Masumiyet Burçak Kimdir? Sevgi Temel

Masumiyet Burçak Kim? sorusunu cevaplıyoruz. Masumiyet dizisinde Burçak karakterine genç oyuncu Sevgi Temel  hayat verecek. Burçak Ela’nın en yakın arkadaşıdır. Ela ile çocukluk arkadaşı olan Burçak Ela’nın hem iyi zamanlarında hem de kötü zamanlarında destek olmuştur.

Masumiyet Burçak Kimdir?

Burçak Ela’nın en yakın arkadaşıdır. Ela’yı çok seven ve onun iyiliğini isteyen Burçak arkadaşı Ela’nın İlker ile olan ilişkisini bilmektedir. Burçak Ela’ya İlker’in bir zarar vermesini beklemediği için her durumda Ela’yı desteklemiş ve onun İlker ile olan ilişkisini saklamıştır. 20’li yaşların içinde Burçak Ela’nın başına gelenlerden kendisini sorumlu tutmaktadır.

Masumiyet dizisi Burcak

Sevgi Temel Kimdir?

Sevgi Temel 1995 doğumlu genç bir tiyatrocudur. 2018 de Terörist isimli oyunda yer almıştır. 24 yaşında olan Sevgi Temel 168 cm boyunda ve 45 kg ağırlığındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümü mezunudur.  Ankara DT- Terörist sinemalarında oyuncu olarak yer almaktadır. Sinema da ise son olarak İki Ekmek isimli yerli kısa filmde oynamıştır.

Sevgi Temel Kaç Yaşında?

Sevgi Temel 1995 de dünyaya gelmiştir ve 26 yaşındadır.

Sevgi Temel’in Boyu Kilosu?

Sevgi Temel’in boyu 168 cm’dir. Sevgi Temel’in kilosu ise 45 Kg’dır.

Sevgi Temel’in Sevgilisi Kim?

Sevgi Temel’in bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yorum yaz