Arka Sokaklar Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2019

Arka Sokaklar dizisi oyuncu sektörüne en çok yıldız kazandıran dizisi. Kimler Arka Soaklar’da oynamadı ki. 13 sezondur ekranların vaz geçilmez dizisi olan Arka Sokaklar 2018 2019 yeni sezonunda da bir çok yeni ismi kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Kanal D ekranlarında 2018 2019 yeni sezonuna kalmayı başaran tek dizi olan Arka Sokaklar bu başarısını bence dinamik oyuncu kadrosuna borçlu zira sezon içinde bile bir diziyi tek başına çekebileceğiniz kadar oyuncu girer çıkar Arka Sokaklar dizisine.

Arka Sokaklar’da 13. yeni sezonun en önemli konusu kanser olan Hüsnü meselesi. Özgür Ozan’ın Arka Sokaklar dizisinden ayrılma gibi bir durumu asla yok. Özgür Ozan olmadan Arka Sokaklar mı olur? Bu nedenle ben Arka Sokaklar’da Hüsnü’nün kanseri yeneceğinden eminim ama Hüsnü Başkomisere de artık bir eş lazım adam yalnızlıktan kanser oldu gitti.

Arka Sokaklar Yeni Gelen Oyuncular 2019 2020 14. Sezon

Deniz Önel

Deniz Önel 1980 doğumludur ve şuanda 39 yaşındadır. 1.71 cm bpyunda ve 52 kg olan Deniz Önel daha önce 7 Yüz Dizi, Alev Alev, Binbir Gece ve , Ateş ve Barut dizilerinde yer almıştır.  Deniz Önel son olarak İkizler Memo Can dizisi kadrosunda yer almıştır.

Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin 1992 İstanbul doğumludur ve 27 yaşındadır. İlk olarak Racon Ailem İçin dizisi ile ekran karşısına çıkan Yiğitcan Ergin 2017 de Kötü Çocuk filminde yer almış ve ünlü olmuştur. Yine Deli Gönül dizisinde hayat verdiği Selim karakteri ile başarısını devam ettiren Yiğitcan Ergin  yakışıklılığı ile Arka Sokaklar dizisinin 14. sezonunda gizemli bir karaktere hayat verecektir.

Ela Yörüklü (Ezgi Vural)

Ela Yörüklü 1998 Bursa doğumludur ve 21 yaşındadır. 1. 78 cm boyu ve fit vücudu ile dikkatleri çeken Ela Yörüklü 2017 Best Model Of Turkey 2.sidir. Ela Yörüklü ilk olarak Trt 1 de yayınlanan Kalk Gidelim dizisinde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Aynı zaman da model ve manken olarak  da görev almaktadır. Akademi 35 buçuk da ve  Altan Gördüm akademide oyunculuk dersleri almıştır. 2018 de Miss World’e katılmış ve Türkiye’yi temsil etmiştir.

Komiser yardımcısı Ezgi Vural daha yeni polis akademisinden mezun olmuş ve ilk görev yeri olarak İstanbul’u seçmiştir. Ezgi güzel ve acemi bir polistir. 

Gamze Topuz (Ceyda)

1983 Adana doğumlu olan Gamze Topuz 36 yaşındadır. Bilgi Üniversitesinde Gazetecilik eğitimi alan Gamze Topuz ünlü oyuncu Ümit Kantarcılar ile evlidir. Bir kız çocuğu annesi olan Gamze Topuz ilk olarak 2007 yılında Doktorlar dizisi ile önemli bir oyunculuk deneyimi yaşamıştır.  Benzemez Kimse Sana yarışması  ile dikkat çeken Gamze Topuz son olarak Erkenci Kuş dizisine Ceyda karakteri ile yer almıştır.

Arka Sokaklar dizisinin yeni sezonunda Gamze Topuz deneyimi bir savcı  olan Ceyda karakterine hayat verecektir. Bakalım Ceyda kime aşık olacak ekipten. 

Ecem Öz (Şule Çoban)

Hülya Sağlam Menejerliğin oyuncusu olan Şule Çoban CW, Becel Reklamı, Ülker Çokokrem gibi reklamlardde oyuncu olarak yer almıştır. İlk dizi deneyimi ise Arka Sokaklar olacaktır.

Manolya Azize Aşık’ın hayat verdiği Şule Çoban karakteri Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı onun yerine Ecem Öz isimli genç oyuncu Şule Çoban karakteri ile Arka Sokaklar dizisinde yer alacak.

Arka Sokaklar’dan 13. Sezon Ayrılan Oyuncular 2019 2020 14. Sezon

Can Başak (Arif Müdür)

Arif Müdür Organize Şubenin müdürüydü. 10 sezondur Arka Sokaklarda yer alıyordu. Arif Müdür Arka Sokaklar’ın 14. sezonunda yer almayacak; ancak ileri de konuk oyuncu olarak bir kaç bölümde yer alabilir.

Kaan Uslu (Efe)

Efe Pınar ile Ali’nin oğluydu. Arka Sokaklar’ın 13. sezonunda Efe karakterine hayat veren Kaan Uslu diziden ayrıldı. 

Tuğba Daştan (Şükran)

Arka Sokaklar dizisinin komik kızı Şükran’da yeni sezonunda Arka Sokaklar kadrosunda yer almıyor.

İpek Usta (Pınar)

Arka Sokaklar dizisinde Pınar karakterine 4 sezon hayat veren İpek Usta Arka Sokaklar dizisinin 13. sezonunda diziden ayrıldı. 

Furkan Göksel (Arka Sokaklar Metin Çoban)

Furkan Göksel Arka Sokaklar’dan ayrıldığını duyurdu. Arka Sokaklar dizisinde 13 sezon Metin Çoban karakterine hayat veren 25 yaşında ki yakışıklı oyuncu artık dizi de yer alamayacak. Diziden ayrılmayı muhtemelen Furkan Göksel kendi istedi.

Manolya Azize Aşık (Şule Çoban)

Manolya Azize Aşık Arka Sokaklar dizisinde Şule Çoban olarak ekranlarda yer almaktaydı. Arka Sokaklar’ın 3. sezonunda Şule Çoban karakteri değişti ve yerine Ecem Öz kadroya dahil oldu

Özlem Çınar (Komiser Aylin)

Özlem Çınar 13 sezondur Aylin karakterine hayat vermekteydi; Arka Sokakların 14 haziran cuma akşamı ekranlara gelen 521. bölümünde senaryo gereği diziden ayrılacak.

Melisa Şalgam (Asiye)

Melisa Şalgam Arka Sokaklar’da Metin’in karısı Hüsnü’nün gelini olarak yer alıyordu. Diziden Metin karakteri ayrılınca Asiye karkateri için de senaryoda yer kalmadı ve Melisa Şalgam Arka Sokaklar’dan ayrıldı.

Arka Sokaklar’a Yeni Gelen Oyuncular 2018 2019 13. Sezon

Faruk Öngören (Nasuh)

Faruk Öngören tiyatro oyuncusudur. Arka Sokaklar dizisi iyi bir deneyim olacaktır. 

Ali komiserin babası olarak Faruk Öngören Arka Sokaklar dizisine dahil olacak.

Ebru Öztürk (Şebnem)

Ebru Öztürk Survivor 2016 yarışmacısıdır. Şuan modellik yapmaktadır ve oyunculuk eğitimi almıştır. 

Ebru Öztürk Şebnem karakteri ile Ali komiserin üvey kardeşi olarak Arka Sokaklar kadrosuna girecek.

Ayçin İnci (Canan)

Ayçin İnci mayıs 1982 doğumludur ve 37 yaşındadır. Şahika Tekand oyunculuk ajansında oyunculuk dersleri almıştır. Oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan ile bir evlilik yapmıştır. 2014 yapımı Üç Arkadaş dizisinde Jülide 2013 yapımı Salih Kuşu dizisinde de Derin karakterine hayat vermiştir. Deneyimli bir tiyatro oyuncusu olan Ayçin İnci son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisine Sevda karakteri ile dahil olmuştu

Ada Arca (Ceren)

10 yaşında olan Ada Arca mühendis bir anne ve bir iş adamı babanın kızı. Şuanda modellik yapıyor. İlk dizi deneyimi Arka Sokaklar dizisi olacak.

Ceren Canan’ın kızıdır

Ahmet Pınar (Firas)

Börü dizisinde hayat verdiği Barbaros Çepni karakteri ile çok sevilmiştir.

Elif Çelikcan (Avukat Müge)

Elif Çelikcan başarılı bir tiyatro oyuncusudur.

Müge tuttuğunu koparan başarılı bir avukattır.

Ferdi Alver (Asaf)

Ferdi Alver nimet Atasoy’un ajansına bağlı bir tiyatro oyuncusudur ve 1984 doğumlu olup 35 yaşındadır. son olarak İkizler Memo Can dizisinde yer almıştır.

Asaf  hayata sıfırdan başlayıp bilişim sektöründe yükselmiş ve ismini duyurmayı başarmış başarılı bir iş adamıdır.

Elvin Aydoğdu(Arka Sokaklar Ebru)

Elvin Aydoğdu 1979 İstanbul doğumludur ve Kadir Has Üniversitesi oyunculuk mezunudur. 39 yaşında olan Elvin Aydoğdu opera ve şan eğitimleri de almıştır. Asi ve Karayılan gibi dizilerden sonra son olarak Paramparça’da hayat verdiği Derya rolü ile parlamıştır.

Ebru dizide acil servis doktoru olarak karşımıza çıkacak ve Rıza Baba ve ekinine hastahanede destek olacak. 

Osman Albayrak(Arka Sokaklar Ekrem Karaca)

Osman Albayrak Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 1977 doğumlu olan Osman Albayrak aslen İzmit’lidir

Ekrem karakteri  Arka Sokaklar dizisinde özel harekatçı bir polise hayat verecektir. Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat vediği Batuhan karakteri ile çok sevilmiş yeniden dizilerde görülmeye başlamıştır. 

Yasemin Öztürk

Nimet Rıza müdürün hapse attırdığı örgüt üyesi eski bir polis.

İlker İnanoğlu (Arka Sokaklar Engin Müdür)

Arka Sokaklar’a 2015 yılında geri dönen ve sezon sonunda yeniden Arka Sokaklar’dan ayrılan İlker İnanoğlu bir kez daha Arka Sokaklar’a dönme kararı aldı. İlker İnanoğlu Arka Sokaklar’a ikinci kez geri dönecek. Bilindiği üzere İlker İnanoğlu Arka Sokaklarda Engin Müdür olarak izleyicisi karşısında yer almıştı ve yurt dışı tayini çıkması nedeniyle diziden ayrılmıştı. Şimdi Rıza Baba’nın tutuklanmasından sonra Engin Müdür Rıza babayı aklamak için geri dönecek. 

Arka Sokaklarda sezon finali öncesi diziye yeni gelen Ömür Arpacı şehit olarak diziden ayrıldı. Avukat Taner karakterini canlandıran Melih Görgün de diziden ayrıldı. Emir Berke Zincidi, Şanlı karakterini canlandıran Selahattin Bel ve Nasuh karakterini canlandıran Nişan Şirinyan da yeni gelmesine rağmen yeni sezonda Arka Sokaklarda yok

Arka Sokaklar’dan Ayrılan Oyuncular 2018 2019 13. Sezon 

Başak Atıcı (Komiser Hande)

Arka Sokaklarda Hande Yiğit karakterlerini hayat veren Başak Atıcı tayinin çıkması sebebi ile diziden ayrılacak

Boğaç Aksoy (Komiser Volkan)

Komiser Volkan Arka Sokaklar dizisinden şehit olarak sezon finalinde ayrılacak. Boğaç Aksoy’un Arka Sokaklar’da rolü bitecek.

Demet Gül (Arka Sokaklar Meryem)

Demet Gül Arka Sokaklar’a konuk oyuncu olarak dahil olacak. Demet Gül Arka Sokaklar’da Meryem ismine Hüsnüye aşık bir kadına hayat verecek

Emir Berke Zincidi(Can)

2005 yılında Ankara’da dünyaya gelen Emir Berke Zincidi 13 yaşındadır. İstanbul Beşiktaş Koleji öğrencisi olan Emir Berke Zincidi 6. sınıf öğrencisidir. Bu Kalp Seni Unutur mu? dizisinde küçük bir rol ile sektöre daha 4 yaşında giren Emir Berke Zincidi  Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hayat verdiği Osman karakteri ile sevildi. Emir Berke Zincidi sonradan Küçük Ağa” dizisinde başrolde “Mehmetcan” karakterine hayat verince tüm Türkiye tarafından sevilen ve beğenilen çocuk oyuncu oldu. Emir Berke Zincidi umarım Arka Sokaklar dizisi için derslerini aksatmaz zira eğitim hayatı için önemli bir dönemece giriyor. 

Nişan Şirinyan(Nasuh Doğanay)

Evli ve Öfkeli ile Kurtlar Vadisi gibi dizilerde yer alan deneyimli bir tiyatrocudur Nişan Şirinyan 1958 İstanbul doğumludur ve 60 yaşındadır. 

Ömür Arpacı(Kazım)

1982 Akçaabat Trabzon doğumludur. 36 yaşında olan  Ömür Arpacı Yalan Dünya’nın Reis’i olarak tanınır. Kültür Üniversitesi Sineme Televizyon mezunudur. Müjdat Gezen Sanat merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Çiçek Taksi dizisi ile sektöre girmiştir. Komedi Türkiye’de Jüri olarak yer almıştır.

Kazım’ın memleketi Trabzon’dur. Ekibin komik elemanı olacaktır.

Melih Görgün(Avukat Taner)

Arka Sokaklar sezon finalinde Taner rolü ile karşımıza çıkan başarılı oyuncu Melih Görgün’de Arka Sokaklar’ın yeni sezonunda yer almayacak.

Selahattin Bel(Şanlı)

Baş belası Şanlı karakteri de Arka Sokaklar’dan ayrılmıştır. Yeni sezonda yok

Nişan Şirinyan(Nasuh)

Nasuh karakteri Arka Sokaklar’dan ayrıldı yeni sezonda Nasuh yok

Arka Sokaklar dizisinde Suat karakterine hayat veren Figen Evren ayrılmıştı. Son günlerde ise Mesut’un oğlu Tunç’un Arka Sokaklardan ayrılacağı yönünde haberler var. Şuanda Kerimhan Duman’ın yani Tunç’un Arka Sokaklar’dan ayrılıp ayrılmayacağı belli değil. Kerimhan Duman’ın Arka Sokaklar’dan ayrılıp ayrılmayacağı bilgisi sayfamıza ilerleyen günlerde eklenecektir.

Arka Sokaklar Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular 2019 (7 Yorum)

  1. İpek usta yerine kim gelecek
    Yeni dizide resmen oyuncu kalmamış bence bu sezon final verirler umarım dandik bi final olmaz

  2. severek ve beğenerek izlediğim bir dizi çok başarılı bir dizi
    ben en çok ŞÜKRAN karakterini seviyorum çok tatlı
    ve çok güzel bir kadın gerçek ismini merak ediyorum
    umarım gerçek adıda en az şükran kadar güzeldir