Arka Sokaklar Birce Kim? Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir?

Arka Sokaklar efsanesi 2023 2024 yeni sezonunda yeni bölümleri ve yeni oyuncu kadrosu ile ekranlarda olmaya devam edecek. Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrona Komiser Yardımcısı Birce olarak Reyhan Kıroğlu dahil olacak.  Arka Sokaklar Birce Kim? Yeni sezonda tekrardan ekranlarda olacak Arka Sokaklar dizisinde Komiser yardımcısı Birce karakterine güzel oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu en az 1 sezon hayat verecek.

Arka Sokaklar dizisi yeni sezon oyuncuları arasında Zafer Ergin, Özgür Ozan,  İlker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Furkan Göksel, Perihan Ünlücan, Oğuz Peçe, Kerimhan Duman, Cansu Fırıncı, Sinem Reyhan Kıroğlu gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor. Rıza Babanın ekibinin yaşadıkları olayları konu alan dizi artık D Media tarafından yürütülecek.

Arka Sokaklar Birce Kim?

Arka Sokaklar Birce Kim? Arka Sokaklar dizisince Birce polis kolejini birincilik ile bitirmiş başarılı ve korkusuz bir polis komiseri olarak meslek hayatına başlamıştır. Birce’nin hayatta ki en büyük hedeflerinden biri Rıza Babanın özel ekibine dahil olabilmektir.

Çekimlerine ara verilen ve aylar sonra tekrardan ekranlara dönecek Arka Sokaklar dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Son olarak dizinin kadrosuna katılan 1991 doğumlu güzel oyuncu Sinem Reyhan Kıroğlu Komiser Yardımcısı Birce karakterine hayat verecek. Birce, Rıza Babanın ekibine yeni katılmıştır. Hüsnü ve Engin’i çok sever. Diziye yıllar sonra tekrardan katılan Aylin’le iyi anlaşır. Bakalım Birce’yi nasıl bir aşk hikayesi bekliyor olacak.

Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir?

Arka Sokaklar Yeni Gelen oyuncular arasında yer alan Sinem Reyhan Kıroğlu 28 Şubat 1991 İstanbul doğumludur. Dizide Komiser yardımcısı Birce karakterine hayat verecek güzel oyuncu 164cm boyunda ve 52kg’dır. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümünde Yüksek Lisans yapan oyuncu Craft Oyunculuk Atölyesi ve Akademi 35.5 Da oyunculuk eğitimleri almıştır.

Son olarak Tetikçinin Oğlu dizisinde Gelin karakteri ile tanınan Sinem Reyhan Kıroğlu daha önce Buğday Tanesi, Sen Anlat Karadeniz, Kaderimin Yazıldığı Gün, Orta Kafa Aşk, İçten Sesler Korosu gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Sinem Reyhan Kıroğlu Sevgilisi

İnstagramda @sinemreyhann kullanıcı adıyla yer alan güzel oyuncunun yaklaşık 30 bin takipçisi ve 100 gönderisi bulumaktadır. Oyuncunun sosyal medya ve basında çıkan haberlerini inceledğimizde sevgilisi hakkında herhangi bir bilgiye rastlayamadık.

Arka Sokaklar Güncel Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınızblank