Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı?

Türkiye’nin en sevilen erkek başrol oyuncularından Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacağını açıkladı. İzleyicinin aklında ise Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı? sorusu geldi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde artık konu bitme noktasına geldi. Senaristler Bir Zamanlar Çukurova dizisine yazacak yeni senaryo bulamaz haline geldi. Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden biri artık kendi kendini tekrar etmeye başlamış izleyicisi ise kadroya yeni gelen oyunculardan sıkılmaya başlamıştı ki Bir Zamanlar Çukurova senaristinden beklenen haber geldi. Bir Zamanlar Çukurova senaristleri dizinin 4. sezonu için çok özel bir senaryo hazırladı yapımcının da isteği ile ancak bu yeni senaryo da Murat Ünalmış’ın hayat verdiği Demir Yaman karakterine gerek yok; Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Yaman ailesinin artık sonu geldi ve hikaye Züleyha Yanan üzerinden devam edecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha Yaman Yaman ailesinin varisi olarak yeniden aşık olacak yeniden aşk acıları çekecek bu da izleyicinin farklı bir iş izlemesi anlamına gelecek.

murat unalmis ayrilik aciklamasi

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı?

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova’dan Neden Ayrıldı? çünkü Bir Zamanlar Çukurova dizisi senaryosu değişti. Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova’dan senaryo gereği ayrılmış oldu; bu ayrılık Murat Ünalmış’a sürpriz olmadı zira daha öncesinden oyuncuya bilgi verilmiş bir çok isim ile yeni sezon için sözleşme imzalanırken Murat Ünalmış için yeni sezon sözleşmesi hazırlanmamıştı.

Murat Ünalmış’ın yerine Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bir erkek başrol oyuncusu dahil olacak sadece yeni bir erkek başrol oyuncusu değil dizinin oyuncu kadrosundan bir çok isim senaryo da yeri olmadığı için ayrılırken bir çok yeni oyuncuya da senaryo da ki yeni etkili karakterler verilecek.

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova'dan Neden Ayrıldı? çünkü senaryo da yeri bitti

Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü? nasıl ölecek sorusunun cevabı için tıklayınız Ölecek mi?

Yorum yaz