Alpaslan Dizisi Oyuncuları Trt 1 2021

Alpaslan dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin devamı olarak 2021 2022 yeni sezonunda izleyicisi karşısında olacak. Alpaslan Dizisi Oyuncuları da belli oldu. Alpaslan dizisi oyuncuları ise Barış Arduç ve Fahriye Evcen olacak. Alpaslan dizisi yönetmeni: Alpaslan dizisi yönetmeni ise son olarak Ramo yöneten M. Çağatay Tosun olacak. Alpaslan dizisi yapımcısı ise Akli Film olacak.

Barış Arduç Alpaslan dizisi ile ilk kez bir tarihi dizi de yer alacak. Baruş Arduç Alpaslan dizisi için at binme ve kılıç kullanma eğitimleri almaktadır.

Alpaslan Dizisi her ne kadar Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin devamı olarak görülse de Alparslan dizisinde Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden hiç bir oyuncu yer almayacak sadece iki dizinin hikayesi bir birine uyumlu olacak.

Alpaslan Dizisi Oyuncuları

Barış Arduç

Barış Arduç Alpaslan dizisi erkek başrol oyuncusu olacak ve dizi de Türklere Anadolu’nun kapısını açan büyük hakan olacak. Daha önce de Kuzgun ve Kiralık Aşk dizilerinde başarı ile yer alan Barış Arduç 9 Ekim 1987 İsviçre doğumludur ve 34 yaşının içindedir. Ayla Algan’dan  oyunculuk eğitimi alarak sektöre giren Barış Arduç oyunculuğa Benim İçin Üzülme, Bugünün Saraylısı ve Racon: Ailem İçin dizilerinde başlamıştır. Barış Arduç ve Gupse Özay sevgilidir. Baruş Arduç 1.82 metre boyunda ve 78 kilo ağırlığındadır.

barış arduç Alpaslan Dizisi Oyuncuları arasında yer alacak sevilen bir isim

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen Alpaslan dizisinde Barış Arduç’un partneri olacak. Oyuncu Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen bir erkek çocuk annesidir. Eşi ile birlikte farklı tarihi dizilerde 2021 eylül ayında ekranlarda olacak ve reytinglerde yarışacaktır.

4 Haziran 1986 da Almanya’da hayata gözlerini açan Fahriye Evcen Yaprak Dökümü dizisi ile oyunculuğa başlamış Çalıkuşu dizisi ile ünlü olmuştur. Ölene Kadar dizisi ile de yıldız olmayı başarmıştır.

fahriye alpaslan dizisi

Yorum yaz