Aşk Bir Rüya 94. Bölüm Özeti 23 Mayıs Duruv Tapki’yi Kaçırdı

Aşk Bir Rüya dizisinde Bihan’ın gücü pahalı bir kolye almaya yetmemişti. Bu yüzden kendi elleriyle inciden kolye yapmaya başlar. Tapki yanına gelir ve mücevher kolyesini ona göstererek teşekkür eder. Bihan bu hediyeyi almadığını söylemeye çalışırken Duruv gelir ve seçiminden dolayı Bihan’ı över. Duruv Tapki’den hediyeyi ailesine göstermesini ister. Tapki giderken Duruv Bihan’a kuyumcuya girdiğini gördüm ve küçük düşmemeniz için bu hediyeyi sizin için aldım der. Bihan bunu kabul edemeyeceğini düşünürken Tapki’ye doğruyu söylemeyi düşünür. Aşk Bir Rüya 23 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 94. Bölüm Özeti

Bihan Tapki’nin yanına gelerek gerçeği söylemek ister. Ancak Vasu onların birlikte çıkıp gezmelerini söyler. Bihan ve Tapki motorla çıkarlar. Duruv kuyumcuya para verip Tapki’yi aratır. Kuyumcu kocanız Duruv’un sizin için seçtiği hediyeyi beğendiniz mi diye sorar. Tapki şok olur ve Bihan’ı yalancılıkla suçlar. Bihan bunu anlatmaya çalıştığını ancak bir türlü fırsat olmadığını söyler. Tapki sinirlenir ve motordan iner. Bihan da motoruyla uzaklaşır.

Duruv arabasıyla geçerken Tapki’yi yolda giderken görür ve durur. Onu arabasına alıp eve götürürken Bihan geri döner ancak Tapki’yi  bulamaz. Bihan’ın telefonunu Tapki meşgule atar. Tapki eve gelince Dadi ona Bihan’ın hediyesini gösterir. Bunu elleriyle yaptığını söyleyince Tapki duygusallaşır. Bihan da eve gelir ve parası olmadığı için bu kolyeyi yaptığını söyler. Tapki göz yaşlarıyla ona sarılır. Bihan başka bir hediyem daha var diyerek gözlerini kapamasını ister. Tapki gözünü kapayınca Bihan onu yanağından öper.

Duruv onları sinirle izlerken Bihan onu görür ve şok olur. Duruv bir kadını nasıl olur da yolda bırakırsın diye tepkisini gösterir. Tapki bu benim hatam diyerek durumu yatıştırır. Tapki Duruv’a kolyeyi geri verir. Şada bunu görür ve yeniden Tapki’nin bu evden gitmesi gerekir diye düşünür. Duruv kolyeyi yakarken ilişkilerini  de böyle yakmayı düşünür. 1 80

Şada Tapki’ye kırmızı bir şal hediye eder. Ardından ormanlık alana gider ve bazı adamlara ödeme yapar. Adamlar Tapki’yi nasıl tanıyacaklarını sorarlar ve resmini isterler. Şada resmi unuttuğunu söyler ve üzerinde kırmızı bir şal olacağını söyler. Ancak işler karışır ve Tapki’nin elbisesi yırtılınca başka bir elbise giyer. Şada da kırmızı şalla ormanlık alana gidince adamlar Tapki yerine onu yakalar. Patron Şada’yı tanır ve fırçayı yer. Şada adamlardan Tapki’yi ne pahasına olursa olsun getirmelerini ister.

Ertesi gün Tapki için mehendi yapılacaktır. Bihan Tapki’nin odasına girer. Bu sırada Dadi elinde meyve suyuyla Tapki’nin kapısını çalar. Bihan yatağın altına gizlenir. Dadi meyve suyunu Tapki’ye verir ve Bihan’ı sorar. Tapki bilmediğini söyler. Tapki bir anlık odadan çıkarken Duruv içeri gelir ve meyve suyuna uyku ilacı katar. Bihan yatağın altından onu görür şok olur. Duruv meyve suyunu Tapki’ye götürür ve içmesini ister. Bihan ortaya çıkar ve içmesini engeller. Duruv’a meyve suyuna ne kattığını sorar. Duruv cebindeki uyku ilacını çıkarır ve gül suyu olduğunu söyler. Tapki’yi yorgun gördüğünü, dinç gözükmesi için suyuna gül suyu katmak istediğini söyler.2 80

Bana inanmıyor musun diyerek meyve suyunu tepesine diker. Ardından odasına gider ve uyumamak için kendini sıkar. Bu gün Tapki’den dönüş hediyesini alacağını söyler. Şada’nın adamları garson kılığında mehendi törenine katılırlar. Duruv mehendi tozuna uyku ilacı katar. Tapki’ye mehendi uygulanırken Tapki kendisini kötü hissettiğini söyleyerek odasına gider. Duruv da peşinden gider. Şada’nın adamları Tapki’yi yakalar ve kloroform ile uyutmak ister ancak Tapki uyku ilacının etkisi ile kendi kendine bayılır.

Duruv Tapki’nin odasına gelir ve telefonunu çıkararak selfie yapmaya başlar. Ancak yatakta Şada’yı görünce şok olur. Burada ne işin var diye sorar. Şada kendisini yorgun hissettiğini ve oda boş olduğu için buraya geldiğini söyler. Duruv da Bihan’ı görmek için geldiği yalanını söyleyip ayrılır. Şada’nın adamları Tapki’yi ormanlık alanda büyük bir ağacın kovuğuna koyar ve tahtalarla açık yerleri kapatıp onu hapsederler. Amaçları Tapki’yi öldürmektir. 3 80

Evdekiler Tapki’yi aramaya başlarlar. Bihan Şada’ya Tapki’nin nerede olduğunu sorar. Şada bilmediğini söylerken Vasu, Dadi ve Baba da Şada’yı sıkıştırır. Duruv Şada gün boyunca benimle birlikteydi diyerek onu kurtarır. Bu sırada telefon gelir. Telefonu baba açar. Karşıdaki kişi intikam almak için gelinini kaçırdım diyerek telefonu kapatır. Baba Şada’nın suçlu olmadığını, Makhal’ın intikam için bunu yaptığını söyler. Bihan ise çoktan Tapki’yi aramaya çıkmıştır.

Orman işçileri Tapki’nin içinde bulunduğu ağacı kesmeye başlar. Bihan Tapki’ye hediye ettiği inci kolyenin parçalarını takip ederek ağaca kadar gelir. Ağaçtaki mehendi (kına) izini görünce adamları durdurur ve Tapki’nin kovukta kapatıldığını fark eder. Bihan Tapki’yi çıkarır. Tapki Bihan’ı öperken Duruv ve Şada sinirden çatlar. Pandey ailesi birlikte yemek yerken Suman düğüne bir gün kaldığını söyler. Duruv Tapki’nin odasına gider ve düğün davetiyelerini yırtar.4 68

Duruv eve gelir ve Bihan’ın ismini telaşlı bir şekilde Tapki’ye söyler. Tapki endişelenir ve ona ne olduğunu sorar. Duruv ondan arabaya binmesini ister. Tapki arabaya binerek Bihan’ı yeniden sorar. Duruv arabayı çalıştırdığında Bihan’ı aynada görür ve Duruv’dan durmasını ister. Ancak Duruv harekete geçer. Aşk Bir Rüya 23 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 94. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 94. Bölüm Özeti 23 Mayıs Duruv Tapki’yi Kaçırdı (3 Yorum)

  1. Sizden rica ediyorum özetleri üç dört gün arayla verin biraz fark azalsın. Tv bölümünden çok çok öndesiniz fark en fazla beş olmalı böyle takip edemiyoruz.