Aşkımızın Son Tekmesi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Dass Yapım’dan Berke Sevigen yapımcılığını üstlendiği televizyon filmi Aşkımızın Son Tekmesi Fox Tv için çekilmiş ve daha önce vizyona girmemiştir. Bir televizyon filmi olarak çekilen  Aşkımızın Son Tekmesi filminin oyuncu kadrosunda ise Sermiyan Midyat, Seren Şirince Emir Çubukçu, İbrahim Halaçoğlu, Ecenaz Üçer ve Selen Sevigen  yer almıştır. Fox Tv dizilerin olmadığı zamanlarda sadece kendi kanalında yayınlanacak filmler çekmiştir. Aşkımızın Son Tekmesi filmi de Fox Tv’nin kendisi için çektirdiği bir filmdir ve  yönetmenliğini Deniz Yılmaz Şayir’in üstlenmiştir. Aşkımızın Son Tekmesi filmi çekimleri ise 2019 yazında gerçekleşmiştir.

Aşkımızın Son Tekmesi filmi TV’de ilk kez 22 Nisan 2020 Çarşamba akşamı 20.30’da FOX Tv ekranlarında olacak.

Aşkımızın Son Tekmesi Filmi Konusu

Çetin Esra’ya deliler gibi aşıktır; ancak Esra’nın bu aşktan haberi olmadığı gibi basketbolcu Kaan Makasel’le sözlenmiştir ve çok yakında düğünler olacaktır. Elinde yüzükle kalakalan Çetin bunalıma girer. Esra’yı yaptığı hatadan döndürmek için harekete geçen Çetin’i ise  yakın arkadaşı Tahsin durdurur. Tahsin hayatın içine tekrar katmak için Çetin’i kick boksa yazdırır. Kick Boks hocası Saffet hoca da yeni öğrencisi Çetin’e bir hoş geldin sürprizi yapar ve Çetin’den sınıftaki diğer öğrencilerden seçtiği biri ile dövüşmesini ister. Çetin ise bayan diye Defne’yi seçer ama Defne, Saffet Hoca’nın kızıdır ve Türkiye Kick Boks şampiyonudur.

Çetin’in kolay lokma dediği Defne Çetin’i çok fena döver ve Çetin’i hastanelik eder; ancak Çetin’e orantısız güç kullandığını düşünen Defne kendini sorumlu tutar ve Çetin’e gönüllü bakıcı olur. Çetin istemese de Defne hem hastahane de hemde evde ona bakar ve aralarında romantik bir aşk başlar.

Aşkımızın Son Tekmesi Oyuncuları

Emir Çubukçu (Çetin)

Emir Çubukçu son olarak Zemheri dizisinde Faruk karakteri ile yer almıştı. Daha önce de Gülperi dizisinde Ali karakteri ile yer almış ve çok sevilmişti. 1990 yılında İstanbul da dünyaya gelen Emir Çubukçu 30 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Emir Çubukçu ilk oyunculuk deneyimini ise Karadayı dizisi ile yaşamıştır. Emir Çubukçu kendisinden 10 yaş büyük oyuncu Ece Dizdar ile aşk yaşamıştır.

Çetin; Esra’ya platonik olarak aşık bir gençtir. Defne’den yediği dayak sonrası aklı başına gelecek ve gerçek aşkı kendisini döven Defne’de bulacaktır. Emir Çubukçu (Aşkımızın Son Tekmesi filminde Çetin karakterine hayat verecek

Seren Şirince (Defne)

Seren Şirince son olarak Bir Aile Hikayesi dizisinde Derya karakteri ile yer almıştır. 15 Mart 1991’de İzmir’de dünyaya gelen Seren Şirince 29 yaşının içindedir. İlk olarak oyunculuğa Aşk Emek İster dizisi ile başlayan Seren Şirince İlişki Durumu: Karışık dizisinde hayat verdiği Ayşegül karakteri ile çok önemli bir yükseliş yaşamıştır. 2017 de Seven Ne Yapmaz dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteri ile de tanınan Seren Şirince Tobias Sutter isimli bir İngiliz ile birliktedir. aşkımızın son tekmesi

Defne, Türkiye Kick Boks şampiyonudur. Genelde erkekler ile muhabbeti onları dövmekten öteye gitmez ama Çetin’e kendimi affetireyim derken onu aşık olmuştur Seren Şirince (aşkımızın son tekmesi Defne karakteri ile yer alacak

Sermiyan Midyat (Saffet Hoca)

2 Aralık 1974 Ankara doğumlu olan Sermiyan Midyat 2020 de Bir Zamanlar Çukurova dizisi kadrosuna katılmıştır. İstanbul Üniversitesinde Kimya mühendisliği okurken İşletme fakültesine geçen Sermiyan Midyat ne mühendis nede işletmeci olmak istemekteydi aklında ki tek şey ise oyunculuk ve tiyatroydu. Hayallerine  Kadıköy Halk Eğitim merkezinde aldığı oyuncuk eğitimi ile başlayan Sermiyan Midyat Emret Komutanım dizisindeki Arıza rolüyle ünlenmiştir. Mustafa Ceceli’nin Limon Çiçekleri ile Özcan Deniz’in Kalp Yarası şarkılarının söz yazarı olan Sermiyan Midyat oyunculuğun yanında yönetmenlik ve senaristlikte yapmaktadır.  Hükümet Kadın ve Ay Lav Yu yer aldığı ve yönettiği önemli projelerdir.

Saffet hoca yılların Kick Boks eğitmenidir. Kızı Defneyi de doğduğu günden itibaren Kick Boks ile büyütmüştür. Şakayı ve kavgayı sever. Sermiyan Midyat aşkımızın son tekmesi filminde Saffet Hoca olarak yer aldı

İbrahim Halaçoğlu (Tahsin)

İbrahim Halaçoğlu 1993 doğumludur ve Boğaziçi Üniversitesnde Batı Dilleri ve Edebiyatı eğitimi almıştır. 27 yaşında olan genç oyuncu İbrahim Halaçoğlu Studio 4 de oyunculuk dersleri almıştır. Aktif olarak tiyatro yapan İbrahim Halaçoğlu son olara yer aldığı Sevmekten Öldü Desinler oyununda Sadri Alışık Tiyatro Ödülüne layık görülmüştür. İbrahim Halaçoğlu’nun ilk kamera önü deneyimi ise kadrosunda yer aldığı Aşkımızın Son Tekmesi filmi olmuştur.

Tahsin, Çetin’in en yakın arkadaşı ve sırdaşıdır. İbrahim Halaçoğlu (Tahsin karakteri ile aşkımızın son teknesi filminde yer alacaktır.

Ecenaz Üçer (Esra)

Ecenaz Üçer 10 Haziran 1988 İstanbul doğumludur ve 32 yaşının içindedir. Bilgi Üniversitesinde Radyo ve Televizyon eğitimi alan güzel oyuncu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına kendini göstermiştir. Güzelliği ile ön plana çıkan Ecenaz Üçer son olarak Ferhat ile Şirin dizisinde yer almıştır. Anadolu Üniversitesi Voleybol Takımında profesyonel olarak voleybol oynayan Ecenaz Üçer aslen Eskişehirlidir.

Esra Çetin’in aşık olduğu kızdır ama o Çetin’i arkadaşı gibi görmektedir. Ecenaz Üçer Aşkımızın Son Teknesi filminde Esra karakterine hayat vermiştir.

Emine Arslan (Kick Bokscu Kız)Aşkımızın Son Tekmesi Emine Arslan oyuncu oldu kickbokscu

Aşkımızın Son Tekmesi Tanıtım Fragmanı

Yorum yaz