Teşkilat Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Yayınlanacak?

Tims&B yapımın yeni dizisi Teşkilat pazar akşamlarının liderliğini daha ilk bölümden eline almayı başardı. Daha önce hazırladığı tanıtım fragmanları ile zaten sosyal medyanın gündeminde olan Teşkilat dizisi ilk bölümde özellikle İha ve Siha kullanılan operasyon görüntüleri ile izleyiciyi büyüledi.

Oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul Ezgi Eyüboğlu Mesut Akusta ve Deniz Baysal gibi usta isimlerin yer aldığı Teşkilat  dizisinin ilk bölümünün çekimleri iki haftadan fazla sürdü. Hikayenin izleyiciyi etkilemesi içinde risk almayan senaristler aylarca ilk bölüm üzerine çalıştı ve Teşkilat  dizisi ilk bölümden istediğini aldı. Peki Teşkilat  dizisi reytingleri ne olacak? Düşecek mi yükselecek mi? İzleyici Teşkilat Ne Zaman Final Yapacak? Teşkilat Kaç Sezon Yayınlanacak? sorularını soruyor. İşte bu soruların cevabı

teskilat 2. sezon resimleri

Teşkilat Ne Zaman Final Yapacak?

Teşkilat dizisinde her hafta 120 dakikalık bir bölüm çekilmek ve izleyicisi karşısına çıkarılmak zorunda tabi ki diğer bölümler ilk bölüm kadar profesyonel olmayacak; ancak hikayesi ile zaten Teşkilat dizisi şimdiden izleyici bağlamış durumda. Trt 1 yönetimi Arıza ve Savaşçı gibi erkeklere yönelik dizilerin olduğu bir akşama özellikle Teşkilat ile girdi ki o akşam kumandanın erkeklerde olduğu biliniyor; ancak pazar akşamı rekabet çok büyük olacak Savaşçı’nın da gelmesi ile.

Savaşçı 5 sezondur pazar akşamların liderliğini elinde tutuyordu; zira hiç bir zaman erkeklere yönelik ciddi bir rakibi olmamıştı ancak artık Savaşçı’nın Arıza ve Teşkilat gibi çok önemli rakipleri var.

Teşkilat dizsinin ilk sezonu mayıs sonuna kadar 13 bölüm olarak planlandı. Eğer her şey ilk bölümde olduğu gibi yolunda giderse Teşkilat dizisi 13. bölümü ile 30 mayıs 2021 pazar akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek.

Teşkilat Kaç Sezon Yayınlanacak?

Büyük ümitler ve emekler ile hazırlanan Teşkilat dizisi tabi ki bir sezon olarak planlanmadı. Bir istihbarat dizisi hiç bir zaman etkili senaryo sıkıntısı çekmez bu nedenle de iyi kurgulanmış bir hikaye olan Teşkilat dizisinin senaryosunun tükenmesi, etkili senaryo çıkarılamaması gibi bir durum söz konusu değil; bu nedenle ben Teşkilat dizisinin 2. sezonda da başarıya ulaşacağını özellikle devletin kalanında olması ile de bizzat hükümet tarafından da müdahale edilerek destekleneceğini ve uzun yıllar izlenmese bile Trt 1 ekranlarında yayına devam edeceğini düşünüyorum. Bu kadar büyük ve başarılı bir projeye daha ilk haftalardan kefen biçmek yanlış olur.

teskilat final resimleri

Teşkilat Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Yayınlanacak? (1 Yorum)

  1. Ben cok sevdim insallah daha uzun yilar ekranlar da goruruz her kesin emeyine saglik reytginiz bol olsun