Ramo Nadya Kimdir? Gözde Kaya Kim? Biyografisi

Ram0 dizisi her geçen gün oyuncu kadrosunu büyütmeye devam ediyor. Transfere doymayan Ramo dizisine 2. sezonda kadrosuna Olgun Şimşek, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Hakan Gerçek  ve Pelin Körmükçü gibi isimleri dahil eden Ramo dizisine şimdi de Gözde Kaya dahil olacak.

Ramo dizisinde Nadya karakteri ile dahil olacak Gözde Kaya dizi de Mehmet Yılmaz Ak ile partner olacak. Mehmet Yılmaz Ak dizi de güçlü bir Rus mafyası olarak yer alırken Gözde Kaya’da onun eşi Nadya’ya hayat verecek. Son olarak Sultan karakteri ile Vuslat dizisinde yer alan Gözde Kaya Ramo dizisinde bu sezon boyunca ekranlarda olacak.

Ramo Nadya Kimdir?

Ramo dizisinde Nadya 30’lu yaşların başında güzeller güzeli bir kadındır. Oldukça zeki ve güçlü bir kadın olan Nadya evli olsa da ne yazık ki evliliğinden memnun değildir. Parası ve gücü için Rus bir mafya babası ile evli olan Nadya Ramo’dan çok etkilenecek ve ona yardım edecektir.

Gözde Kaya Kimdir?

13 Ağustos 1988 de Antalya’da hayata gözlerin açan Gözde Kaya eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamlamıştır. Güzelliği ile dikkat çeken Gözde Kaya Fotoğrafçı Nihat Odabaşı tarafından keşfedilmiştir. İlk olarak Kalbim Seni Seçti dizisi ile ekranlarda yer alan Gözde Kaya son dönemde Sil Baştan ve Çilek Kokusu gibi dizilerde yer almıştır. 2017’de Payitaht Abdülhamid dizisinde Hatice Sultan karakteri ile yer alan Gözde Kaya 2019 da Vuslat dizisinde Sultan Korkmazer olarak yer almıştır. gozde kaya ramo dizisi

Gözde Kaya Boyu Kilosu

Gözde Kaya 165 cm boyunda ve 51 kg ağırlığındadır.

Gözde Kaya Sevgilisi

Gözde Kaya’nın ünlü olmadığı için tanımadığımız bir sevgilisi vardır.

Etiketler