Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fethi Kimdir? Eşkıya Fuat Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizsi oyuncu kadrosuna şubat 2021 de yeni oyuncular dahil olacak. 2021’den itibaren FETÖ meselesine eğilmeye başlayan Eşkıya dizisinde çok yakında Yaman meselesi bitiyor. Dizi de Ebru’nun ajan olduğunun ortaya çıkması sonrası Yaman ve babasının işi çok yakında bitecek; masa ve Çakırbeyli ailesi artık Yaman’ın da Cihan’ın da peşinde ki Fetöcül’ere ulaşma fırsatı elde edecek ve Sıra Fethi ve Fuat’a gelecek. Peki kimdir Fethi ve Fuat ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fethi Kimdir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Fethi karakteri dizinin yeni kötü adamı olacak. Direk Fetullah Gülen’e bağlı olarak çalışan ve Türkiye’yi baştan ayağa, tepeden tırnağa ele geçirmeye çalışan bir örgüt olan Fetö’nün Türkiye yöneticilerinden biri olan Fethi her ne kadar cemaate bağlı kendi halinde bir adam olarak görünse de elinde yüzlerce silahlı adamı olan aynı zamanda da devletin güvenlik güçlerine de istediğini yaptıran bir adamdır. Gerçekte Amerika’nın çıkarları için çalışan Fethi yüzlerce polis ve asker ile istihbarat elemanlarını da tek elden yönetmektedir.

Ferhi’nin ilk amacı kendi ortaya çıkmadan masayı kontrol altına almaktır. Masayı içerden ele geçirmeye çalışan ancak başaramayan Fethi sonunda bu işi kendi yapmak ister; zira masada dönen ticaret ve para Fethi’nin gözünü döndürmekte bu paradan kendi örgütüne de verilmesini istemektedir.

Eşkıya Fuat Kimdir?

Eşkıya dizisinde Fuat karakteri de aynı Fethi gibi Fetö terör örgütünün Türkiye’de ki yöneticilerinde biridir. Eli silahlı bir terörist olan Fuat kimseyle yüz yüze görüşmez onlara talimatlarını telefon ile verir ve takma at kullnarak gizliliğine çok dikkat eder.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Levent Sülün Fuat karakteri ile dizinin kadrosuna dahil olacaktır; ancak daha uzun bir dönem Fethi karakteri senaryoda yer alsa da diziye Fuat karakteri için şimdilik yeni bir oyuncu dahil edilmeyecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fethi Kimdir? Eşkıya Fuat Kimdir? (3 Yorum)

  1. ay ay ay dizi basitleşti basitleştirenler var 124 bölümden itibaren kim akıl verdi 3 sezonluğu size kimler dedi 6 sezon yapın okumuş adamlarsınız bari 6 sezon yapıyorsunuz daha iyi senaryolar çıkarın

  2. bahadır özdener raci şaşmaz gittiginden bu yana dizi dibe battı istedikleri kadar ödül alsınlar ierleyemiyince neler yapacaklar ne kadar oyuncu diziye sokarsanız sokun dizinin sonunu bu ülkenin oyuncuları çözüyor diziniz dizi degil bahadır özdener diziyi bitirdi alpaslan ne alpaslan mış ya ne hızır mış digerleri oyuncu degil sanki dizi berbat yeni gelen oyuncular fazla dizide kalmamalı ortada dizi yok sonuçta ilyas ilyas baba olmalı melek çocuk sahibi olamıyorsa ilyas tan olsun ama 1 çocugu olsun

  3. dizi bogmaya başladı bahadır özdener o kadarda başarılı senarist degil senaryo degişikligi yapılacak ama tüm seyirciler diznin senaryosunu çözecekler ama sözde senaryo degişikliligi izleyiciyle alay edemessiniz küçük düşüremessiniz yeni gelecek oyuncularda degersiz rolleri var anladık . bu dizi final i sonsuza dek hak ediyor ilyassssssssssssssss ilyassssss baba olmalı kim oldugu önemsiz diziden ömür çıkmalı fazla kaldı ilyas aaaa çocuk doguracak bir kadın oyuncu lazım kucagına bebeyini almalı ceylan ın hamile olsa