Yemin 236. Bölüm 237 Bölüm Özeti 27 – 28 Nisan Fragmanı

Yemin dizisi setinden kesin bilgi aldık. Yemin dizisi 8 mayıs 2020 de 245. bölümü ile sezon finali yapacak. Yani bu haftada da sezon finali yok. 

Yemin 28 Nisan Fragmanı

Reyhan’ı ikna edeceğine emin olan Emir doktorlara cerrahi operasyon için hazır olun der ama Reyhan kolay kolay o ameliyat masasına yatmayacaktır. Geçen her dakika ise bebeğin büyümesi sonucu cerrahi operasyonun başarısını da düşürecektir. Biraz daha geç kalınırsa hem Reyhan hem de bebek ölecektir.

Reyhan ise %1  bile şansı olsa bebeklerine yaşama şansı tanımak istemektedir. Rahminin alınması sonucu bir daha anne olamayacağını bilen Reyhan tek annelik şansına tutunur. Emir Reyhan’ı ikna etmeye çalışırken Reyhan da Emir’i ikna etmeye çalışır. Cavidan ise sinsi sinsi planını işler ve Reyhan’ın daha çok vakit kaybetmesi için çalışır. Cavidan bebek olayında Reyhan’dan yana tavır alır ve Emir’e eşine destek ol der. Emir çıldırmak üzeredir. Yemin 28 Nisan resimleri 1

Oya’nın oynadığı oyun kısmen başarılı olmuş ve Kemal ile Pınar baş başa kalmıştır; ancak Kemal Oya’nın bir oyun oynayıp Pınar ile baş başa kalmaları için çalıştığını anlamış ve çok kızmıştır. Oya’ya tepki gösteren ve Narin acaba ne düşündü diye düşünen Kemal’e Oya bir yalan daha söyler ve Narin de sizi çok yakıştırıyor ve mutlu bir yuva kurmanızı istiyor der. Oya fark etmese de yalanların içine batmakta ve yavaş yavaş kaybetmektedir. En önemlisi de Kemal artık gerçeklere çok yakındır.

Yemin 237. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yemin 236. Bölüm Özeti

Reyhan sonunda Emir’e bebekler ile ilgili gerçeği anlatır. Emir başta inanmak istemese ve bir yanlışlık olmalı diye inkar etse de canından çok sevdiği eşi söz konusu olunca bir an bile düşünmez. Emir Reyhan’sız yaşayamayacağının farkındadır bu nedenle de Reyhan’ın önüne duvar olmaya ve onu yaşatmaya söz verir.

Reyhan ise bebeği aldırmamakta ısrar eder; çünkü Emir’in bilmediği bir şey daha vardır şimdi baba olamazsa bir daha hiç baba olamayacaktır bu da Reyhan için ölmek kadar kötüdür. Emir Reyhan’a sözünü geçirmez; Reyhan son ana kadar beklemekte kararlıdır. yemin 28 nisan resimleri

Diğer taraftan bir cesaret ile konağa dönen Narin pişman olmuştur; gerçekten da geçmişi karanlıktır ve Kemal gibi dosdoğru bir adama layık değildir. Narin Masal için geri döndüm dese de aklından Kemal hiç çıkmaz. Kemal de Narin’in ayrılık ile ilgili pişman olduğunu ve konağa kendisi için düşünürken Narin’in bir kez daha gitmek istemesi Oya hariç  tüm moralleri bozar.

Cavidan’ı bir kez daha kurtaran Talaz’ın Cavidan için başka bir planı vardır. Zaten başı belada olan Talaz bir kez daha cinayet zanlısı olmak istemez ve Cavidan’ı kendi eceli ile ölmüş gibi gösterecek bir plan yapar. Cavidan kötü bir virüsün pençesindedir.

Yemin 236. Bölüm Fragmanı

 

Yemin dizisi sezon finali çekimleri 6 nisan haftasında gerçekleşmişti; dizinin 24 nisanda sezon finali yapacağı düşünülse de 2 hatalık stok bölümü bulunan dizinin sezon finali 8 mayıs 2020 de gerçekleşecek. Peki Yemin dizisi 236 ve 237. bölümünde neler olacak?

Reyhan bebeğini aldırmamak için ısrar ederken son ana kadar Allah’ın kendisine verdiği emaneti taşımaya karar verir; doktorların ikinizin aynı anda yaşama şansı yok demesine rağmen Reyhan bebeğine kıyamaz ve küçük bir şans olsa da bunu denemeye karar verir. Peki Emir Reyhan’ın bu kararını duyunca ne diyecektir?

Yemin 236. Bölüm Özeti (Spoiler)

Bu kararını artık Emir ile de paylaşan Reyhan Emir’in bebeği aldırmaktan yana tavır sergileyeceğinden emindir bu nedenle de Emir’in vereceği tepkilerden de korkmaktadır. Emir’e bir türlü bebeğin gerçek durumundan bahsedemeyen Reyhan aslında Emir’den gerçekleri gizleyerek büyük de bir hakka giriyordur; her ne kadar hayat  Reyhan’ın hayatı olsa da bu hayatı Emir ile beraber paylaşıyorlardır. Emir’in de Reyhan’ın hayatı ile ilgili gerçekleri bilmeye hakkı vardır.yemin 27 nisan resimleri

Reyhan bebeği aldırmamakta ısrar edecek ancak ben bebek ile ilgili bir sürpriz olacağına inansam da Reyhan’ın sezon finalinde öleceğine kesin gözle bakıyorum; çünkü Reyhan da Emir’e tek bebek verme şansının bu bebek olduğunu biliyor. Eğer bu bebeği aldırırsa bir dana anne olamayacağının da farkında.

Yemin 27 Nisan Özeti (Spoiler)

Cemre intikam peşinde Cavidan’ı öldürmek için silahını doğrultacak ancak vuramayacak tabi ki; ancak Cemre’den de sezon finalinde başka bir intikam planı bekliyorum. Biz Reyhan’a üzülürken bir yandan da Cavidan belasını buldu diye senarist bizi sevindirecek gibi; ancak Cavidan olmadan da 3. sezonun pek tadı çıkmaz sanırsam. Kötü falan ama diziyi izleten de onun eziyetleri değil mi?

Sonunda beklediğimiz oldu ve Narin kendine geldi. Narin Masal için eve geri döndü bu duruma en çok da Kemal sevindi. Kemal ile Narin ayrı odalarda olsalar da bir birlerini hayal etmekten de uzak durmayacaklar ve aşk dolu günler izleyici ile buluşacak. Masal için Kemal’dan vazgeçen Narin asıl Masal’dan uzak kalarak Masal’a zarar verdiğinin farkında. Zaten Masal’ın mahkemesi de bitti.

Bu noktadan sonra Narin’in tek yapacağı Oya’ya verdiği sözden dönmek; Narin her şeye katlandı ama gözünün önünde sevdiği adamın başkasının kollarına düşmesine dayanamadı. Narin sözünden de dönmeyecek. Kemal’den uzak ama Masal’a yakın olacak.  Narin bir de bu ayrılığın ve diğer tüm acıların tek sorumlusunun Oya olduğunu Kemal’e söylese her şey tam olacak ama Narin bu konağa döndüğüne şükür.  Yemin 236. Bölüm resimleri narin

Yemin 236. Bölüm Fragmanı

Yemin 236. Bölüm fragmanı 24 nisan 21:20 de ilk olarak sitemizde takip etmeye devam edin.

Yemin 236. Bölüm 237 Bölüm Özeti 27 – 28 Nisan Fragmanı (1 Yorum)

  1. Biz Rreyhan’ın diziden ayrılmasını istemiyoruz lütfen reyhan diziden ayrılmasın reyhan giderse dizisinin taki kalmaz narin ve kemal artık birleşsinler artık kemal Oya’nın narinle konuştuklarını duysun ve gerçekleri görsün artık kemal narinden özür dilesin reyhan ve emir ve bebekleriyle mutlu olsunlar reyhan diziden ayrılmasın Kemal ve narin birleşsinler artık Oya diziden ayrılsın.