Kuzey Yıldızı Devam Edecek mi? 2. Sezonu Olacak mı?

14 Eylül 2019 Cumartesi günü yayın hayatına başlayan ve Korona Virüs nedeniyle 4 Nisan 2020 Cumartesi günü 27. bölümü ile çekimlere ara veren daha sonra 6 haziran cumartesi tekrar yayına başlayan ve 27 haziran 2020 de 31. bölümü ile sezon finali yapan Kuzey Yıldızı dizisi için yeni sezon onayı verildi.

Kuzey Yıldızı dizisi haziran ayı boyunca ekranlarda kaldıktan sonra haziran sonunda sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yaz aylarında da stok bölümleri çekmek için sette olacak.

Show Tv yetkilileri Cumartesi akşamları yüzünü güldüren Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için 2. sezon onayını verdi. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 2. sezonu ile 2020 2021 yeni sezonunda cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam edecek.

2020 2021 yeni sezonunda da virüsün etkisini artırması ihtimal Kuzey Yıldızı dizisi yapımcısını korkutuyor. Ordu’ya getirilecek seyahat yasağı, 65 yaş üstüne getirilen sokağa çıkma yasağı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin çekimlerini imkansız hale getiriyor. İşte bu dönemlerde yazın çekilen stok bölümler yayında olacak. Özellikle  Cezmi Baskın ve Hüseyin Soysalan’ın sete çıkmasının riskli  Kuzey Yıldızı ilk Aşk dizisinde senaryoyu bölüyor.

Kuzey Yıldızı 2020 Yazında Devam Edecek mi?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 2020 yazında ne yazık ki ekranlarda olmayacak. Kuzey Yıldızı dizisi sezon içinde bile 8 – 9 reyting alabilen bir dizi. Show Tv Kuzey Yıldızı dizisini 2020 2021 yeni sezonuna saklayacak; Show TV’nin Çukur’dan sonra en çok reyting alan dizisi oldu Kuzey Yıldızı.Kuzey Yıldızı Devam Edecek 2. sezonu da çekilecek

Kuzey Yıldızı dizisi her ne kadar 2020 yazında ekranlarda olamayacak olsa da Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın yaz aylarında çekimleri devam edecek. Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri Ordu’nun yüksek yaylalarında yapılıyor. Özellikle aralık ocak ve şubat aylarında ise bu yaylalar oldukça soğuk ve karlı oluyor. Süreç film bu nedenle de elinden geldiği kadar yaz aylarında stok çekerek 2020 2021 yeni sezonuna hazırlık yapacak.

Bir çok uzman yaz aylarında Korona Virüs’ün etkisini kaybetse de ekim ayından itibaren yeniden hayatı durma noktasına getirebileceğini belirtiyor. Bu da Kuzey Yıldızı dizisi için sıkıntılı bir durum. Bu nedenle de Kuzey Yıldızı İlk Aşk yaz aylarında stok yapmak zorunda; yeni sezonda ara vermeden yayına devam etmek için.

Kuzey Yıldızı Devam Edecek mi?

Kuzey Yıldızı dizisi başrol oyuncuları İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Zeynep Kankonde, Cezmi Baskın, Gizem Güneş, Toygan Avanoğlu ve Aslıhan Kapanşahin ile dizinini 2. sezonu için sözleşme imzalandı. Tüm bu oyuncular çok önemli bir aksilik olmaz ise 2020 2021 yeni sezonunda Kuzey Yıldızı dizisinde rollerine devam edecekler.

Kuzey Yıldızı 2. Sezon Olacak mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 2. sezon senaryosu da kanaldan onay aldı. Kuzey Yıldızı dizisi senaristleri başta bir sezon planlanan ve hazırlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için 2. sezon hikayesi de hazırladı. Hem yönetmen hemde senarist olarak Kuzey Yıldızı dizisini sırtlayan Ersoy Güler ve senaryo ekibi harika bir Kuzey Yıldızı 2. sezon hazırladı izleyicilere. Kuzey Yıldızı 2.sezon çekilecek

Kuzey Yıldızı’nda Kuzey ve Yıldız Evlenecek mi?

Kuzey Yıldızı dizisi izleyicileri artık dizinin 2. sezonunda yani yeni sezonunda Yıldız ve Kuzey’in evlenmesini hatta çocuklarının olmasını istiyor; zira ilk sezonda Kuzey ve Yıldız bir barıştı bir küsüştü; eğer 2. sezonda da bir barış bir küs olayı devam ederse izleyici oldukça sıkılacaktır.

Ordu’ya seyahat yasağının kalkması ile Kuzey Yıldızı İlk Aşk ekibi 20 mayıs 2020 de sete çıkacak ve dizinin 28. bölümü 6 haziran cumartesi akşamı yayında olacak.

Yorum yaz

Kuzey Yıldızı Devam Edecek mi? 2. Sezonu Olacak mı? (6 Yorum)

  1. inşallah kuzey yıldızı ilk aşk tüm hızıyla devam eder inşallah hiç final olmaz amin

  2. bütün televizyondan en sevdiğim dizi kuzey yıldızı ilk aşk kuzey yıldızı benim aşkım
    böyle bir dizi ortaya çıkmış.

  3. ben kuzey yıldızı başlamazsa çıldırırım her halde. lütfen kuzey yıldızının yeni sezonu erken başlasın. yıldız abla bütün televizyondaki karakterlerden en sevdiğim karakter sensin keşke senin gibi olabilsem

    seni seviyorum kuzey yıldızı