Annesinin Kuzusu Oyuncuları Yayın Tarihi Hikayesi

Annesinin Kuzusu filminin oyuncu kadrosu belli oldu. Umut Evirgen’in  yönetmenliğini üstleneceği Annesinin Kuzusu oyuncuları Selin Şekerci, Kubilay Aka, Necip Memili, Hatice Aslan ve Ahmet Tansu Taşanlar olacak.

Annesinin Kuzusu filminde Umut Evirgen hem senarist hem de yönetmen olarak yer alacak. Senarist Feride Çiçekoğlu ise Umut Evirgen’e Annesinin Kuzusu filminde destek olacak. Annesinin Kuzusu  dizisi muhtemelen Netflix ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Annesinin Kuzusu Oyuncuları

  • Selin Şekerci
  • Kubilay Aka
  • Necip Memili
  • Hatice Aslan
  • Ahmet Tansu Taşanlar
  • Burak Ali Özkan

Annesinin Kuzusu Oyuncu Kadrosu

Selin Şekerci

1988 İzmir doğumlu olan Selin Şekerci 34 yaşının içindedir. 1,68 boyunda ve 57 kilo olan Selin Şekerci ilk olarak Melekler Korusun ve Leyla İle Mecnun dizilerinde yer almış ve dikkat çekmiştir. Özellikle Kaçak Gelinler ve Rengarenk dizileri ile ününe ün katan Selin Şekerci son olarak Rengarenk, Siyah Beyaz Aşk ve Yeşilçam gibi dizilerde yer almıştır. İbrahim Selim Selin Şekerci’nin sevgilisidir. Annesinin Kuzusu oyuncusu olan Selin Şekerci filmde kadın başrol olarak yer alacak.

selin şekerci Annesinin Kuzusu oyuncusu oldu dizinin kadın başrol oyuncusu

Kubilay Aka

Kubilay Aka Annesinin Kuzusu  dizisinde Selin Şekerci ile partner olacak. Son olarak Camtavanlar dizisinde Cem karakteri ile yer alan başarılı oyuncu bir dönem de Çukur dizisinde hayat verdiği Celasun karakteri ile çok sevilmiştir. Kubilay Aka 12 Nisan 1995 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetim Bölümü mezunu olan Kubilay Aka Vatanım Sensin dizisi ile başarısını devam ettirmiştir. Son dönemde Aşk Bu Mu filminde, Aşk 101 ve Aşk 102 dizilerinde yer almıştır.  1,83m boyunda ve 74 kg ağırlığında olan Kubilay Aka oyuncu Miray Daner ile sevgilidir.

kubilay aka da Annesinin Kuzusu oyuncusu olacak ve dizi de selin şekerci ile partner olacak

Necip Memili

Necip Memili 27 Mayıs 1980 Adana doğumludur ve 42 yaşındadır. Çukurova Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunu olan Necip Memilli son dönemde Muhteşem Yüzyıl Kösem, Çukur, Üç Kuruş ve Kanunsuz Topraklar dizilerinde yer alıştır. Necip Memili 77 kg ağırlığında ve 1.86 cm boyundadır.

blank

Marta Blanc

İspanyol model Marta Blanc Annesinin Kuzusu filminde Necip Memili ile partner olacaktır.

Marta Blanc annesinin kuzusu dizisi oyuncusu oldu ispanyol oyuncu

Hatice Aslan

Hatice Aslan da Annesinin Kuzusu filmi oyuncu kadrosunda yer alacak. 20 Şubat 1962 Sivas doğumlu olan Hatice Aslan 60 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuvarında tiyatro  bölümü mezunu olan Hatice Aslan Kuzgun, Zümrüdüanka, Bir Deli Rüzgar ve Adı Zehra gibi dizilerde başarılı oyunculuğunu bir kez daha göstermiştir. Annemizi Saklarken ve Cam Tavanlar Hatice Aslan’ın önemli dizileridir.

hatice aslan annesinin kuzusu dizisinde yer alacak ve selin şekerci'nin annesi olacak

Ahmet Tansu Taşanlar

Ahmet Tansu Taşanlar 31 Mayıs 1984 Ankara doğumludur ve 38 yaşındadır. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitiren Ahmet Tansu Taşanlar  son dönemde Vatanım Sensin, Kara Yazı, Çukur, Mehmetçik Kut’ul Amare ve Hercai gibi dizilerde yer almıştır. Ahmet Tansu Taşanlar oyuncu Oya Unustası ile sevgilidir.

blank

Burak Ali Özkan

Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yer alan Burak Ali Özkan şimdi de Annesinin Kuzusu  filminde başrolde yer alacak. Daha önce de Yasak Elma dizisinde çocuk Halit Can olarak yer alan ve çok sevilen Burak Ali Özkan Hekimoğlu gibi dizilerin yanında Pınar, LCW ve İstikbal gibi markaların reklamlarında yer almıştır.

blank