Aşk Bir Rüya 16. Bölüm Özeti 4 Mart Tapki ve Duruv’a Büyük Sürpriz

Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki ve ailesi Vasu’nun evindedir. Evlilik tarihi ile ilgili konuşacaklardır. Vasu’nun duran bir saate sinirlenmesi Krisnakant ve Ponam’ı şok eder. Vasu’nun Tapki’nin kekeme olmasından haberi olmadığını düşünürler. Vasu’nun yemeklerle uğraşırken gecikmesi üzerine de mesaj çekmeyi kararlaştırırlar. Aşk Bir Rüya 4 Mart Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 16. Bölüm Özeti

Krisnakant’ın mesaj çektiğini gören Suman ve Preti mesajın içeriğini öğrenirler. Suman hemen Vasu’nun yanına gider. B sırada Krisnakant’ın Tapki’nin kekeme olduğuna dair mesajı iletilir. Vasu mesajı okumak isterken Suman yere düşer. Vasu onunla ilgilenirken telefonuna vurarak onu da düşürür. Vasu yerde uğraşırken Suman mesajı siler.

Bihan tuttuğu adamı babasının karşısına çıkarır. Babası silahını adamın başına dayar ve arsayı vermesini ister. Baba onu korkuturken adam hayvanları olduğunu ve onları çok sevdiğini söyler. Baba hayvan lafını duyunca dayanamaz ve adamdan gitmesini ister. Ardından Bihan’a adamın benim hayvanlara karşı acziyetim olduğunu kim söyledi diye kızar. Bihan bunu Tapki’nin adama söylediğini hatırlar ve bu işin peşini bırakmayacağını söyler.

Tapki evegelir ve üzerine giydiği sariyi Aditi’ye göstermek ister. Bu sırada Bihan maskeli bir şekilde gelir ve Tapki’yi omzuna atıp arabasına bindirir. Şub arabanın arkasına çıkar ancak yetişemez. Tapki Bihan’ı görünce şok olur. Şub ailesini bilgilenderir. Duruv da harekete geçmiştir. Bihan Tapki bir yere götürür ve kafesin içine sokar. Duruv da o mekana gelir ve Tapki’nin sesini duyar. Bihan Tapki’ye ulaşır ve sakin olmasını ister. Bu sırada Bihan rock n roll kıyafetleri içinde ortaya çıkar. Duruv onu görünce Bihan diye tepki verir.

Bihan ışıkları yakar ve onlar için hazırladığı sürprizi gösterir. Bir anda Tapki ve Vasu’nun ailesi ortaya çıkar. Dans gösterileri yapılır. Duruv Bihan’dan kafesi açmasını ister. Bşhan ondan para isterken Duruv o kadar parası olmadığını söyler. Aditi eğer şarkı söylerse 2000rs almayacaklarını söyler. Duruv sesinin çok kötü olduğunu söylese de Aditi ve Bihan ısrarcıdır. Duruv şarkı söylemeye başlayınca herkes kulaklarını tıkar. Aditi yeterli diyerek onu durdurur ve 2000 para kazandığını söyler. Duruv geri kalan parayı tamamlamak için aile üyelerinden para deşirmeye başlar. Komik anlar yaşanır. Bu arada Vasu’nun kulağı da düzelmiştir. blank

Vasu kafesin ardındaki Tapki ile konuşmak ister. Suman ve Preti onu görür ve Vasu’nun konuşmasına engel olmak için onu tutup başka bir yere götürürler. Vasu sinirlenirken Sakşi de gelir. Vasu Tapki gibi bir kızı işe alıp bizimle tanıştırdığın için teşekkür ederim der. Sakşi şu kekeme kız mı diye söylenirken Vasu duyar. Vasu kekemelerle işi olmadığını ve onları işten bile kovmasını ister. Sakşi Vasu’nun kekemelikten haberi olmadığını öğrenir ve eline bir koz geçtiğini düşünür. blank

Duruv para ayarlamaya devam ederken sadece 100 rs eksik kalır. Ancak kimse de para kalmamıştır. Baba devreye girer ve hizmetçiye 100 rs verir. Duruv’a çarpmasını ve elindeki paraları düşürüp 100 rsyi katmasını ister. Hizmetçi dediği gibi Duruv ile çarpışır ve babanın verdiği parayı diğer paraların içine karıştırır. Paraları sayarak teslim eden hizmetçi paranın tam olduğunu söyler. Duruv da şaşırır ve Bihan’dan kapıyı açmasını ister. Bihan o kadar kolay olmadığını söyler. Dansçı bir kız elinde anahtarla gelir ve Duruv’un kendisiyle dans etmesini ister. O zaman anahtarı verecektir. blank

Duruv onunla dans eder ve anahtarı alarak kapıyı açar. Tapki ile dans eder. Tapki dansçı kızla dans ettiğine bozulduğunu söyler. Sakşi Suman ve Preti’ye Tapki’nin kekeme olduğunu Vasu’ya anlatacağını söyler. Sakşi Vasu’nnun yanına gelir ve görüşmek istediğini söyler. Aşk Bir Rüya 4 Mart Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 16. Bölüm Fragmanı