Kefaret Kartal Kimdir? Amacı Ne? Emrah Sürtal Kimdir? Biyografisi

Kefaret dizisi oyuncu kadrosu her geçen gün büyümeye devam ediyor. Fox Tv ekranlarında pazar akşamı oldukça iyi sonuçlar alan dizi daha önce Cemre Melis Çınar’ı Avukat Berna Dündar, Hakan Yufkacıgil’i ise Alp Hasanoğlu ve   Yusuf Atala’yı da Kadir karakteri ile kadrosuna dahil etmişti. Kefaret  dizisinin oyuncu kadrosuna da şimdi de genç oyuncu Emrah Sürtal  Kartal karakteri ile dahil olacak.

Kefaret Kartal Kimdir?

Kefaret dizisinde Kartal Arzu’nun başının belasıdır. Remzi’den intikamını alan Kartal’ın şimdi hedefinde Arzu vardır. Kartal Remzi’yi öldürtse de paraların yerini bulamamıştır. Arzu da ki paralar Kartal’a babasından kalan mirastır. Arzu’ya ölümden daha büyük bir ceza arayan Kartal Arzu’nun kızı Cansu’yu onun gözü önünde öldürmek ister; ancak Arzu son anda hem kendini hem de kızını kurtarır. Arzu hiç istemese de kızı Cansu Zeynep’in yanında güvendedir ancak Zeynep’in de gerçek kızının Cansu olabileceği yönünde düşünceleri vardır. Mehmet ise kızı Cansu’yu Zeynep’in yanından almak için harekete geçer. Kartal Mehmet’i takip eder ve Cansu’nun yerini bulur. Bakalım her şeyin farkında olan Sinan bakalım Kartal’dan Cansu’yu koruyabilecek mi? Emrah Surtal oyuncu

Kefaret Kartal’ın Amacı Ne?

Kartal’ın amacı Cansu’dan babasının paralarını almaktadır. Aynı zamanda babasının yarım bıraktığı işleri tamamlamak isteyen Kartal’ın amacı Cansu’yu öldürerek Cansu’nun öz annesi sandığı Arzu’dan babasının da intikamını almaktır.

Emrah Sürtal Kimdir?

1 Ocak 1984 de dünyaya gelen Ali Emrah Sürtal İstanbul Kültür Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Oyunculuğun yanında kişisel antrenörlük ile de ilgilenen Ali Emrah Sürtal fit vücudunu profesyonel olarak yaptığı yüzme ve body antrenmanlarına borçludur. Spora olan ilgisi ve başarılı oyunculuğunun yanında Ali Emrah Sürtal aynı zamanda güzel sesi ile sosyal medya da dikkat çekmektedir.

kefaret dizisi kartal

Emrah Sürtal Biyografisi

Son olarak Çocukluk dizisinde Hakan karakteri ile yer alan Ali Emrah Sürtal daha önce de Küçük Ağa, Fatih ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerde de yer almıştır. Emrah Sürtal’ın bir adet de albümü vardır. En büyük hedefi ise sevgilisi Fatoş Kabasakal ile bir dizi yada film de başrolde yer alabilmek ve iki sevgiliyi canlandırmaktır.

Emrah Sürtal’ın Sevgilisi Kimdir?

Emrah Sürtal oyuncu Fatoş Kabasakal ile sevgilidir.