El Kızı Oyuncuları, Yapımcısı, Yönetmeni ve Searisti

El Kızı Oyuncuları belli oldu. Perihan Savaş ve Sevda Erginci El Kızı Oyuncuları arasında yer alacak. NTC Medya yapımcılığını üstleneceği El Kızı dizisinin senaryosunu Hilal Yıldız, Nazlı Sunlu ve Yekta Torun yazacak. El Kızı dizisinin yönetmen koltuğuna ise usta yönetmen Feride Kaytan yer alacak. El Kızı dizisinin türü ise drama olacak.

Ezo isminde öksüz ve güzeller güzeli bir kızın etkileyici hikayesinin anlatılacağı El Kızı dizisinin çekimleri Muğla’da yapılacak. 

El Kızı Oyuncuları

Sevda Erginci (Ezo)

3 Ekim 1993 İstanbul doğumlu olan Sevda Erginci 27 yaşındadır. Karagül dizisinde hayat verdiği Ayşe karakteri ile  ünlü olmaya başlayan Sevda Erginci Hayat Bazen Tatlıdır ve Ver Elini Aşk dizileri  ile yükselişini sürdürmüştür. Sevda Erginci son olarak Sevgili Geçmiş dizisinde yer almış ancak dizisi tutmamıştır. 1.65 cm boyunda ve 50 kg olan Sevda Erginci Yasak Elma’nın Zeynep’i olarak büyük çıkış yakalamıştı. Sevda Erginci oyuncu Yılmaz Kunt ile aşk yaşamaktadır. Son olarak Turna karakteri ile Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yer almıştır. Sevda Erginci el kizi ezo

Perihan Savaş

Çukur dizisinde Sultan Koçovalı karakterine hayat veren Perihan Savaş şimdi de El Kızı oyuncuları arasında yer alacak. Gerçek adı Şerife Perihan olan Perihan Savaş çocukluk çağından beri tiyatro ile ilgilenmektedir. Yaprak Dökümü, El Kızı Mahallenin Muhtarları Perihan Savaş’ın en önemli projeleridir. perihan savas

Son dönemde Aşkın Tarifi, Akıncı ve Maria İle Mustafa gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen NTC Medya 2021 2022 sezonunda ise tüm gücünü El Kızı dizisi için kullanacak.  El Kızı dizisinin oyuncu kadrosu şuanda belli olmadı. İlerleyen günlerde El Kızı dizisi oyuncuları ile ilgili yeni gelişmeler olduğunda sitemize eklenecektir.

El Kızı Oyuncuları şuanda belli olmadı.

El Kızı Dizisi Konusu: El Kızı dizisinde yabancı uyruklu bir kızın Türkiye’ye gelip aşık olduktan sonra evlenmesi ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılacak.