Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı Kimdir? Serkan Çayoğlu Kaç Yaşında Nereli

Çekimlerine Kıbrıs’ta devam eden Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi 1965/1974 yılları arasında Kıbrıslı Türklerin mücadelesini anlatıyor. 26 bölümden oluşan dizi yakın tarihe damgasını vuran olayları kapsayacak. Dizide birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor.

Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi yetenekli oyuncuları bir araya getiren dizi için karakterler belli olmaya başladı. Dizide Ankaralı karakterini Serkan Çayoğlu oynayacak. Dizinin yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs Ankaralı Kimdir?

Türkiye’den adaya gizli görevle gelmiştir. Göç etmek zorunda bırakılan Türklere liderlik yapan Kemal Dereli ile yolları kesişecektir. Ankaralı Lefkoşa’da olayların seyrini değiştirir ve adada gizli kahramana dönüşür.  Ankaralı’nın iki aşkı vardır birisi vatanı diğeri de sevdiği kadın Ayşe.

ankarali

Serkan Çayoğlu Kimdir?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinde gizli görevle Kıbrıs’a gelen kişiyi oynayacak olan Serkan Çayoğlu 31 Mayıs 1987 Almanya doğumludur. Eğitimini Almanya Erlangen Üniversitesi Ekonomi Bölümünde tamamlamıştır. Ümit Çırak ve Dolunay Soysert’ten oyunculuk eğitimleri aldı. İlk dizi deneyimini 2012 yılında Kuzey ve Güney dizisinde yaşamıştır. Bu dizide Merve Boluğur’un İtalya’dan gelen arkadaşın oynadı. Ardından Zeytin Tepesi dizisinde rol aldı. Aynı zamanda modellik de yapan oyuncu Hande Yener’in Ya Habibi klibinde oynadı.serkan 1

Serkan Çayoğlu Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

İlk olarak Kuzey Güney dizisiyle oyunculuk hayatına giriş yapan Serhan Çayoğlu sırasıyla Zeytin Tepesi, Kiraz Mevsimi, Hayatımın Aşkı, Börü, Halka ve Yeni Hayat gibi yapıtlarda rol almıştır. 2018 yılında vizyona giren Börü filminde Kaya Ülgen rolüyle büyük bir beğeni almıştır. Serkan Çayoğlu 1,88 boyu ve 80 kg ağırlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir.serkan1

Serkan Çayoğlu Sevgilisi

34 yaşındaki Serkan Çayoğlu kendisi gibi oyuncu olan Özge Gürel ile birliktelik yaşamaktadır.

Yorum yaz