Emanet Neden Başlamadı? Emanet Ne Zaman Başlayacak?

Emanet dizisi Kanal 7’nin yeni günlük dizisi olacak. Zaten yoğun olan yayın akışına Kanal 7 bir günlük dizi daha eklemeye karar verdi. Muhtemelen Kanal 7 iki Hint dizisinin birinden vazgeçecek ve iki Türk günlük dizi bir Hint dizisi olarak yoluna devam edecek. Peki Kanal 7 ne zaman bu sisteme geçecek?

Emanet Ne Zaman Başlayacak?

Emanet dizisi 2020 2021 yeni sezonunda yani 7 eylül 2020 saat 16:00 da yayın hayatına başlayacak.

Emanet Neden Başlamadı?

Emanet dizisi neden başlamadı; çünkü mart ayında ülkemizde Korona Virüs vakaları görüldü bu nedenle Emanet dizisi çekimleri yapılamadı ve Emanet dizisi yeni sezona kaldı.

Emanet dizisinde tüm hazırlıklar nisan ayı başında dizinin başlaması içindi; Emanet dizisi ilk bölüm çekimleri de yapılmıştı; ancak Korona Virüs nedeniyle bir çok dizi çekime ara verince Kanal 7 de Emanet dizisini çekemeyeceğini ön gördü ve dizinin kalan bölümlerinin ağustos ayında çekilmesine karar vererek diziyi yeni sezona erteledi. emanet dizisi 2020 dizileri

Emanet dizisinin Yemin dizisi ile birlikte eylül ayının ilk haftasında yayına alınmasına karar verildi ancak dizinin yayın saati kesin olarak açıklanmadı. Emanet dizisi oyuncu kadrosu da belli oldu. Emanet dizisinin başrollerini Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu paylaşırken dizinin oyuncu kadrosunda ise Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Rüzgar Özkan, Melih Özkaya, Rüya Coriç, Hilal Yıldız, Volkan Yıldırım, Aylin Veziroğlu, Osman Aydın ve Derya Oğuz Ertün gibi önemli isimler de yer alacak. 

Emanet dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Oyuncuları