Yasak Elma Şahika Ölecek mi? Nesrin Cavadzade Ayrılıyor mı? İşte Kesin Cevap

Yasak Elma dizisi 96. bölümü ile 1 şubat 2021 de izleyicisi karşısına çıkacak. Yasak Elma dizisinin 96. bölüm fragmanında şok bir sahne yaşandı ve bu sahne sonrası izleyicinin aklına acaba Nesrin Cavadzade  Yasak Elma’dan ayrılıyor mu sorusu geldi.

Nesrin Cavadzade ile Yasak Elma dizisi yapımcısı Fatih Aksoy arasında büyük bir tartışma çıkmış bu tartışma araya diğer oyuncuların ve yapım ekibinin girmesi ile tatlıya bağlanmıştı. Bu tartışmaya Nesrin Cavadzade’nin Netflix’te yayınlanan ve Bir Başkadır dizisi ile ilgili açıklamaları neden olmuştu. Nesrin Cavadzade Bir Başkadır dizisinin hitap ettiği kesimin eğitimli kesim olduğu Yasak Elma’yı ise cahil kesim için çektiklerini ve kendisin totale iş yapmaktan artık nefret ettiğini açıklaması sonrası dizi setinde işler karışmıştı.

Nesrin Cavadzade Yasak Elma’dan Ayrılacak mı?

Şuanda Yasak Elma dizisinde Nesrin Cavadzade ile yapımcı Fatih Aksoy arasında hiç bir problem yok bir çok internet sitesi Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinden ayrılacak şeklinde açıklamalarda bulunsa da böyle bir durum söz konusu değildir. Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinde ki rolüne devam edecektir.

Yasak Elma Şahika Ölecek mi?

Yasak Elma dizisinde Şahika ve Hasan Ali uzun zamandır bir birlerini bitirmek için savaş veriyordu; Hasan Ali barışmak ve özür dilemek için Şahika’yı evine çağıracak  ve Şahika’ya zehirli bir şalgam içerek bunun sonunda Şahika’nın kalbi duracak; Bu nedenle de Mahmut muhtemelen Şahika’yı öldü olarak düşünecek. Hasan Ali Şahika’yı öldürmek istemediği için önce biraz tedirgin olacak ancak sonradan Şahika’yı denize atmak ve ondan kurtulmak isteyecek.

Bu durumda Yasak Elma  dizisinde Şahika yaşayacak ve entrikalarını yapmaya devam edecek. Yasak Elma  dizisinde Hasan Ali sezon sonu gitse bile Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Şahika rolüne hayat vermeye devam edecek.