Ramo Mazhar Kimdir? Bilinmeyen Sırları Neler? Mehmet Yılmaz Ak Kim?

Ramo dizisine Mehmet Yılmaz Ak Mazhar karakteri le dahil olacak. Show TV’nin sevilen dizisi Ramo’da yeni bir döneme giriliyor. Ramo dizisinin 2. sezonunda Ramo Cihangir ile çok uğraştı. Cihangir’i alt etmeyi başaran Ramo şimdi de İstanbul’un bir başka büyük mafyası Mazhar ile büyük bir mücadeleye girecek ancak bu sefer Ramo yalnız değil Ramo artık devlet için çalışıyor. Mazhar’ın tek derdi Ramo ile değil Cihangir ile de derdi var. Bakalım Mazhar karşısında Cihangir ve Ramo iş birliği mi yapacak? Beleyip göreceğiz.

Ramo Mazhar Kimdir?

Ramo dizisinde Mazhar Cihangir’in bile karşısına almaktan çekindiği çok büyük bir mafyadır. Cihangir’in İstanbul’da bükemeyeceği tek bilek olan Mazhar’ın en büyük özelliği ile ise kimse tarafından bilinmemesi. Sırları ile ünlü olan Mazhar gizliliğe çok önem verdiği için saklanmakta ve kaybolmakta usta. Bu nedenle kimse Mazhar’ı bulamaz. Mazhar istediğini bulur.

Mazhar silah ticareti yapan oldukça zengin ve korkusuz bir adamdır. Çevresinde yüzlerce adamı olan Mazhar’ı kendi adamları bile tanımaz bilmez. Cihangir ile de silah ve uyuşturucu kaçakçılığı meselesinden bir alıp veremediği olan Mazhar Ramo’yu şimdilik kafasına takmaz. Mazhar’ın tek düşmanı Cihangir’dir.

Mazhar’ı devlette bitirmek ister; çünkü gün geçtikçe İstanbul’da yenilmez bir güç olarak devletin bile karşısına çıkmaya cesaret etmektedir. Devletin içine de sızmayı başaran Mazhar ve ekibinin başı Ramo ile derde girecektir. Türk İstihbaratı için çalışan Ramo’nun tek amacı ise devletini ve sevdiklerini korumaktır. ramo mazhar

Mehmet Yılmaz Ak Kimdir?

Son olarak Çukur dizisinde hayat verdiği Ersoy karakteri ile Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri olan Mehmet Yılmaz Ak 1986 Diyarbakır doğumludur ve 34 yaşının içindedir. 1.77 m botunda 75 kg ağırlığında olan deneyimli oyuncu Türkiye’de kötü karakterlere hayat başarı ile hayat veren bir kaç oyuncudan biridir.   Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde oyunculuk eğitimi alan Mehmet Yılmaz Ak daha önce de İçerde dizisinde Yaşar karakterine hayat vermiştir.