Aşk Bir Rüya 91. Bölüm Özeti 20 Mayıs Vasu İntihara Kalkışır

Aşk Bir Rüya dizisinde Pandey malikanesine gelen goril sinirlenmiş ve her şeyi dağıtmaya başlamıştır. Goril büyük tüpü de yere fırlatmış ve Tapki’yi yanına almıştır. Bihan silahını çıkarır ve gorili hedefler. Ailesi tüpün gaz kaçırdığını, ateş ederse herkesin havaya uçacağını söyleyerek onu ikna eder. Bu sırada hayvanat bahçesinin yetkilileri de gelmişlerdir. Aşk Bir Rüya 20 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 91. Bölüm Özeti

Görevli gorili sakinleştirmenin gerekli olduğunu söyler. Tapki gorili okşayarak sakinleştirmeye çalışırken ona uyuşturucu içeren iğne verirler. Tapki iğneyi kendisine vurarak herkesi şaşırtırken gorille birlikte bayılır. Görevliler gorili götürürken Tapki bir müddet sonra uyanır ve goril beni taklit ediyordu. Ben iğneyi kendime yapmasaydım o da iğneyi vurulmazdı diyerek zekasını gösterir. 11 42

Şada’nın babası patronunu ağırlar. Patron laddoları yer ve bu kadar güzel bir laddo yemediğini söyler. Vasu’ya eğer işsiz kalırsan evimde sana her zaman yer olacaktır diye teklifte bulunur. Sinha ve Vasu şok olurken Şada kem küm ederek Vasu ile birlikte mutfağa gider. Şada onlara sizin hizmetçi olmadığınızı anlatmaya çalıştım ancak başaramadım derken patronun hanımı Vasu’dan çocuklara bakmasını ister. Vasu Şada’ya git benim kim olduğumu söyle der. Şada bunu söylerse babasının isten atılabileceğini söyler. Vasu o zaman çocuklara bakacağını söyler.

Vasu çocukları eğlendirmek için palyaço kostümü giyer. Tapki’nin de bir zamanlar bu kostümü giydiğini düşünerek ağlar. Patronun karısı onu överken Şada gülümsüyor. Baba Vasu’nun resminin kaldırıldığını görür. Tapki Vasu bu evde yoksa hatıraları da olmayacak derken Bihan Vasu’yu savunur. Diğerleri de kavgaya ortak olunca etraf toz duman olur. Dadi ellerini başına alırken baba onlardan susup yemeğe gelmelerini ister. Tapki evde Vasu’nun yokluğunda kargaşanın eksik olmadığını göstermeye çalışıyor. 22 41

Vasu yorgun olduğunu söyler ve Şada’dan çay getirmesini ister. Şada süte bir şey katıp çay diye ona getirir ve çıkmam gerekiyor diyerek ayrılır. Vasu çayı içer ve tadını garip bulur. Bir müddet sonra boğazı yanmaya başlar. Patronun hanımı Vasu’dan çocuklara ninni söylemesini ister. Şada Vasu’nun gözlerine bakar ve babasını göstererek ondan söylemesini ister.

Vasu zorla şarkı söylerken Tapki gelir ve elindeki cam şişeyi düşürür. Şada’ya bu ne diye sorar. Şada endişelenirken Tapki Vasu’yu yanına alır ve onu Vasu Pandey, yani Şada’nın kayın validesi olarak tanıtır. Patron ve karısı şok olurken bunu Sinha ve Şada’nın söylemesi gerekiyordu diyerek Vasu’dan özür dileyip ayrılırlar. 33 41

Vasu yine kendisini suçlar ve kefaretimi çekiyorum diyerek Tapki’den bu durumunu kimseye söylememesi için yemin alır. Tapki eve geri döner ve ne olursa olsun Vasu’yu getirmeliyiz der ancak bir şey anlatmaz. Tapki ve Bihan yeni bir numara yaparlar ve Pandey ailesinden Vasu’yu affetmelerini isterler. Baba Vasu ancak ölürse onu affederim diyerek herkesi şok eder.

Şada Vasu’yu sözleriyle psikolojik travmaya sokar ve onu intiharın eşiğine getirmek ister. Bihan bir telefon alır ve şok olur. Bir arkadaşının Vasu’yu kayalıklara giderken gördüğünü söyler. Pandey ailesi evden çıkar. Vasu gözüne bir bez bağlar ve kayalıklardan atlamak üzereyken Duruv ve Bihan tarafından kurtarılır. Baba ve Dadi onu affettiklerini söylerken Duruv bunun için çok büyük bir kalbe gerek var o da bende yok diyerek affedemeyeceğini söyler. Dadi Duruv’un zamanla affedeceğini söyler. Pandey ailesi Vasu’yu evine götürür. 44 33

Tapki ona evin anahtarlarını geri iade eder. Şada Vasu için kalıcı bir çözüm bulmak için mutfağa gider ve patlıcanla yapılan bir yiyeceğe barut doldurur. Tapki patlıcanları ocakta patlatmaya başlar. Ancak daha sonra patlıcanları mikro dalgada ısıtmaya karar verir. Şada kazdığı kuyuya düşer ve patlamalardan nasibini alır ve bayılır. Eve doktor gelir. Bihan patlıcanları inceler ve içine barut konduğunu söyler. Baba bunu kim neden yapsın diye sorar.

Bihan Şada diye cevaplar. Başından beri Tapki’yi öldürmek istiyor diyerek herkesi şok eder. Vasu Şada’nın hamile olduğunu ve böyle şeyleri yapamayacağını söylerken doktor gelir ve Şada’nın hamile olmadığını söyleyerek herkesi bir kere daha şok eder. Şada köşeye sıkışmıştır ve Duruv’un kendisini Tapki’den dolayı eş olarak görmediğini, bu yüzden onu her zaman kıskandığını ve yok etmek istediğini söyler. Bebek numarasını da Duruv’un gözüne girmek için tezgahladığını belirtir.

Vasu sinirlenir ve senin bu evde işin yok diyerek onu evden kovar ancak Duruv Şada’nın hiç bir yere gidemeyeceğini söyleyerek 3. bir şok oluşturur. Aşk Bir Rüya 20 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 91. Bölüm Fragmanı