Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Özeti 7 Mayıs Bihan Ölmek Üzereyken Sevgisini İtiraf Etti

Aşk Bir Rüya dizisinde Şada, bebek beklediğini söyleyerek başını belaya sokmuştu. Şada Tapki’nin gözetiminde yediklerine ve içtiklerine dikkat etmek zorundadır. Şada uyurken bir gürültü duyar ve salona iner. Salonda kızların dans ettiğini görüp heyecanlanır ve kendisi de dans etmek ister ancak Tapki onu yaşlı kadınların oraya götürür ve orada ninni söylemesini ister. Aşk Bir Rüya 7 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Özeti

Bu sırada Bihan gelir. Dadi ve baba onun Tapki ile dans etmesini isterler. Israrlar üzerine Bihan Tapki ile sert bir dans eder. Tapki düşmek üzereyken Bihan onu kurtarır. Bihan bir daha ki sefere kurtarmayacağını söyler. Dansın bitimiyle Bihan odasına gider. Şada’ya bir kutu gelir. Şada onu odasına götürürken Tapki de kutuda ne olduğunu merak ederek peşinden gider. Şada kutuyu açar ve içindeki bebek kazağını çıkararak onunla konuşmaya başlar. Tapki bebeğin olacağına ikna olmuştur. Şada’nın yanına giden Tapki ondan özür diler ve sarılır. Şada arkasından gülüyordur.

Tapki giderken Şada, planımın birinci aşaması tamam, hamileliğimin sonu için suçlanacaksın diye güler. Bihan musluğu tamir ederken elini kanatır ve gider. Tapki babadan Bihan için yardım ister. Baba senin yardımını niye kabul etmiyor diye merak ederken kendisi Bihan’ı durdurur ve elini bandajlar. Bihan Tapki ile karşılaşır ve elindeki bandajı çıkarır. Tapki yaranın iyileşmeyeceğini söylerken Bihan asıl kalbindeki yaranın iyileşmeyeceğini söyleyerek uzaklaşır.

Şada kapıyı boyayan adamın beyaz boyasından alır ve su bardağına koyar. Amacı kendisine süt veren Tapki’nin süt diye boya bardağını vermesini sağlamak ve dolaysıyla Tapki’yi boya verdiği için suçlayarak bebeğini öldürmekle itham etmektir. Tapki su bardağını koklar ve boya olduğunu anlar. Şada bu sırada bardağı tepesine dikmek üzeredir. Bihan ve Vasu da odaya gelirler. Tapki Şada diye bağırarak gelir ve elindeki bardağı yere fırlatır. Herkes şok olurken Tapki bardaktaki boyayı gösterir. 1 63

Şada ona teşekkür ederken Tapki özür diler. Vasu neden özür diliyorsun tam tersine bebeğin hayatını kurtardığın için Şada sana minnettar olmalı der. Onlar giderken Bihan, Şada’nın elindeki boyayı gösterir ve bu dramı neden yaptığını sorar. Neden Tapki’yi suçlamak için böyle bir numara yaptın. Yoksa hamile değil misin diye Şada’yı sıkıştırır. Şada başının döndüğünü söylerken Tapki gelir ve Bihan’ı uzaklaştırır.2 63

Tapki odasına gider ve Bihan’a neler olduğunu sorar. Bihan Şada’nın hamile olmadığını ve herkesi kandırdığını söyler. Tapki hamile bir kadınla bu şekilde konuşmaya utanmıyor musun diye Bihan’ı azarlarken Bihan Şada’nın herkesi kandırdığını belirtir. Dadi bazı malzemeler için birisinden adres alır ve Preti’den not almasını ister. Preti bu sırada müzik dinliyordur ve adresi yanlış alır. Dadi Bihan’a adresi verir ve ondan malzemeleri getirmesini ister. Giderken Tapki’yi de götürmesini rica eder. Bihan yalnız gideceğini söylerken Dadi Bay Sing’in Tapki’yi de görmek istediğini söyler.

3 63

Bihan Tapki ile giderken Dadi aslında Bay Sing’in Tapki’yi hiç görmediğini, Bihan ile Tapki’nin yakınlaşması için yalan söylediğini anlatır. Tapki ve Bihan belirtilen adrese gelirler. Ancak sürekli tartışıyorlardır. Geldikleri yer soğuk hava deposudur. Bir anlık hatayla depoya girerler. Bir adam da kapıyı kilitleyince ikili içerde kalır. Tapki’nin üşümeye başlamasıyla Bihan üzerindeki çıkarıp ona verir. Bihan ellerini ovuştururken ölmeden önce sana bir şey söylemek istiyorum, sana duygularımı ifade etmeliyim. seviyorum der ve bilincini kaybeder.

Tapki Bihan diye bağırırken ellerini ve bacaklarını ovalar. Sıcaklık – 9 dereceye düştüğünde Tapki de bilinçsizleşir ve Bihan’ın üzerine düşerek gözlerini kapatır. Aşk Bir Rüya 7 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 78. Bölüm Fragmanı