Masum 49. Bölüm Özeti 10 Mayıs Kinjal Hamile Olmadığını Söyledi

Masum dizisinde Urmi’nin planı tıkır tıkır işliyordur. Modi ailesinin aklına Kinjal’in Dawal ile evlenmesini sokan Urmi Koki’nin üzülmesi karşısında zevk almakta. Koki ve ailesi Dawl için Urmi ailesine gittiklerinde Urmi Dawal’ın daha karar vermediğini söyleyerek herkesi şaşırtır. Masum 10 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 49. Bölüm Özeti

Bir gün sonra Urmi ve ailesi Dawal ,le birlikte Modi ailesine gelerek herkes, şaşırtır. Modi ailesi uçurtma şenliği için hazırlık yaparken Dawal Ahem’e meydan okur. Evli çiftler uçurtmalarını birlikte uçururken Gopi Ahem’in arkasında kalmayı tercih eder. Sonuçta Dawal kazanır. Dawal herkese laddolardan ikram ederken sıra Kinjal’e gelir. Kinjal laddoyu önce yemek istemez ancak Koki ile göz göze geldiğinde Dawal’ın elinden laddo yer. Dawal bir daha verir ve bunun karnındaki bebeği için olduğunu söyler.

Kinjal tatlıyı tabağa bırakırken Koki Daeal’dan tatlı tabağını vermesini ister. Kinjal odasına gşder ve Umang’ı tekrar arar. Telefonun sesli mesaj sisteminin açık olduğunu fark eder ve ona sesli mesaj gönderir. Bu seferde evlenmek zorunda olursa intihar edeceğini söyler. Umang pis pis sırıtırken Dawal Kinjal’den özür dilemek için kapısına kadar gelmiş ve son cümleleri duymuştur. 1 81

Urmila gitmeleri gerektiğini söylerken Hetal biraz daha kalmalarını ister. Urmi evlilik için hazırlık yapmaları gerektiğini söylerken Hetal basit bir düğün olmasın ister. Koki de aynı görüşte olduğunu belirtir. Urmila hazırlıklar için Raşi’nin kendisiyle gelmesini ister. Raşi karşı çıkıyormuş gibi yaparken Hetal gitmesi gerektiğini söyler. Raşi odasında bir şeyler yazarken Jigar gelir ve ne yazdığını sorar. Raşi düğün için gereken şeylerin asgarisini yazıyorum der ve Dawal’ın maddi durumunun kötü olduğu için en elzem şeyleri yazdığını söyler. Jigar ona hayran hayran bakarken para verir. Raşi şimdi gidip alış veriş yapacağını söyler ve ayrılır.

Urmi de evde Dawal’den alış veriş için para ister. Dawal cüzdanından para vermek isterken Urmila cüzdanı elinden alır ve tüm parasını alıp boş cüzdanı geri verir. Dawal bir şey konuşmak istediğini söyler ancak Urmi müsade etmez. Raşi de gelir ve parayı Urmi’ye gösterir. Urmi’nin sevinçten ağzı açık kalır. 2 81

Ahem annesinin yanına gider ve bu evliliğe içinin hiç sinmediğini söyler. Koki de hiç istemediği bir aileye gelin gidecek kızı için en iyi seçeneğin bu olduğunu, başka seçeneklerinin olmadığını söyler. Dawal sonunda Urmi ile konuşmayı başarır. Kinjal’in Umang ile konuşmasını duyduğunu ve ondan hamile olduğunu öğrendiğini söyler. Urmi planının başarısız olmasından endişe duyar.

Koki hizmetçileri hazırlık konusunda uyarırken Urmi elinde düğün davetiyeleri ile gelir ve düğün için eşleştirme yaptırdığını ve 3 gün içinde düğünün olması gerektiğini söyler. Kinjal şok olurken Koki bu kadar kısa sürede nasıl hazırlanacağız diye tepki gösterir. Urmi Kinjal’in isteklerinin bir kaç parçalandığını ancak bu sefer buna izin vermeyeceklerini söyler. Büyük anne hazırlıklara başlanmasını isterken Urmi Raşi’yi bir kenara çeker ve Dawal’ın Kinjal ile Umang’ın konuşmasına şahit olduğunu söyler. Kinjal yanlış yapmadan Dawal ile evlenmesi için 3 günü kendisinin uydurduğunu söyler. Kinjal’i de ikna etmek için odasına giderler.3 81

Kinjal’e Koki’nin sağlığı ve ailesinin gururu için bir an önce Dawal ile evlenmesi gerektiğini söylerler. Hazırlıklar devam ederken Kinjal yine herkesi şok eden açıklamasını yapar. Ben hamile değilim diye bağırır. Koki bu drama karşısında Kijal’i mandire getirir ve Tanrı karşısında yemin ederek bir daha söylemesini ister. Kinjal yemin eder ve Eleş ile evlenmemek için yalan söylediğini belirtir. Tüm aile Kinjal^den yüz çevirirken Kinjal yalnız kalır. Masum 10 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 49. Bölüm Fragmanı

Masum 49. Bölüm Özeti 10 Mayıs Kinjal Hamile Olmadığını Söyledi (3 Yorum)