Aşk Bir Rüya 93. Bölüm Özeti 22 Mayıs Duruv Tapki’ye Sarılıyor

Aşk Bir Rüya dizisinde Duruv Tapki’nin hile ile elinden alındığını öğrendikten sonra yeniden Tapki’yi elde etmek için harekete geçmiştir. Tapki ile vakit geçirmek için ofisindeki işleri yetiştirmesi için Tapki ile birlikte iş yerine gider. Bihan Tapki’nin gönlünü almak için ona yemek hazırlıyor. Tapki işleri bitirip geleceğini söylerken Duruv’un bambaşka planları vardır. Aşk Bir Rüya 22 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 93. Bölüm Özeti

Duruv Tapki’nin Bihan’ın hazırladığı yemekten yememesi için iş yerinde pasta yaptırmış ancak Tapki pastadan yememişti. Bihan Tapki’yi aramasına rağmen ulaşamamış ve ona mesaj çekmişti. Ancak Duruv mesajı okumuş ve telefonu çöpe atmıştır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Tapki özveriyle çalışırken Bihan hazırladığı yemekle ofise gelir. Kapıdaki güvenlik Duruv’un talimatları doğrultusunda Bihan’ı içeri almayınca kriz çıkar. Bihan Duruv’un kardeşi olduğunu söylese de güvenlik içeri almamak için direnir.

Duruv’u bilgilendiren güvenlik Bihan ile kavga noktasına gelir. Duruv her şeyi izlerken sonunda kapıya gelir ve güvenliği azarlar. Bihan’a Tapki’nin az bir işi olduğunu söyleyerek gönderir. Bihan eve sinirle gelirken Şada olayın aslını öğrenmek için Duruv’u arar ancak ulaşamaz. Ardından ofisin sekreterinden her şeyi öğrenir ve mutlu olur. Tapki’nin sabahtan beri bir şey yemediğini söyleyen Duruv ona pasta yedirmek ister. Ancak Tapki bir kere daha reddeder.11 44

Tapki işlerini bitirdiğini söyleyerek gideceğini söyler. Ancak Duruv kapının sıkıştığını söyler. Sanırım birisi kapıyı dışarıdan kilitledi der. Ayrıca stüdyo odası olduğu için ses dışarıya duyulmamaktadır. Tapki şimdi ne yapacaklarını sorar. Duruv telefonları da kabinde unuttuklarını söylerken beklemekten başka çareleri olmadığını söyler. Bihan sürekli Tapki’yi arıyor. Duruv uzaktan kumandaya basar ve ışıkları kapatır. Bunun nasıl olduğunu söylerken karanlıktan korktuğunu söyleyerek Tapki’ye sarılır. Tapki onu uzaklaştırmaya çalışırken uzaktan kumanda yere düşer ve ışıklar gelir.

Tapki’nin başı döner ve sandalyeye oturur. Duruv kan şekerinin düştüğünü söyleyerek ona pasta yedirmeye çalışır ancak Tapki reddeder. Bu sırada yanağına pasta bulaşır. Duruv ve Tapki bir şekilde kurtulurlar ve eve dönerler. Bihan neden bu kadar geç kaldınız diye sorar. Tapki çok aç olduğunu sonra konuşacaklarını söyler. Bihan Tapki’nin yanağındaki pasta bulaşığına bakar ve o zaman bu ne diye tepki gösterir. Bihan yemeği tek başına yiyerek Tapki’ye vermez. Tapki ağlarken Duruv gülüyordur.22 43

Vasu, Tapki’nin yüzüğünü herkese gösterirken Şada Vasu’nun kendisine bu kadar güzel bir yüzük almadığını düşünür. Yüzük yere düşer ve Duruv’un eline geçer. Dadi yüzüğün nasıl olduğunu sorarken Duruv ben ve Tapki’nin nişan yüzüğünden daha güzel diyerek herkesi şaşırtır. Duruv nişan yüzüklerinin takılmasından önce Bihan’ın motorunu bozar. Bihan motoruyla uğraşan Duruv’a nereye gittiğini sorar. Duruv nişan hazırlıkları için çarşıya gideceğini ancak motorun bozuk olduğunu söyler.

Bihan motoru kontrol ederken eli dişlilere sıkışır. Bihan elini yaralamıştır. Şada nişan yüzüğünün sahtesini almış ve onu aslıyla değiştirmiştir. Ancak Vasu’nun sesiyle yüzüğü yere düşürmüş ve sahtesini yine kendisi almıştır. Nişan için tüm aile toplanırken Duruv Bihan’a elinin kırık olduğunu söyler ve nişanı isterse iptal edebileceğini belirtir. Bihan Tapki’nin yüzündeki gülümsemenin solmaması için acıya katlanacağını söyler. Duruv sinirlenirken nişan yüzükleri için masaya giderler.33 43

Tapki Bihan’ın elinin titrediğini far eder ve ne olduğunu sorar. Baba heyecandan olduğunu söylerken Duruv motor kazasını anlatır. Tapki Bihan ile ilgilenirken Bihan yüzükleri takmasını ister. Yüzükler takılırken Duruv şalteri indirir. Bihan diya ışığının yeterli olacağını söyleyerek Duruv’u sinirlendirir. Sonunda nişan yüzükleri takılır. Bu kadar entrika hiç bir yerde görülmemiştir.

Ertesi gün Tapki etrafın süslendiğini ve hediyeleri görerek doğum günü olduğunu fark eder. Bunu Bihan’ın hazırlattığını düşünür. Duruv elinde çiçeklerle gelir ve mutlu yıllar diler. Ardından tüm aile gelir ve doğum gününü kutlar. Bihan gelir ve Tapki’ye neden doğum günün olduğunu söylemedin diye kızar. Ailesi Duruv bizi bilgilendirdi derken Vasu Tapki ile Bihan’ın özel günleri olduğu için onların yalnız bırakılmasını ister. 44 35

Bu özel günde Bihan Tapki’ye bir kolye almak için kuyumcuya gider. Beğendiği kolyeler bütçesini aştığı için bir şey alamadan çıkar. Ardından Duruv girer ve kuyumcudan en pahalı kolyeyi ayırmasını ister. Aşk Bir Rüya 22 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 93. Bölüm Fragmanı