Aşk Bir Rüya 157. Bölüm Özeti 27 Temmuz Tina Bani Evlenene Kadar Esir Edilecek

Aşk Bir Rüya dizisinde Bani nerden çıktığı belli olmayan ve prens adı verilen kişi tarafından kaçırılmıştı. Prens ve annesi onu çocuk yaşta gelinleri edecektir. Tapki ve Bihan kapıdadır. Bihan kapıdaki adamları döver ve içeri girer. Prensin annesi ona nasıl cesaret ettin de geldin diye sorar. Bihan onun adamlarını da yener ve Bani’y, bırakmalarını ister. Kadın silahını ateşler ve Bihan’dan durmasını ister. Bihan kadının elindeki silahı alır ve adamlardan çekilmelerini ister. Aşk Bir Rüya 27 Temmuz Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 157. Bölüm Özeti

Bihan kadının başına silahını dayar ve Bani’yi bırakmalarını ister. Bani prens denilen çocukla gelir. Bani Tapki’ye doğru gelirken Kesar adındaki diğer gelinin kocası arabasıyla ortaya çıkar. Bani’nin ayaklarında zincir ellerinde ip vardır ve arabaya bağlıdır. Bihan ipi tutar ve Bani’nin acı çekmesini önler. Ancak kendi elleri kan içinde kalır. Kesar’ın kocası Monty hiç kimse anneme saygısızlık yapamaz diyerek Bani’yi arabasıyla çekmeye devam ediyor.

Bu sırada Duruv bir polisle gelir ve onları tutuklamalarını ister. Polis kadının yanına gider ve ayaklarına eğilerek nimetlerini alır. Ondan Bani’yi bırakmasını ister. Kadın ve oğlu prens ona kızarlar. Kadın Tapki’nin kızını kendi isteği ile getirdiğini söyler ve Tapki’nin konuşmasının olduğu kaydı dinletir. Tapki kayıtta Bani’nin kalmasını ve cehennemden kurtarmasını istiyor. Bani şok olurken Vasu Tapki böyle bir konuşma yapamaz der. Polis kanıtın yeterli olduğunu ve şikayete konu bir şeyin olmadığını söyleyerek ayrılır. Bihan ise Bani’yi almadan ayrılmayacağını söyler.

Monty kurt köpeklerini çıkarır ve aç olduklarını söyler. Bihan buna nasıl cesaret edeceklerini sorar. Prens onlardan gitmelerini ister. Şada şimdi gidelim, düşünüp geri gelelim diyerek Duruv’u etkiler. Bihan şimdi gideceklerini ancak geri döneceklerini söyler. Onlar ayrılırken Bani ile vedalaşırlar. Tapki yolda dizleri üzerine çöker ve Bani’yi o halde bıraktıkları için üzgün olduğunu söyler. Bihan bu işte bir komplo olduğunu söyler ve yakında ortaya çıkaracağını belirtir.2 2020 07 24T201026.414

Prensin annesi evde dua ederken Tapki’nin benzeri biri gelir ve Bani’yi kabul ettiği için ona teşekkür eder. Kadın Tapki’nin iki yüzlü biri olduğunu düşünüyor. Tapki uzaklaşır ve yüzündeki maskeyi çıkarır. Ortaya Şada çıkar ve Tapki’den intikamını Bani üzerinden alacağını söyler. Prensin annesi Bani’den eğilmesini ve kocasının nimetlerini almasını ister. Kesar onu zorla eğdirir ve prensin ayaklarına başını koyar. Zavallı kız başına neler geleceğinden habersiz anne ve babasının onu kurtarmasını bekliyor.3 2020 07 24T201026.892

Ertesi gün Balvender ailesi Prensin evine giderler. Ancak kapı kilitlidir. Bihan kilidi kırıp içeri dalar. Bani bir kafesin içinde duruyor. Bihan elini kafese dokununca elektrik çarpar. Bani’den kafese dokunmamasını ister. Prensin annesi gelir ve bu evliliği en fazla Tapki istiyr diyerek herkesi şaşırtır. Vasu bunun imkansız olduğunu söyler. Kadın Bani’nin bu evden çıkmayacağını söyler. Kadın içeri gidince Şada Tapki kılığına girer ve ona gelin elbisesi verir. Kızını bu elbise içinde görmek istediğini söyler. Kadın Tapki’nin bu kadar iki yüzlü olmasına şaşırmıştır. Bani’yi en güzel biçimde evlendireceğini söyler.

Bihan Monty spor yaparken yanına gider ve Bani’yi kafesten çıkarmasını ister. Monty kabul etmeyince kavga başlar. Duruv Monty’nin cebindeki kafesin kumandasını alır ve sahtesiyle değiştirir. Bihan Duruv’dan kumandayı alır ve Bani’yi kurtarır. Hep birlikte kaçarlarken kapıda Amma Mayi (Prensin annesi ) ile karşılaşırlar. Amma bir kız kurtulurken diğerini tuttuklarını söyler ve Tina’nın köpekler karşısında korktuğu videoyu gösterir.4 2020 07 24T201025.441

Bihan Monti’ye içki içirir ve Tina’nın yerini öğrenir. Oraya geldiğinde Amma ile karşılaşır. Amma Tina’yı Bani ile evlenene kadar göremeyeceklerini söyler. Bu planı Amma’ya Şada Tapki kılığına girerek anlatmıştır. Aşk Bir Rüya 27 Temmuz Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 157. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 157. Bölüm Özeti 27 Temmuz Tina Bani Evlenene Kadar Esir Edilecek (2 Yorum)

  1. Zaten butun cocuklar masal dinlemek istiyor sende bunu onlara masal gibi anlatirsin ☝️😄😃🤣😂