Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü? Murat Ünalmış Ayrılacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir karakteri için ölüm sahnesi yazıldı. Haziran 2021 de sezon finali yaparak ekranlara veda edecek olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir karakterine 3 sezondur başarı ile hayat veren Murat Ünalmış için ayrılık vakti geldi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 102. bölümünde Demir ölecek ve 4. sezonda Demir karakteri yer almayacak.

Bir Zamanlar Çukurova Demir Öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova  Demir Öldü mü? sorusunun cevabı artık evet. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir sezon finalinde ölecek.

Murat Ünalmış  Bir Zamanlar Çukurova’dan Ayrıldı mı?

Murat Ünalmış  24 Haziran 2021 perşembe günü yayınlanacak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılmış olacak.

Bir Zamanlar Cukurova Demirin sonu

Bir Zamanlar Çukurova’da Demir Toprak Altında Kaldı 31 Ocak 2019

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Atv’nin en çok izlenen ve perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da Demir toprak altında kaldı. Murat Ünalmış’ın başarı ile hayat verdiği Demir karakteri 31 ocak perşembe akşamı yayınlanacak bölümde dağdaki patlama sonrası toprak kayacak ve Demir Yaman toprak altında kalacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 31 ocak akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Yılmaz’ı defalarca pusuya düşüren Demir Yaman hiç birinde Yılmaz’ı öldürmeyi başaramamıştı. Yılmaz ise artık karşı atağa geçmeye karar vermişti. Yılmaz’ın planı ise Demir’i öldürmek üzerine mi kurulmuştu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir ve Züleyha oğulları Yaman ile yolculuğa çıkarlar ancak bu yolculukta arabalarının tekeri patlar. Arabanın tekerinin patlaması ise tamamen hazırlanmış başarılı bir planın parçasıdır. Demir ölecek kimse bu ölümü bir cinayet olarak değerlendirmeyecektir.

Demir tekeri patlayan arabayı tamir etmek için yolun kenarına çeker. Arabadan inen Züleyha hava alması için Yaman’ı da çıkarır. Bu sırada Demir bir patlama sesi duyar ve toprak kayması başlar. Demir bu kayan toprağın içinde kalır. Peki Yaman bebek ve Züleyha’nın kurtulduğu bu toprak kaymasından Demir Yaman’da kurtulabilecek midir? Bir Zamanlar Çukurova Demir Ölecek mi

Bir Zamanlar Çukurova Demir ölecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hiç bir şartta Demir ölmeyecek zira Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 19. bölüm çekimlerinde de Demir karakterinin sahneleri var. Murat Ünalmış’da zaten Bir Zamanlar Çukurova dizi setinde. Zaten Bir Zamanlar Çukurova dizisi senaryosunda Demir’i çıkarırsanız geriye hiç bir şey kalmaz. Yamanlar’ın başka bir temsilcisi bile yok.

Murat Ünalmış  Bir Zamanlar Çukurova’dan Ayrılacak mı?

Murat Ünalmış  Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kesin olarak ayrılmayacak. Murat Ünalmış’ın Bir Zamanlar Çukurova dizisi yapımcısı TIMS&B Productions ile sezon sonuna kadar sözleşmesi var. Bu sözleşme bitmeden TIMS&B Productions ile Murat Ünalmış  yollarını ayıramaz.

Bir Zamanlar Çukurova Demir Toprak Altından Nasıl Kurtulacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir’i muhtemelen Fekeli veya adamları kurtaracaktır. Yılmaz Demir’i öldürmek için bir plan yapmaz. Yılmaz Demir gibi azılı bir katil değil. Belkide de Demir’i Yılmaz kendisi kurtaracaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 18. Bölüm 2. Fragmanı