuş kendini herkesi hayran bırakmıştır.  Genç bir sevgilisi olan Emre Kınay 1.81 metre boyunda, 76 kilo ağırlığındadır.

Ramo Şerif Geliyor