Aşk Bir Rüya 83. Bölüm Özeti 12 Mayıs Bihan İçin Son 24 Saat

Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki Bihan’ın suçsuz olduğunu kanıtlamak için Duruv’dan süre istemiştir. Bihan’ı da alan Tapki tapınağa gider ve burkalı kişiyi görürler. Onu yakalayıp burkasını çıkarsalar da yüzünü göremezler. Adamın erkek olduğu ortaya çıkar. Bihan ve Tapki eve gelirler. Vasu suçlu ve destekçilerin pojada yerlerinin olmadığını söylerken Bihan babanın kaldığı odaya gider ve kapıyı da kilitler.

Aşk Bir Rüya 83. Bölüm Özeti

Aşk Bir Rüya 83. bölüm özetinde Duruv ve diğerleri Bihan’dan kapıyı açmalarını isterler ancak Bihan eline jilet alır. Önce babayı güzelce bir tıraş eder. Ardından tırnaklarını kesip üzerini değiştirir. Duruv kapıyı kırmak üzereyken Bihan kapıyı açar. Herkes endişeyle babaya bakar. Babayı üstü başı tertemiz, giyinmiş halde görünce şaşırırlar. Bihan baba her zaman pojaya bu şekilde katıldı. Şimdi bu poja da onun için olduğuna göre ben de onu hazırladım der. Vasu ağlarken Tapki Bihan’a yaptığın şey doğru ancak metodun yanlıştı der.1 68

Bihan’a şimdi 30 saatleri kaldığını söyler. Babanın şu sözünü hatırlatır. ”Bütün yollar kapandığında Rab bizim için yeni yollar açar” Tapki ve Bihan olayın yakınlarındaki kamera kayıtlarını görmek için harekete geçerler. Biraz zor olsa da görüntüleri ele geçirirler. Baba ve Bihan’ın yanında 3. bir kişi daha ortaya çıkar ve babayı bıçaklarken görülür.

Aşk Bir Rüya 12 mayıs özetinde Bihan ve Tapki CD’yi alarak eve giderler. Şada Tapki ve Bihan’ın nerde olduğunu merak eder ve odalarına bakar ancak bulamaz. Ardından polisi takip eder ve onların kaçtığını söyler. Tapki ve Bihan bazı adamlar tarafından takip ediliyorlardır. Tapki CD yi saklarken adamlar Bihan’a saldırırlar. Bihan onları döverken polis gelir. Bihan müfettişi adamlardan biri diye bilmeden tokatlar. Polis buna nasıl cür’et edersin diye Bihan’ı tutuklar.2 68

Tapki eve gelir ve CD’yi yüklemeye gider. Şada ne oluyor diye onu takip eder. Tapki pojadaki Vasu ve diğerlerine Bihan’ın suçsuz olduğunu kanıtlayacağım diye video izlemeye götürür. Video çalıştığında hata mesajı verir. Tapki şok olurken Duruv hala Bihan’ın suçsuz olduğuna mı inanıyorsun diye tepki gösterir. Yarım kimse Bihan’ın ceza almasını engelleyemeyecek diyen Vasu ve ailesi ayrılır.

Bihan nezarette işkenceye maruz kalırken Tapki gelir ve polislerden durmasını ister. Tapki yarın her şey daha güzel olacak diyerek ayrılır. Şada DVD’yi kontrol eder ve Tapki’nin haklı olduğunu söyler. Ancak Bihan eve dönerse Tapki’nin yıldızı parlayacak diye düşünerek DVD’yi parçalamayı düşünür. Bu sırada Duruv gelir ve karanlıkta ne yaptığını sorar. Şada düğün DVD’sine bakacağını söyler.

Tapki çaresiz babanın yanına gider ve bir çıkış yolu için Tanrı’ya dua eder. BU sırada telefonuna bir video gelir. Videoda doktorun babaya ilaç enjekte ettiği görülürken Tapki bunda ne var diye düşünür. Ardından telefonu çalar. Karşıdaki kişi doktoru kendisinin gönderdiğini ve ilaç yerine fare zehri enjekte ettiğini söyler. DVD’yi getirirse panzehiri vereceğini söyler. Birisine haber verirse babanın öleceğini belirtir ve telefonu kapatır.

Şada DVD’yi bir kere daha parçalamak için harekete geçer ancak Duruv yeniden gelir. Şada ona meyve suyu getirmek için mutfağa gittiğinde Duruv Vivekle konuşur. Vivak ondan yayın DVD’sini ister. Duruv sağa sola bakar ve Şada’nın kırmak istediği DVD’yi alarak işe gider. Tapki ise sahte bir DVD ile adamlarla buluşmaya gider. Babayı bıçaklayan adam ve bir kaç kişi Tapki’den DVD’yi vermesini ister. Tapki de panzehir şişesini ister. Tapki DVD’yi vermeden kaçar ve bir tapınağa girerek dua etmeye başlar.4 57

Adamlar peşinden gelip onu yakalar. Ondan Dvd’yi isterler. Tapki panzehir şişesini alır ve DVD’yi verir. Adam daha işlerinin bitmediğini söyler ve DVD’nin rol edileceğini belirtir. Tapki endişelenir. Aşk Bir Rüya 12 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 83. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz