Çocukluk 11 Aralık Neden Yok 10. Bölüm Neden Yayınlanmadı

Med Yapım’ın Çocukluk dizisinde bir hafta ara verildiği açıklandı. Oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Burcu ÖZBERK ve Beren Gökyıldız gibi isimlerin yer aldığı Çocukluk dizisi korona virüs nedeniyle istendiği gibi süratli çekimleri yapamadı; yoğun korona virüs önlemleri dizinin çekimlerini oldukça aksattı. 11 aralık haftasına kadar stok bölümleri ile durumu kurtaran yapımcı Med Yapım dizinin 10. bölümünde oyuncu sağlığını riske atmamak için bir hafta araya gitti.

Çocukluk 11 Aralık Neden Yok

Çocukluk dizisi son üç bölümdür ciddi reyting kayıpları yaşadı. Rakipleri Ramo ve Kırmızı Oda ve Hercai dizisinin reytinglerini yükseltirken Çocukluk dizisinin reytinglerinin düşmesi Fox TV cephesinde moralleri bozdu. Atv, Kanal ve Tv8 gibi kanalların dizilerinin arkasında kalan Çocukluk dizisinde işler böyle giderse final kararının alınması yakındır.

Fox Tv yönetiminin kendi dizileri için iyi şeyler düşünmediğini gören Med Yapım ise diziye bir hafta ara verilmesini bu haftada senaryo da çok ciddi değişikliklere gidilmesine karar verdi. Med Yapım final kapıyı çalmadan erken müdahale yapmak için ara verdi; ancak medyaya isi dizinin çekimlerinin yetişmemesi ve ekipte yer alan oyuncu ve teknik elemanlardan korona yakalananlar bahane edildi.  Tabi bu kulislerden kulağımıza gelenler zira eğer Med yapım Çocukluk dizisini devam ettirmek istiyorsa diziye acil müdahale etmeli.

Çocukluk dizisinde aslında işler çok güzel gidiyordu ancak Hercai dizisi ne yazık ki Çocukluk dizisinden izleyicisini geri aldı. Çocukluk dizisinin başlaması ile Hercai dizisi büyük reyting sorunları yaşamış ve geçen sezona göre yarı yarıya kayıp yaşamıştı ancak senaryosunda değişikliklere giden dizi şimdilerde eski günlerini aratmıyor.

Çocukluk 10. Bölüm Neden Yayınlanmadı

Çocukluk dizisi 10. bölüm düşen reytingler nedeniyle senaryo da değişiklik yapılması için yayında olamayacak. Çocukluk dizisinin 10. bölümü 11 Aralık 2020 de değil 18 aralık 2020 de yayında olacak. Çocukluk dizisine verilecek ara aslında yılbaşı haftasında verilmesi bekleniyordu ancak kanallar anlaşıp yıl başı arası vermemeye karar verince Çocukluk dizisinde de bence ara erkene çekildi. Cocukluk 11 Aralik neden yok