Arıza Safir Kimdir? Muharrem Özcan Kim?

Arıza dizisine yeni karakterler dahil olmaya devam ediyor. Muharrem Özcan Safir karakteri ile Arıza dizisin kadrosuna dahil oldu. Son olarak Fuat ERSOYLU karakteri ile dizi de yer alan Levent Can senaryo da hikayesi bitmesi sonucu diziden ayrılmıştı. Fuat ERSOYLU Arıza’nın en büyük düşmanıydı onun ölmesinden sonra Arıza’nın yeni büyük düşmanı olarak İhtiyar karakteri ile diziye usta oyuncu Nursel Köse dahil olmuştu. Arıza dizisinde İhtiyar karakterinin ortaya çıkması ile birlikte İhtiyar’ın en yakın ve en yetkili adamı olarak Safir karakteri senaryoya dahil edilecek.

Arıza Safir Kimdir?

Safir İhtiyar’ın sağ koludur. İhtiyar adına onun işlerini yürüten Safir oldukça tehlikeli bir adamdır. İhtiyar’ın emirlerini sorgulamadan yerine getiren Safir aynı zamanda tü2m İstanbul’u da karış karış bilmektedir. Safir defalarca İhtiyar’a kendini ispatlamıştır bu nedenle de özgüveni tamdır. Arıza’nın ne kadar korkusuz ve yürekli bir adam olduğunu bilen Safir Arıza’yı ancak sevdikleri ile tehdit ettiğinde durdurabileceğinin farkındadır.

Safir uzunca bir dönem Ali Rıza’nın başına büyük bela olsa da Ali Rıza sonunda Safir’e yaptıklarının bedelini ödetecektir.

ariza dizisi safir

Muharrem Özcan Kimdir?

Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde izlediğimiz ve çok sevdiğimiz Muharrem Özcan şimdi de Arıza dizisi kadrosuna dahil oldu. 9 Eylül Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan Muharrem Özcan oyunculukta ki ilk deneyimlerini İzmir Devlet Tiyatrosunda kazanmıştır.

muharrem ozcan resimleri

Arıza dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular