Masum 48. Bölüm Özeti 9 Mayıs Koki Kinjal’in Daval İle Evlenmesine Onay Verir

Masum dizisinde Kinjal’in Amerika’ya gitmesine karar verilmiştir. Kinjal için sınırlı bir süre kalmışken Urmi Gopi’yi arar ve Kinjal’in ABD’ye gitmekten sadece sen kurtarabilirsin der. Kinjal’in Dawal ile evlenmesi halinde Kinjal’in evde kalabileceğini söyler. Gopi’nin de aklına yatınca bunu teklifi söylemeye gider. Masum 9 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 48. Bölüm Özeti

Kinjal Ahem’in odasına gelir ve ona gitmemek için yalvarır. Ahem bu kararı tek başına almadığını söyler ve hazırlanmasını ister. Modi ailesi Kinjal’i uğurlamak için salona toplanır. Kinjal ağlamaya devam ederken Gopi Kinjal’in Dawal ile evlenmesi halinde ABD’ye gitmesine gerek olmadığını söyler. Herkes şok olurken Koki şaka mı yapıyorsun diye tepki gösterir. Gopi annemin şaka yapmadığını ve bunu ilettiğini söyler. Koki Urmi’nin planı olduğunu duyunca iyice sinirlenir.

Koki burası benim evim ve sen de benim gelinimsin. O yüzden sadece benim dediklerimi yapacaksın diyerek onu uyarır. Arabanın şoförü gelir ve havanın sisli olduğunu ve seferlerin iptal edildiğini söyler. Koki Kinjal’i odasına gönderir. Jigar annesine Gopi’nin söylediklerinin mantıklı olduğunu söyler. Hetal bu onların meselesi diyerek karışmamaları gerektiğini belirtir.1 79

Urmi Dawal’ı Kinjal ile evliliğe ikna etmeye çalışır. Raşi’nin Modi ailesinden biriyle evlendiğini ve şimdi de iyilik sırasının kendilerine geldiğini söyler. Onu ikna etmeyi başarırken Raşi arar ve planın çok kötü olduğunu söyler. Urmi açık ağzıyla onu da ikna eder. Parag Koki’ye Kinjal hakkında sakin düşünmeleri konusunda uyarır. Koki Kinjal’in babası olduğun şimdi mi aklına geldi diyerek çocuklar hakkında kararı kendisinin vereceğini söyler.

Koki Gopi’ye neden Raşi gibi Urmi’den laf getiriyorsun diye kızar. BU sırada Kinjal gelir ve bebek hakkında konuşmak istediğini söyler. Koki sinirlenir ve ondan gitmesini ister. Bu sırada göğsü daralır. Herkes odaya gelirken Ahem Kinjal’e sert çıkar. Jigar, babası ve amcasına Dawal’ın çok iyi birisi olduğunu ve neden onu düşünmediklerini sorar. Şirag Kokila’nın bunu kabul etmeyeceğini söyler. Koki salonda ve Ahem de gelir. Bu sırada Amerika’dan telefon gelir ve Kinjal’i kabul edemeyecekleri söylenir. 2 79

Koki şimdi ne yapacaklarını düşünürken Hetal Tanrı’nın bize bir şey anlatmaya çalıştığını söyler. Koki Ahem’e ne düşündüğünü sorar. Ahem annesi gibi düşündüğünü belirtir. Sonunda Koki ikna edilmiştir. Urmi de Dawal’ı ikna edince Modi ailesi 2 arabayla Urmi’nin evine ulaşır. Koki yıkık duvarları görünce buranın bu kadar kötü olduğunu ilk kez fark ediyorum der. Gopi’yi almaya geldiklerinde bunu far etmediğini söyler.

İçeri girdiklerinde onları Urmi, kocası ve Dawal karşılar. Hetal Dawal’a Kinjal’i kabul ediyor musun diye sorduğunda Urmi araya girer ve tatlı yemelerini ister. Urmi Dawal ile bu meseleyi konuşmadık deyince herkes şok olur. Koki ellerini başına koyar ve Urmi’yi yiyecek gibi bakar. Hetal bu teklifin Dawal’dan geldiğini düşünüyorduk derken Urmi Dawal’a haber veremediğini ancak onun çok iyi olduğunu ve sözünden çıkmayacağını söyler. Ahem de Gopi’yi dövecek gibi bakıyor. 3 79

Koki büyük annenin evde olduğunu söyler. Hetal umarım yakında tatlıları yeriz diyerek çıkarlar. Urmi Erol Taş gibi gülerken Dawal beni ikna etmek için o kadar uğraştın ancak şimdi sen düşünmemiz gerek diye Modi ailesini gönderdiniz diyerek şaşkınlığını dile getirir. Urmi benim oğlum değilsin ama seni oğlum gibi severim. Seni biraz düşünceli görünce onlardan düşünmelerini istedim diyerek Dawal’ı kandırır. Dawal bana annemden daha fazla iyilik  ettin diye ona teşekkür eder. Masum 9 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 48. Bölüm Fragmanı