Arıza Balaban Kimdir? Amacı ne? Ne Zaman Ölecek (Rüzgar Aksoy Biyografisi)

Arıza Balaban karakterinin kim olduğu merak ediliyor. Arıza dizisinde Balaban karakterine Rüzgar Aksoy hayat verecek. Arıza da Balaban’ın amacı ihtiyarı yıkıp konsorsiyumun başına geçmektir.

Arıza dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Arıza dizisine daha önce Muharrem Özcan  Safir ve Nursel Köse de İhtiyar karakteri ile dahil olmuştu. Şimdi de ünlü oyuncu Rüzgar Aksoy Arıza dizisine Ali Rıza’nın yeni düşmanı Balaban karakteri ile dahil olacak.

Arıza Balaban Kimdir?

Balaban çok zeki ve yakışıklı bir adamdır. Yıllar önce anne baba ve kardeşini bir kazada ölen Balaban dayım dediği adam tarafından büyütülmüştür. Temiz kalpli ve iyi yürekli bir adam olan Balaban’ın dayısı Balaban’ı mafyanın içinde zorla sokmuştur.  Balaban istetemese de mafyanı içine daha çocuk denecek yaşta girer. Teknolojiye ve spor yapmaya çok meraklı bir adam olan Balaban’ın tek amacı İhtiyar’ı yıkmak ve yeni bir masa oluşturmaktır.

İhtiyar’ın hedef göstermesi ile Ali Rıza her yerde Balaban’ı aramaya başlar. Balaban ise Ali Rıza’nın karşısına Halide’nin hastanesinde çıkar. Balaban İhtiyar’a karşı Ali Rıza’yı yanına çekmek ister ve Ali Rıza ile İhtiyar’ı yıkmaya çalışır ancak Ali Rıza masanın ve ihtiyarın kılıcı bakalım. Ali Rıza kimin yanında olacak? İhtiyar’ın mı yoksa Balaban ve arkasındakilerin mi?

Ali Rıza ise istihbaratçı babasının katiline aramaktadır. İhtiyar’ın babasının katili olduğunu bilmeyen Babasının zamanında İhtiyar’ın karşısında ve Balaban’ın yanında olduğunu öğrenir.

Ali Rıza ihtiyara karşı savaş açar ancak İhtiyar’ın gücü karşısında Ali Rıza çok zayıftır. İşte Balaban ile Ali Rıza iş birliği yapacak Ali Rıza’nın cesareti Balaban’ın zekası bakalım İhtiyar’ı yıkmaya yetecek mi?

ariza balaban resimleri

Arıza Balaban Ne Zaman Ölecek?

Arıza dizisinde Balaban karakterine Rüzgar Aksoy  hayat verecek. Rüzgar Aksoy’un ise Arıza dizisi yapımcısı O3 medya ile sezon sonuna kadar sözleşmesi var. Bu da Balaban karakterinin mayıs 2021 sonuna kadar Arıza dizisinde devam edeceği anlamına gelir.

Rüzgar Aksoy Biyografisi

1981 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Rüzgar Aksoy 40 yaşındadır. Kara Sevda dizisi ile büyük çıkış yakalayan Rüzgar Aksoy 2020 de ise Ramo dizisi kadrosunda bulunmuştur. 1.81 metre boyunda ve 80 kg ağırlığında olan Rüzgar Aksoy  daha önce Koca Koca Yalanlar, Yüz Yüze  ve Yunus Emre Aşkın Yolculuğu gibi dizilerde yer almıştır. Rüzgar Aksoy’un şuanda bilinen bir sevgilisi yoktur. ruzgar aksoy 2021

 

Yorum yaz