Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Özeti 9 Mayıs Bihan intihar mı Edecek?

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan Balvender’i öldürmeye çalışmaktan hapse girmişti. Balvender yoğun bakımdan çıkar ve komaya girer. Tapki Bihan’ı ziyarete gider ve Bihan’ın tepkisiyle karşılaşır. Dadi Bihan’ı baba ile konuşmaya gönderdiği için kendini suçlarken Duruv ona teselli verir. Duruv aldığı telefonla şok olur.  Aşk Bir Rüya 9 Mayıs Özeti devam ediyor.

Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Özeti

Bihan’ın kefaletle serbest bırakıldığını öğrenen Vasu Bihan’ın eşyalarını toplar ve kapının önüne atar. Bu sırada Bihan gelir ve kefaletimi kim verdi diye sorar. Tapki arkadan gelir ve Bihan’a güvendiğini söyleyerek kefaleti kendisinin verdiğini söyler. Vasu Tapki’ye tepki gösterirken Tapki her gün babanın ayaklarına dokunan Bihan nasıl olur da babayı bıçaklar diyerek Bihan’a sahip çıkar. Vasu ondan kimin tarafında olduğunu söylemesini ister. Tapki Bihan diyerek herkesi şok eder.

Bihan Tapki’ye neden benim masum olduğumu ispat etmeye çalışıyordun derken polis gelir. Bihan onlardan tutuklamalarını ister. Polis suçun ispat edilinceye kadar burada gözetim altında tutulacaksın derken Vasu Bihan ve Tapki aileden kimseyle konuşamayacak ve ailenin üyesi sayılmayacaklar, Bihan bizim için ölmüştür der ve ailesini içeri alır. 11 36

Bihan mecburen Balvender’in evinde kalacaktır. Bihan odasına girer ve Vasu’nun sözlerini ve Balvender’i düşünerek silahındaki mermileri çıkarır ve sadece bir tanesini bırakır. Silahı kafasına dayar ve birer birer sıkmaya başlar. Son mermiyi de sıkmak üzereyken Tapki yetişir ve Bihan’ı kurtarır. Tapki bunu neden yaptığını sorar. Neden gerçeği anlatmıyorsun diye bağırır. Bihan o gün baba yanıma geldi ve benden bıçağı almak istedi. Ben de gitmesini istedim ve bu sırada bıçağın üzerine düştü der.

Beni kurtararak acımı çoğaltıyorsun diyerek aynayı kırar. Tapki Bihan’ın suçsuz olduğunu nasıl ispatlayacağını düşünerek ağlıyordur. Tapki babayı ziyarete gider. Bihan da eline bir sopa alır ve kendini cezalandırmaya başlar. Tapki komada olan babanın başında ağlar ve Bihan’ın ona asla zarar veremeyeceğini sadece siz biliyorsunuz diyerek ondan yardım ister. Bihan sopa kırılıncaya kadar kendisine vururken baba komada olmasına rağmen gözünden yaş gelir.

Gece Bihan babayı düşünerek ağlarken Tapki ona bakıp üzülür. Bihan uyur ve rüyasında babanın yanına geldiğini görür. Bihan ona sarılırken baba bir anda nefes alamamaya başlar ve fenalaşır. Bihan baba diye uyanır ve bir anda koşmaya başlar. Tapki endişelenir ve peşinden gitmeye başlar. Bihan kapıda duran polisleri de peşine takarak hastaneye koşuyordur.33 35

Bu sırada yüzü peçeli bir kadın babanın odasına girer ve oksijen maskesini çıkarır. Baba nefes alamamaya başlar. Bihan oraya gelir ve babanın fenalaştığını görerek doktor diye bağırır. Doktor babaya müdahale ederken polisler de gelir ve Bihan’ı tutarlar. Doktor babanın şimdi iyi olduğunu söylerken Vasu ve ailesi de hastaneye gelmişlerdir. Vasu Bihan’ı azarlarken Bihan doktora yanlış mı yaptım diye sorar. Doktor babanın oksijen maskesi yerinden çıkmıştı. Bihan olmasaydı hastayı kaybedecektik der. 44 28

Herkes eve geri dönerken Suman ve Preti baba ve Bihan hakkında konuşurlar. Olay olduğunda Şada’nın yanlarında olmadığından bahsederler. Bu işin arkasında Şada’nın olduğunu düşünen ikili birlikte çalışarak bunu ispatlamaya çalışacaklar. Tapki Bihan’a gider ve yanında olduğunu bir kere daha söyler. Bihan elini uzatır, Tapki’de tutar. Duruv Bihan’ı tutuklaması için en iyi avukatı tutmuştur. Tapki de Bihan için bir avukat tutar. Duruv bu sefer yanlış yoldasın diye uyarırken Tapki suç kanıtlanıncaya kadar herkesin masum olduğunu söyler. Aşk Bir Rüya 9 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 80. Bölüm Fragmanı