Aşk Bir Rüya 160. Bölüm Özeti 30 Temmuz Aradan 15 Yıl Geçer

Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki Bani’nin arkasından göz yaşı dökerken Şada ile karşılaşır. Şada ondan intikamını alacağını söylerken Tapki kötü insanların asla değişmeyeceğini kanıtladığını söyler. Vasu ve Balvinder Tapki ile Bani’nin henüz gelmediğini söylerken endişelenirler. Bu sırada Tapki arar ve Bani’nin bir otobüse binerek gittiğini söyler. Vasu küçük bir kız bunu nasıl yapabilir derken Tapki’nin yardım çığlığı duyulur. Aşk Bir Rüya 30 Temmuz Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 160. Bölüm Özeti

Vasu, baba ve Duruv onu aramaya giderler. Bir sonuç elde edemeyince de polise giderler. Polis Tapki’nin resimlerini basına vermelerini ve bulana da ödül vermelerini ister. Bu sırada Vasu’yu birisi arar ve polisi karıştırmadan istediği yere gelmesini ister. Vasu oraya gider ve Tapki’nin Bihan ile olan resimlerini görür. Karşısına Vasu çıktığında şok olmuştur. Şada Vasu’nun elindeki para çantasını alır. Vasu ona hakaret ederken Şada Tapki için kendisine hakaret etmemesini ister.

Vasu eve geri dönerken Balvinder polise gideceklerini söyler. Vasu, Şada’nın tehditlerini hatırlayarak sessiz kalır. Bu arada Bani ortaya çıkar ancak Monti ve prens tarafından yakalanır. Şada Vasu’yu arar ve Tapki’yi konuşturur. Vasu Balvinder ile konuşmayı dinlerken çan sesi duyarlar ve Tapki’nin tapınak yakınında bir fabrikada olduğunu düşünürler. Onu aramaya giderler.1 2020 07 26T195327.001

Monti Bani’nin Prens ile evlenmesi için hapishanedeki annelerinin yanına gidecekler. Panditi de ayarlayan Monti Bani’den kafasını örtmesini ister. Bu sırada Kosi ortaya çıkar ve Bani’yi onların ellerinden kurtarır. Kosi Bani’ye ben senin gerçek baba annenim der ve Bihan’ın emaneti olarak onu yetiştireceğini söyler. Bani kafasının sallarken Kosi ona sarılır.2 2020 07 26T195349.393

Vasu Tapki’yi bulduğunu düşünürken karşısına yine Şada çıkar ve o kadar aptal mı olduğumu düşündün diye sorar. Tapki’nin ölümüne şahit olacağını söyler. Vasu yenilgiyi kabul ettiğini söylerken Şada ondan ayaklarına kapanmasını ister. Vasu binlerce kez özür diler ve onun ayaklarına kapanır. Şada onu telefonuna yükler ve sosyal medya hesabında yayınlar.

3 2020 07 26T195328.523

 

Şada ayrılırken Vasu onu takip eder. Şada Tapki’nin olduğu depoya gelir. Başı kapalı olan Tapki sessiz ve hareketsiz duruyor. Şada onun öldüğünü düşünür ve dersini aldığını söyler. Arkasında Vasu belirir ve Tapki’nin yaşayacağını söyler. Yanındaki doktordan Tapki’yi kontrol etmesini ister. Doktor bağlı vaziyette duran Tapki’yi kontrol eder ve iyileşeceğini söyler. Şada dışarı kaçarken Vasu eline geçirdiği dirgen ile onu öldürmeye çalışır. Balvinder son anda ona engel olur. Şada polis tarafından götürülür.

4 2020 07 26T195326.639

 

Tapki eve gelince Bihan’ın odasına gider. Onu hatırlarken ağlar. Bu sırada Bihan ortaya çıkar ve göz yaşlarını siler. Bihan ondan kalbini dinlemesini ister ve yakında tekrar geleceğini söyleyerek kaybolur. Tapki Bani’nin nerde olduğunu öğrenmek için Şada’yı görmeye karakola gider. Ondan Bani’yi sorar. Şada hiç mi hiç akıllanmamıştır. Ondan intikam aldığını ve Bani’nin de Bihan gibi öldüğünü söyler. Tapki Bihan ile Bani’nin geleceğinden emindir.5 35

Aradan 15 yıl geçmiştir. Bihan ve Bani’den hala ses yok. Vasu Tina’nın doğum gününde Bihan’ın resmine çelenk koymak ister. Ancak Tapki Bihan’ın ölmediğini ve kendi dünyasında yaşadığını söyleyerek anmaya gerek olmadığını belirtir. Aşk Bir Rüya 30 Temmuz Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 160. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz