Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Özeti 12 Nisan Bihan Divakar’ı Evden Attı

Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki Suman ve Preti’nin güvenlerini de kaybetmiştir. Vasu sırada Dadi ve babanın güvenlerini kırmada diyerek harekete geçer. Ertesi gün dadi evlerine 7 pandit getireceklerini söyler ve Tapki’den yiyecek hazırlamasını ister. Bunun aileleri açısından çok önemli olduğunu söylerken Tapki görevi Şada’nın yapmasını ister. Şada Tapki’nin daha uygun olduğunu söylerken baba bence de öyle diyerek hazırlıkları Tapki’nin yapmasını ister. Babave Dadi bir köyde bulunan panditleri almak için giderken Suman ve Preti de onlara takılır. Aşk Bir Rüya 12 Nisan Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Özeti

Şada Tapki’nin hazırlıklarını mahvederek güvenini zedelemek isterken Bihan gözlerim senin üzerinde diyerek ona göz dağı verir. Divakar Aditi’nin hamile olduğu yalanını komşulara duyurur. Komşular Aditi’yi tebrik ederken Aditi Divakar’a gününü göstermeyi düşünür. Eve gelen oyuncu hadımlar Divakar’dan bebek için hediye vermesini isterler. Divakar beş kuruş bile vermem derken Aditi hadimlerin lanetine uğramamaları için onlara para vermesini ister. Hadimler Divakar’ın saat ve kolyesini zorla alırken Divakar Aditi’nin hamile olmadığını söyler. Babası ona kızarken Aditi planının işe yaradığını söyler.

Aditi komşuların bebek için verdiği hediyeleri iade ederken Dİvakar’ın söylediği yalandan dolayı özür diler ve onları gönderir. Bihan Tapki’yi yemek süresince gölge gibi takip ederken Şada Vasu’ya Bihan’dan dolayı Tapki’nin işine engel olmadığını söyler. Vasu iş başa düştü diyerek Şada’nın Bihan’ı oyalamasını ister. Şada Bihan’a satranç için meydan okurken Bihan Tapki gelene kadar oynayabileceğini söyler.

Onlar satranç oynarken Vasu mutfağa gider ve Tapki’nin hazırladığı her şeyi mahveder. Ardından Şada’ya işaret verir. Bu sırada depodan malzeme getiren Tapki’yi gören Bihan daha sonra oyuna devam edeceğini söyleyerek kalkar. Mutfağa geldiklerinde her şeyin mahvolduğunu görürler. Üstelik Dadi ve yanındakiler de gelmiştir. Dadi böyle bir şeyin daha önce hiç başlarına gelmediğini söyler. Tapki ağlıyordur.1 37

Dadi Şada’dan yiyecek sipariş etmesini isterken Vasu da Tapki’den ortalığı temizlemesini ister. Bihan aklım almıyor derken Şada’dan şüphelendiğini söyler. Tapki ona göz kulak oluyordun der ve Dadi’nin güvenini kaybettiğini söyler. Bihan yere düşen bir karıncanın yukarı doğru yürüdüğünü ve asla vazgeçmediğini görüyor ve bunu Tapki’ye örnek alsın diye gösteriyor. Bu örnek Tapki’de yeni bir heyecan oluşturur ve panditler gelmeden yiyecekleri Bihan ile birlikte hazırlar.

Dadi ev yemeği verme geleneklerinin Tapki yüzünden sona erdiğini söylerken Bihan sona ermedi diyerek gelir ve yaptıkları yiyecekleri gösterir. Vasu ve Şada şok olurken Dadi bu kadar kısa sürede nasıl yaptıklarını sorar. Bihan Tapki’nin anlatacağını söyler. Tapki başından sonuna kadar her şeyi anlatırken Dadi Tapki’den özür diler ve ona sarılır. Onu överken geleneklerine olan güvenin sağlandığını söyler.

Divakar Aditi ve ailesine zorbalık etmek ister. Aditi engel olmaya çalışınca da tokat için elini kaldırır. Onu Tapki durdurur. Tapki Divakar’ı Aditi’ye şantaj yaptığı için tokatlar. Ardından elini kaldırdığı için bir kere daha tokatlar. Bihan da Misra’dan evi terk etmelerini ister. Divakar giderken ondan durmasını ister ve Tapki’nin bileziklerini takar. Ardından makyaj yapıp etek giydirir. Komşular ona gülerken Bihan şimdi gitmelerini ister. Aksi taktirde ambulansla gideceklerini söyler. 3 37

Tapki ve Bihan motorlarıyla eve giderken Divakar onları durdurur ve elindeki çelengi Bihan’a takacağını söyler. Bihan ölmek mi istiyorsun diye sorar. Divakar Tapki’nin Bihan ile değil Duruv ile evlenmek istediğini ancak hile ile Bihan ile evlendiğini söyler. Ben de hile ile Aditi ile evlendim diyerek ne farkları olduğunu sorar. O yüzden kardeş olduklarını belirtir. Bu sırada arabasıyla geçen Şada durur ve onları uzaktan dinler. Bihan Aditi’ye şantaj yaparak evlendiğini ancak kendisinin böyle bir şey yapmadığını söylerken Aditi ağlamaktadır. Onlar uzaklaşırken Şada Divakar’a gelir ve iş birliği teklifinde bulunur. 4 32

Tapki ve Bihan eve gelirler. Dadi uçurtma şenliğinde kendi uçurtmasını Tapki’nin uçurmasını ister. Vasu ve Şada Tapki’nin uçurmayı düşürmesi için yeni bir plan yaparlar. Aşk Bir Rüya 12 Nisan Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz

Aşk Bir Rüya 53. Bölüm Özeti 12 Nisan Bihan Divakar’ı Evden Attı (4 Yorum)

  1. merhabalar aşk bir ruya tekrarlarını yine eskisi gibi sabahları paylaşın benim gibi akşamları izleyemeyenler var

  2. Merhabalar neden ana ekranda eski dizilerin özetini kaldırıp yeni dizi özetlerini koymuyorsunuz?