Arıza Seda Kimdir? Amacı ne? Eda Şölenci

Eda Şölenci Show TV’nin pazar akşamları izlenme rekorları kıran dizisi Arıza’nın kadrosuna dahil oldu. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile Arıza dizsinde Seda karakterine hayat verecek Eda Şölenci dizi de Halide karakteri ile yer alan Ayça Ayşin Turan’ın yardımcı hemşiresi olarak klinikte göreve başlayacak.

Arıza Seda Kimdir?

Seda 20’li yaşların başında oldukça güzel bir kızdır. Seda Halide’nin kliniğinde hemşire olarak göreve başlar. Güzel ve iyi kalpli olmasının yanında bir de zeki bir kız olan Seda Ali Rıza’nın kardeşi Mert’in hayatına da çok hızlı bir giriş yapacak. Mert ve Seda Arıza dizisinde çok sevilen yeni ikili olacak. Ariza hemsire Seda

Mert karakteri Arıza dizisinde şuanda oldukça sönük bir durumda. Bu durum da Yağızcan Konyalı’nın hoşuna gitmiyor zira Ali Rıza’nın ekibine de giremeyince dizi de rolü çok azaldı. Bunun sonucunda dizi de Mert’e bir partner getirildi ki Yağızcan Konyalı’nın daha çok sahnesi olsun. Bakalım izleyici Yağızcan Konyalı ve Eda Şölenci’yi yakıştıracak mı?

eda solenci fotograflari 2021

Eda Şölenci Kimdir?

Eda Şölenci 25 Ekim 1995 İzmir doğumludur ve 26 yaşının içindedir. Göçmen bir ailenin kızı olan Eda Şölenci sanat hayatına dans ile başladı. Bornova Anadolu Lisesi mezunu olan Eda Şölenci İstanbul Üniversitesi mezunudur. İstanbul’a gelir gelmez oyunculuk için girişimlerde bulunan Eda Şölenci ilk olarak Adı Efsane dizisinde yer alarak dikkat çekti. Adı Efsane dizisinde kendini gösteren Eda Şölenci daha sonra da Aslan Ailem dizisinde yer aldı.

Eda Şölenci Kaç Yaşında?

Eda Şölenci Arıza dizisinde yer aldığı sırada 26 yaşının içindeydi.

Eda Şölenci Boyu Kilosu

Eda Şölenci 1.63 metre boyunda, 50 kg ağırlığındadır.eda solenci resimleri

Arıza Dizisinde Neler Oluyor?

Bilindiği üzere Ali Rıza ve Halide arasında ki aşkı Haşmet Gürkan desteklemiyordu; Ali Rıza’nın devletin bir ajanı olduğunu bilen ancak buna kızı için ses çıkarmayan Haşmet Gürkan’ın Ali Rıza’dan tek isteği kızından uzak durmasıydı; tabi ki Ali Rıza babası istemiyor diye Halide’den vazgeçecek bir adam değil ancak ikilinin arasının limoni olduğu bu dönemde Ali Rıza’nın hayatına başka bir kadın girebilir ancak bu sadece Halide’yi korumak için Ali Rıza’nın bir planı olur.

Bilindiği üzere bu zamana kadar Halide Bura Ersoylu ile Ali Rıza arasında paylaşılamıyordu bundan sonra da Ali Rıza Halide’den kaçacak bakalım Burak Halide’yi geri kazanmak için neler yapacak.