Arıza İhtiyar Kimdir? Amacı ne? Nursel Köse

Arıza dizisinde İhtiyar’ın kim olduğu belli oldu. Usta oyuncu Nursel Köse Arıza dizisinde konsorsiyumun gerçek başı olan İhtiyar’a hayat verecek. Peki Arıza da ihtiyar kim?

Arıza İhtiyar Kimdir?

Arıza da İhtiyar kimdir? İhtiyar’ın gerçek adı Bergüzar’dır. Bergüzar Ece tüm dünyada tanınan bir finans uzmanıdır. Bergüzar’ın 20’yıldan uzun bir zamandır derin devletin de başında ki kadındır. Türkiye devletini içten yıkmaya çalışan gizli bir örgütün lideri olan İhtiyar Türkiye’de ki silah kaçakçılığını ve uyuşturucu ticaretini döndürmesi için bir masa kurmuş ve bu masanın başına da Haşmet Gürkan’ı geçirmiştir. Uzun yıllar Haşmet ile İhtiyar beraber çalışmıştır. İlerleyen yıllarda İhtiyar’ın isteği ile masanın liderliğini Haşmet Gürkan’dan Fuat Ersoylu’ya geçmiştir. Bunu gerçekleştirebilmek için de Haşmet Gürkan’ın çocuklarını ve eşlerini Fuat Ersoylu öldürtmüştür. İhtiyar denen kadın aslında Haşmet’in eşi ve çocuklarının gerçek katilidir.

nursel köse arıza dizisi ihtiyar

Arıza İhtiyar’ın Amacı ne?

İhtiyar Türkiye’yi karıştırmaya yemin etmiş gücünü Amerikan ve İsrail istihbarat örgütlerinden alan eli kanlı korkunç bir adamdır. Türkiye’de tüm karanlık odaklar İhtiyar’a bağlıdır bu nedenle kimse İhtiyar’dan sözünden çıkamaz tabi ki Ali Rıza başka. Ali Rıza’nın Arıza dizisinde yeni düşmanı İhtiyar olacaktır. İhtiyar yurt dışında yaşamaktadır masanın finansal ilişkilerini sağlamaktadır. Konsorsiyum Türkiye’de yer altını yönetiyorsa bunu sağlayan İhtiyar’dır.

Dizi de sıkışan ve Murat ve Burak babasını sattı ve Haşmet Gürkan’a oğulları ve eşini babaları Fuat Ersoy’un öldürdüğünü söyledi ve hayatta kalmayı başardı. Fuat Ersoylu ise Haşmet ve Ali Rıza’yı karşısında zayıf kalacağını düşünerek İhtiyar’dan yardım istedi.

ariza ihtiyar

Konsarsiyumda İhtiyar ile konuşabilen kişiler Fuat Ersyolu ve Haşmet Gürkan’dır. Fuat da İhtiyat ile dinlenemeyen kriptolu bir uydu telefonu ile görüşmektedir. Bu nedenle İhtiyar’ın kimse yüzünü görmemiştir.

Nursel Köse Kimdir?

Nursel Köse aslen Malatya’lıdır. 1961’de dünyaya gelen deneyimli oyuncu Almanya’nın Köln Üniversitesinde Mimarlık eğitimlerini almak için gitmiştir. Almanya’da bir çok oyunda yer alan usta oyuncu oyunculuğu çok sevince mimarlığı bırakmış oyunculuk kariyerinde ilerlemiştir. Paramparça dizisinde dikkatleri çeken Nursel Köse Avlu dizisin Kudret’i olarak çok sevilmiştir. Son olarak Güvercin dizisinde Kevsa karakteri ile yer almıştır.

ariza itiyar resimleri