Arka Sokaklar Medar Kimdir? Şekip Taşpınar Biyografisi Nereli

Arka Sokaklar dizisine Şekip Taşpınar Medar karakteri ile dahil oldu. Böylece Arka Sokaklar Medar Kimdir? sorusu da cevabını bulmuş oldu. Şekip Taşpınar’ın Biyografisini de bu konumuzda sizler ile buluşturacağız.

Şekip Taşpınar’ın dışında Arka Sokaklar dizisine Emre Fakıoğlu Halis karakteri ile dahil olurken dizinin 581. bölümünde ise Neriman Uğur Nevbahar Pamiroğlu karakteri ile dahil olacak.

Arka Sokaklar Medar?

Arka Sokaklar dizisinde Medar bir terör örgütünün lideridir. İstanbul’da bir çok terör faaliyetine liderlik yapan ve gözü kara bir adam olan Medar Rıza baba ve ekibinin de radarına düşecek. Büyük bir suç örgütü ile karşı karşıya olduğunu gören ekip tüm dikkatini Medar operasyonuna verecek ancak Medar kolay ele geçecek bir adam değildir. Medar daha önce polis şehit etmiş gözü kara bir adamdır bu nedenle de ekibin çok daha dikkatli olması gerekmektedir.

sekip taspinar arka sokaklar meder

Şekip Taşpınar Biyografisi

Şekip Taşpınar 10 şubat 1969 da Ankara da dünyaya gelmiştir. 52 yaşında olan Şekip Taşpınar deneyimli bir tiyatro oyuncusudur. Uzun yıllar tiyatro ile ilgilendikten sonra dizilerde yer almaya başlayan Şekip Taşpınar Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Cesur Yürek ve Şefkat Tepe gibi dizilerde de televizyonda önemli çıkış yakalayan Şekip Taşpınar son olarak Şehmuz Atmaca karakteri ile Arıza dizisini mest etmiştir.

Şekip Taşpınar Nereli

Şekip Taşpınar doğma büyüme Ankara’lıdır. Uzun yıllarda Ankara Devlet Tiyatrosunda çalışmıştır. Dizi oyunculuğu için ise İstanbul’a taşınmıştır ve İstanbul’da ikamet etmektedir.